Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#19
Odnoszę wrażenie, że to wszystko, co teraz ma miejsce w tym poście, na forum zrobilo sie jakas glupia dziecieca przepychanką, w której żadna ze stron nie ma do konca racji. Mediatorem zadnym nie chcę byc, zwyczajnie ujmuje mnie fakt, iż SOPowie mają jakies nadzwyczajne przywileje. Wiele razy odwiedzany był przez nich pokoj szóstek, a jakos zaden nigdy sie nie pofatygował, by stanac w obronie którejkolwiek z osob tam obrazanych, co działo się czesto, a podczas, gdy wystarczy jeden wulgaryzm, pomowienie jesli chodzi o dobre imie SOPa, nawet jesli mowi się o nim, iż jest niewlasciwa osoba na stanowisku, nie umie sobie z czymś poradzić, wytykana jest mu jego niekompetencja- od razu leca sbany, zabieranie nicka, kasowanie pokoju- na ktorym na dobrą sprawe siedziało wiele osob, które nijak sie maja do całej tej sprawy. Odnoszę wrazenie, ze spoleczność czatu 666 jest teraz biednymi, skandujacymi mocherami "oddajcie krzyz" a sopowie osobami, ktore maja na to wylane. Moim jakże skromnym zdaniem skasowanie pokoju nie powinno miec miejsca, gdyz owszem- o ile zostala obrazona tam persona EvilaRavena, choc kazdy wie, gdzie mozna jego zdjecia znalezc podpieli to  pod jakis maly kruczek 'prawny' 'nienetetykietowy', tak osoby siedzace tam na nickach stalych, nieopowych nie musza miec  z tym nic wspolnego. Coz za sprawiedliwosc Pozalsieboze. W kazdym razie, co do usunięcia nicku Tuzima, ktory byl wielokrotnie proszony, by nie fikac, gdyz moze sie dla niego tez to skonczyc zle- wydaje mi sie, ze to gownowartecos- usuwac nicka, po co to komu? Zeby pokazac'jestem sopem i aha, usune Ci ten nick". Kurde, to ma zajawke na zabawy rodem z piaskownicy. Kurde. Zastanawia mnie jedno, jak sie mozna dogadac z sopami, gdyz rozmowa z najbardziej zainteresowanym wyglada mniej wiecej o w ten sposob:
ER: podaj powod
X: ... (powod)
ER: to nie sa powody, pokaz dowody
X: (dowod)
ER: ale ten mi nie pasuje, musisz wymyslec inny, ktory i tak urypię.

Oczywiscie pragne zaznaczyć, ze to parafraza rozmowy, ktorej bylam dzis swiadkiem. Nie jest to zaden log, zaden DOWOD na to, jak sie sop zachowuje, ale jesli ktos zna Evila i wie, ze ejst upartym dzieciakiem, ktore za wszelka cene bedzie  komus wytykac bledy zanim  u siebie znajdzie choc jeden, uwierzy, ze wlasnie tak ta rozmowa wygladala. Nie chce prowadzic wojny z sopami, ani uzytkownikami czatu 666, w tym poscie chodzi ogolnie o jakis poziom sprawiedliwosci i tego, jak traktuje sie drugiego czlowieka. Jesli sopowie wymagaja by byli traktowani dobrze, to dlaczego maja olewczy i pogardliwy stosunek do 'bydla jakim niektorzy z nas sa'.


  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów - przez hakunamatata - 02-04-2012, 22:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości