•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Katarzynki" 24 listopada
#11
(25-10-2007, 21:48)Dzika link napisał(a): [quote author=_madmar_ link=topic=191.msg4982#msg4982 date=1193329825]
Jak wyzdrowieje i bede mial fundusze to bede i tez cos nie cos do puszki wciepne  a  powiem wiecej jak to atka mowila blizej terminu

Tylko madek pamiętaj, coś mi obiecał przywieźć i PRZECHOWAĆ/OBRONIĆ/NIE DAĆ WYCHLAĆ next razem :> ja w końcu muszę tego spróbować !!

Dzikus wiem wiem jednak nie wiem czy moje wątłe ciałko by sie przed atakiem łasuchów obroniło.
P.S. Jesli bede to bede bronil wlasnom pierwsiom i moze nie tylko wlasnom Big Grin

Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#12
(25-10-2007, 21:43)monika_ link napisał(a): Mnie to raczej nie będzie,chociaż na pewno to będę wiedziała bliżej 24 listopada.I jeżeli mnie nie będzie to już żałuję bardzo,tym bardziej,że byłaby okazja poznać(wreszcie) tego Dj o najseksowniejszym głosie Tongue

monia  nie martw sie
po co ci ten negatywny szok Smile)
#13
hmm, jeszcze nie wiem na 100% ale chyba mnie nie będzie  :'(
#14
asso ja się lubię od czasu do czasu zszokować Tongue
O rany koguta i jeszcze madkowe wino mnie ominie :'( :o
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#15
A czy istnieje możliwość żeby dostać ten numer konta,tak żeby Ci,którzy nie mogą przyjechać a chcą pomóc mogli coś wpłacić na konto?
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#16
(26-10-2007, 11:04)monika_ link napisał(a): A czy istnieje możliwość żeby dostać ten numer konta,tak żeby Ci,którzy nie mogą przyjechać a chcą pomóc mogli coś wpłacić na konto?

oczywiście.

Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc dzieciaki i ich rodziców, proszę dać znać na prv. Podam numer rachunku.

bardzo dziękujemy

d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#17
Witam Państwa,
przepraszam, że przeszkadzam, ale chętnie pojawię sie na Katarzynkach...
ostatnio sporo mnie omija, ale katarzynki .... nie ma mowy ! Smile
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#18
Nas raczej nie będzie.
Bawcie się dobrze Smile
Honesta res est laeta paupertas.
#19
[b] Dobry wieczór wszystkim.  Smile    [/b] 
  Mam pytanko,  czy reflektujecie zlocik z innym  pokoikiem ?
#20
Kudlata, to mile i chetnie zobaczymy rowniez osoby spoza erota, ale Katarzynki to niezupelnie zlot - to imieniny i urodziny.
Maja juz kilkuletnia tradycje i sadze, ze tak powinno pozostac.

Ostatni, wrzesniowy zlot byl 'mieszany': 40-tki, 30-tki, sadka - i to bylo fajne. I z pewnoscia to powtorzymy, ale.. kiedy indziej Smile

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości