Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja serwera do wersji 2.x
#1
Drodzy Użytkownicy,


po długim okresie spokoju, przychodzimy do Was z nową aktualizacją serwera Polfanu. Nie wiąże się ona ze zmianą jakichkolwiek ustawień po Waszej stronie. 

Co nowego?
  • poprawiono wyświetlanie czasu nieaktywności w /info: teraz jest to czas od ostatniej napisanej wiadomości lub ostatniego wydanego polecenia,
  • dodano polecenia /ignoresme (osoby które mnie ignorują) oraz /buddiesme (osoby które mają mnie w znajomych), 
  • dodano polecenie /myrooms (pokoje w których mam ownera - których jestem właścicielem),
  • ignorowanie zablokuje powiadomienia o wzmiankach (@nick) - nie będą już przychodzić do Ciebie powiadomienia ('Użytkownik xxx wspomniał o Tobie w pokoju yyy'), jeśli ignorujesz oznaczającą osobę,
  • /bans * wyświetla teraz powód oraz autora banu,
  • pokój może być teraz przypisany tylko do jednej kategorii. Do zmiany kategorii pokoju służy od teraz polecenie /category,
  • /description bez parametrów wyświetla od teraz aktualny opis pokoju,
  • w pokojach z włączoną opcją HAI (hide administation informations) nie będzie pokazywać się od teraz lista wyciszonych osób (/muted),
  • poprawiono błąd podczas przesyłania dłuższych tekstów,
  • poprawiono wyświetlanie statystyk i informacji o pokoju w /roominfo,
  • poprawiono błąd pozwalający odebrać uprawnienia innego operatora za pomocą wydania kombinacji komend operatorskich (/tempop, /halfop),
  • zablokowano możliwość usuwania i dodawania emotikon poleceniami /emotadd i /emotremove,
  • usunęto błąd polecenia /ban nick czas powód, powodujący awarię i wyłączenie się serwera,
  • naprawiono wiele innych błędów, oraz zapewne dodano kilka nowych. Tongue
Już niedługo ponownie uruchomimy dodawanie pokoi oraz emotikon przez portal. Dziękujemy za wszelkie zgłaszane błędy i sugestie.

Autorem serwera i aktualizacji jest dmc.
  


Wiadomości w tym wątku
Aktualizacja serwera do wersji 2.x - przez Shado - 27-12-2018, 22:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości