•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
no dobra.. gadu-gadu, tja.. to niestety bedzie pelno awarii.. mam tylko nadzieje, ze kontakt nie bedzie taki do chrzanu, jak w przypadku gg, raczej zyczylabym sobie, by gg nauczylo sie 'kontaktowosci' od polchatu Wink

I przy tym wszystkim: co z ICQ? bedzie dzialal po tych zmianach jak do tej pory, czy nie?

Pozdrawiam
Kat

P.S. Nie wiem, czy to odpowiednie miejsce, ale co tam Tongue
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Z tego co wiem ICeQ będzie działało(nie wiem jak z zamykaniem zakładek, do tej pory to jedyny problem), i NPCC. A co z resztą konsolek, nie mam pojęcia. Wiem że mogą być problemy z KCI i polbnc, ale ma wyjść jakiś globalny bot więc. Wink

Jak coś przenieście post. ;P
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
polchat v 3.0 ze jest mniej sprawny niz poprzedni. JEdyny zysk to te zakladki jak sie wydaje, ale jakim  kosztem?
Jesli to by ode mnie zalezalo wrocil bym do starego protokolu.

Stary mechanik zawsze powtarza, ze po co naprawiac jak dziala?

cześć  ;D
Poszukiwany w miare tani hotel/motel w Warszawie < najlepiej okolice centrum, co by się nie zgubić > Wink
Znacie jakiś takiś ?
Pozdrawiam Smile
W życiu piękne są tylko chwile Smile
Daj przedziały cenowe Smile
Premiere classe przy Pl. Zawiszy kosztuje od 126 zł
Są też hostele, ale nie wiem, jaki tam standard...
No i trzej muszkieterowie - czyli Atos, Portos i Aramis przy Sobieskiego, ale to kawałek od centrum.
Napisz, za ile ma być
Zofiś no tak 100 za dobe
A może słyszeliście coś na temat tych noclegowni : Dizzy Daisy Hostel Warszawa lub Hostel Tamka ?
W życiu piękne są tylko chwile Smile
100 a 126 to nie jest aż taka wielka różnica, a przynajmniej wiesz, gdzie śpisz... Wink
Jest też podobno hotel na terenie AWF-u, całkiem znośny, tylko nie pamiętam, jak się nazywa... Może sobie przypomnę


    Napiecie rosnie az do boolu!
Normalnie juz tylko SKM-ki tylko mi brak  :o
                ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
Dziękuje bardzo za pomoc i za wiele informacji na gg  ;D

W życiu piękne są tylko chwile Smile
Kochani,

Witamy w naszym gronie nowego Full OPeratora - Bajkowy!!!

GRATULACJE i dzięki bardzo, że się zgodziłeś  :-*

_Leia_ & Vectra
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości