•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
#21
(29-10-2007, 20:46)Kathi link napisał(a): Kudlata, to mile i chetnie zobaczymy rowniez osoby spoza erota, ale Katarzynki to niezupelnie zlot - to imieniny i urodziny.
Maja juz kilkuletnia tradycje i sadze, ze tak powinno pozostac.

Ostatni, wrzesniowy zlot byl 'mieszany': 40-tki, 30-tki, sadka - i to bylo fajne. I z pewnoscia to powtorzymy, ale.. kiedy indziej Smile

Czy to się tyczy również ludzi z erota, których jeszcze na zlocie nie było?   Tongue
#22
hmm... ja się chciałam zapytac... bo... hmm... ehh.. też bym mogła wpaść... jeśli pozwolicie oczywiście...  Wink
...
#23
wszystkich zapraszamy bardzo serdecznie Smile  Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#24
Big Grin a więc... Tongue ja sie postaram.. mam nadzieje że sie mnie nie przestraszycie .. Wink za bardzo hi hi
...
#25
U mnie nadal niezbyt dobre perspektywy co do przyjazdu.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#26
u mnie tez zle prezerwatywy Tongue Tongue <czy jak to sie pisze>narazie jest kicha z przyjazdem
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#27
witam serdecznie... czy mogę się czuć zaproszony razem z moją lepszą połową? ostatnio jakoś nie bywałem na spotkaniach z zacnym gronem Wink  bardzo bym chciał się pojawić...
#28
Longus, oczywiscie Smile
Jak wspomniala divi - kazdy jest serdecznie zaproszony Smile

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#29
No właśnie!!! ale w sumie to nie takie ważne.. lokalizację ostatnich poznałem juz w wawie chyba godzinę przed imprezą... Damy radę...
#30
Drodzy,
udało nam się, bez rozlewu krwi, dokonać ostatecznych ustaleń ;-)

otóż

Impreza odbędzie się w Klubie Casablanca, w Warszawie
start godz: 19

Impreza pod tytułem: "Lata PRL-u"  8) ;D
podczas imprezy, przygrywać będzie nasz DJ - Bartek (wyglodzony) - muza oczywiście, w klimacie tamtych czasów!

wszystkich zapraszam do przegrzebania szaf babci/lumpeksów/inny sklepów, celem przebrania!   Smile

Od nas, każdy Gość otrzyma przydział kartkowy, na zupę i piwko  8)
( dodatkowo: bar będzie otwarty całą imprezę )

tak więc...ZAPRASZAMY na szaloną imprezę przy roztańczonych rytmach muzyki tamtych czasów, sukienek z tego dziwnego materiału i do kolejki po piwo w barze!  Wink

oprócz stroju, obowiązkowe jest zabranie dobrego humoru Smile


do zobaczenia!

kath & vectra & theonka & niegrzeszna & kk & bigirl & divi
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości