Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie skomętuję ...
#1
Witam - pofatygowałem się aż na forum, żeby napisać to co myślę o niektórych osobach (z administracji).

Załozyłem bardzo dawno temu pokój o nazwię "SEKSIK W RODZINIE" osoba o nicku kid, dała mi wzkazówki co mam robić (przestrzegać regulaminu), aby pokój mogł funkcjonować (bez banowania przez wymienioną osobę kida) tj - wywalanie osób z podtekstem pedofilii i kaziroctwa. (dodam, że kid często banował mój pokój co ludzi denerwowało - banował wszystkich komenda /ban *) (chyba jako serweroperator też go dotyczy jakiś regulamin, prawda ?),

Jestem jak najbardziej ZA i popieram ten projekt tępinia takowych ludzi.
Na swój pokój praktycznie w ogole nie wchodzilem, dałem full opa znajomemu, który sobie zarządzał tym kanałem (na chacie siedziała duża ilośc czatowników).

Znajomy napisał po pewnym czasie i kazał mi wejść na "nasz" pokój i dac mu prawa operatorskie, bo PAN KID zdjoł wszystkim opy ... pytanie, dlaczego ?
Dziś siedze na naszym pokoju (wszedłem na kilka minut)  i patrze jest kid - w pokoj sado maso, więc pisze, aby wyjanić te sytacje, że zdejmuje nadal opy i banuje ludzi.

Odpowiada mi, "ze nie przestrzegamy reguł, które on ustalił wcześniej " - powiem tak, niemożliwością jest upilnowania takiej ilości osób i patrzeć na każdy nick czy jestr zgodny z wymaganiami kida jak i polchatem.
Nie siedzę też 24 h na dobę na chacie, żeby to kontrolować, moi ludzie też nie.
Ale jak tylko jesteśmy to staramy się likwidować takich osobników.

Wracając do rozmowy z kidem - dostałe sbana ... już drugiego - inny był od myka, który TEŻ BYŁ WIELKĄ POMYŁKĄ - praktycznie sBAN był bezpodstawny - myk kierował się naszaymi starymi zataragami (czyli swoimi sprawami prywatnymi) - jak pisałem na początku, serweroperatorów i loginopów też powinien dotyczayć jakiś regulamin, prawda ?

Chciałbym pare słów wyjaśnienia od kida - tylko prosze Cię kid, nie mów stale tej samej gadki co zawsze - że nie sotsujemy się do reg. bo to już nudne jest - wyjaśnienia masz wyrzej.

Ja naprawdę nie chce się  nikim kłócić i nie mieć wrogów, ale czasami mam wrażenia, że niektórzy admini polchatu chcą pokazać jaką mają władzę i, że im wszystko wolno ...

Miałem tylko przyjemność poznać kid, myka i devvila.
Wszyscy Ci admini, procz ostatniego (wydaję się wporządku osobą) <B>chyba</B> nadużywają władzy - zaraz pewnie będe zrównany z błotem przez adminów i niektórych userów, którzy chcą się przypodobać administracji polchatu - bo napisałem to co myślę i napisałem "w złych intencjach" o niektórych serweroperatorach.

Pozdrawiam serdecznie.
  


Wiadomości w tym wątku
Nie skomętuję ... - przez filipeque - 13-09-2007, 00:37
Odp: Nie skomętuję ... - przez Anetchen - 13-09-2007, 07:37
Sprawa śmierdzi. - przez Smok - 13-09-2007, 10:48
Odp: Nie skomętuję ... - przez filipeque - 13-09-2007, 13:14
Odp: Nie skomętuję ... - przez Borowianin - 13-09-2007, 14:07
Odp: Nie skomętuję ... - przez filipeque - 13-09-2007, 14:40
Panika - przez Smok - 13-09-2007, 15:50
Odp: Nie skomętuję ... - przez filipeque - 13-09-2007, 16:21
Odp: Nie skomętuję ... - przez __Jules__ - 13-09-2007, 20:11
Odp: Nie skomętuję ... - przez f - 13-09-2007, 20:16
Odp: Nie skomętuję ... - przez Hannibal - 13-09-2007, 20:49
Odp: Nie skomętuję ... - przez filipeque - 13-09-2007, 21:15
Odp: Nie skomętuję ... - przez filipeque - 13-09-2007, 21:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości