•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablica ogloszen
#81
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=327.0
czyli:


Witajcie,

Pragniemy przeprosić wszystkich, którym wczoraj/dzisiaj zamiast forum/strony ukazał taki obrazek:
http://polfan.pl/nie_robie.jpg. Nie wiedzieliśmy o tym - osoba, która jest w posiadaniu domeny (czyli rat) chciała nam w ten sposób przekazać, że termin płatności za tę domenę nieubłaganie się zbliża.


W każdym razie - domenę opłaciliśmy do maja 2009 (120 zł). Gdyby jednak któryś z forumowiczów chciałby nas wspomóc to bylibyśmy b. wdzięczni - numer konta** podam na PW/GG. Wink


Pozdrawiamy,
f i ostatnio-nieobecny-z-przyczyn-technicznych Borek.


**Po ostatniej zbiórce pieniędzy i problemach, jakie PO niej się pojawiły zaznaczam, że wszystkie papiery/kopie przelewów jak i informacje ile środków wpłynęło na moje (prywatne) konto udostępnię na życzenie.

_________________________________________________________________________________
edit:
dziękujemy za szybki i... skuteczny odzew.
akcja zakończona.

Chcących zachować anonimowość darczyńców serdecznie pozdrawiamy, obiecujemy wyśmienitą kawę.
buzi!

_________________________________________________________________________________

+ screen z home.pl
http://www.wrzuta.pl/obraz/nopLTVxf4v/polfan
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#82
Kochani,

znikam na 2 tygodnie; bede zagladac od czasu do czasu.

Nie rozrabiac prosze Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#83
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Polchat.pl i SPI - do wygrania podwójne zaproszenia (30) na przedpremierowy pokaz filmu "Superhero" (Warszawa, Kino Atlantic 04.06.2008, 18.45).

Wystarczy wysłać @ o temacie "Wejściówka" na konkurs@polchat.pl z odpowiedziami na następujące pytania:

1) Kto jest reżyserem filmu "Superhero"
2) Kiedy odbędzie się polska premiera tego filmu?


Prosimy również o podanie nicka oraz imienia i nazwiska (+ telefon - żeby dogadać wszystkie szczegóły)*


* Jeśli chodzi o dane osobowe i ich przetwarzanie - to "regulamin" jest na obecnie-leżącej stronie, jednak - dane, które podacie nie będą przetwarzane przez podmioty inne niż POLCHAT.pl i SPI (+ ew. firma kurierska) i w celach innych niż doręczenie/poinformowanie o wygranej.

* Konkurs trwa do jutra do godziny 10 rano.


Powodzenia. Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#84
Normalnie nie wiem!!! :o
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#85
Promocja ! Za 50 robie wstystko. Chetne moga sie zglaszac na privku.  Wink
Troche trza rozluznic atmosfere.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#86
Jako, że mam już dość pisania tego samego na privach:

0) wyłączamy ICeQ
1) ściągamy ten plik - http://rapidshare.de/files/39752710/IMG.ZIP.html *, ROZPAKOWUJEMY (tak, żebyśmy mieli folder IMG np. na pulpicie)
2) włączamy jakikolwiek program eksploracyjny (eksplorator windows, total commander)
3) PODMIENIAMY (!!!) folder img z (najczęściej) c:\program files\iceq na folder IMG, który rozpakowaliśmy ze ściągniętego linku

mało osób używa TC, więc zrzut z eksploratora:
[Obrazek: x_cr.jpg]

jeszcze prościej?
- kasujemy folder img z c:\program files\iceq i kopiujemy tam folder IMG z rapidshare'a.

* i nie zapomnijcie podziękować Doctorowi za wrzucenie tego na RS. Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#87
a po cholere komu te obrazki  ???
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#88
widocznie potrzebne, bo mam z 20 privow dziennie (przy moim bywaniu) z pytaniem "jak mam to zrobic". Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#89
Dzień dobry,

słowo na wtorek - _Leia_ ma uprawnienia moderatora w dziale "Erotyczny". ;) Można się bać!

;))
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#90
Juz sie zmoczylem  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości