Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#28
Ustosunkuję się do tego co napisałeś Tuzimie na samym dole .W swoim poście nikogo nie obraziłam ,a skoro jesteś taki wyczulony na obelgi to jednak powinienes zauważyć te które miały miejsce 1 Kwietnia ,kierowane bezpośrednio w moją stronę .Chcę rownież sprostować moją wypowiedz o klonowaniu nicka  .Owszem jak inaczej nazwać taki sam nick lub podobnym tylko klonem !.Ja również wyraziłam swoje zdanie nic więcej ,wyjątkowo tonuje swoje słowa by nikt nie czuł się urażony .Ale ja po wizycie na pokoju 666 dokładnie się tak czułam -urażona .Niestety ale humorem nie można nazwać byle jakie tandetne odzywki .Cyt"To Twoje zdanie, nikt Cię tu nie zapraszał. Nie zauważyłem też abyś się skarżyła któremuś operatorowi o obrażanie.". Owszem na ogóle informowałam tamtejszych operatorów co się dzieje bo byłam w wielkim szoku .Co do zapraszania to takowego nie potrzebuje  bo jeśli uznam ,że w tym momencie wchodzę na pokoj np:666 to mam do tego prawo jak kazdy uzytkownik tego serwisu i nie potrzebuję pozwolenia .To tyle .
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów - przez Anabellaa - 03-04-2012, 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości