•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
#11
nie jestem piegowaty, okulary nosze czasem....a zony...mialem kiedys taka jedna kandydatke,............................ latwiej kupic lodówkę, niz powtorzyc wielka miloscSmile)) ale dziekuje Juleczko za podpowiedzSmile
#12
no to ja nadal szukam PRALKISmile))))))
#13
Zachęcam do odwiedzania tego działu forum: http://forum.polfan.pl/index.php?topic=13.0
Co sto głów to nie jedna Wink
Honesta res est laeta paupertas.
#14
świnkę morską - angorkę oddam w dobre ręce. Kontakt przez pw.
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#15
Przygarniemy młodego pieska albo suczkę...  Smile
#16
to skoro tak to ja może też.

przygarnę szczeniaka golden retrievera, labradora czy też bernardyna, ewentualnie owczarka podhalańskiego, ale to już ostateczność ;-P (niekoniecznie za darmo...)
#17
zołz, jest trochę ogłoszeń o bernardynach do oddania, ale słyszałam, że bardzo często zdarzają się wśród nich agresywne...
No i w dalszym ciągu szukamy psiaka Wink
#18
A ja oddam sukę husky (dorzucam uprząż) - fota w temacie o zwierzakach - Kaja.
Niepolecana dla osób mających w domu koty...


#19
No jak ślicznie :O)
Jest jakieś forum Wink Div mnie dziś zagnała Smile

No to przyszłam, jestem, będę pewnie bywać z równie dużym natężeniem jak przez ostatnie pół roku Wink (niestety...)
Fajnie, że niektórzy mają taki zapał MIMO wszystko Wink
hmmm dziwne uczucie Tongue chyba się odzwyczaiłam. Tak czy inaczej, miło że jesteście Smile

Ps. Nie wiedziałam gdzie to napisać, więc jakby co, to nie krzyczeć Wink Na starym forum było "do wiadomości", tu nie ma, więc "tablica ogłoszeń" wydała mi się odpowiednia...

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#20
(20-09-2007, 20:54)kamena__ link napisał(a): A ja oddam sukę husky (dorzucam uprząż) - fota w temacie o zwierzakach - Kaja.
Niepolecana dla osób mających w domu koty...
Napisz o niej coś więcej... Jaka jest, czemu chcesz oddać, i w ogóle... Nie myślę o sobie, bo mamy w domu dwa koty, ale o innych chętnych ewentualnie.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości