Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spam i flood na naszym serwerku czata
#3
dokładnie figatek masz racje, było na pokoju erotycznym coś takiego jak człowiek bot który pisał co chwile te same słowa, nie można z nim było sie dogadać bo co mu się napisało 'słowa sie powtarzały' i dosyć szybko szło wykryć że to jakiś bot napewno program snickers który powtarza słowa na priv, czy jaki kolwiek inny program, również obrażał słowami na priv wyzywając i przeklinając do kogoś, również też tak priv były kiedyś taki flod spam na priv i osoba wchodziła na inne nicki i wysyłała użytkowniką masowe privwy, które sie wyświetlały i zawieszał sie przez to iceq, mi kiedys miało miejsce wchodzę sobię na erotyczny a tu do mnie jakis bot pisał i ciągle to samo, również raz na celu ktoś mi spamował na priv z dużą ilością nicków i wiadomosciami z flodem, dosyć wnerwiające, ale poradziłem sobie z każdym syfiarzem ignor się zawsze przydawałSmile, i dosyc pomogło wyłączeniem privwa Smile myslałem aby tez kiedys dodać taki wątek na forum, ale myśle sobie kogo to zainteresuje, figatek zgodze sie z tobą w tej kwesti masz racje, pochwała!, pozdrawiam Smile
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: spam i flood na naszym serwerku czata - przez Adrianek - 24-02-2014, 22:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości