Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0
#9
"dopóki nie zaczniesz/zaczniecie się podpisywać chociażby z nicka polchatowego twoje/wasze" - Zakładanie że ktoś z nas jest z Polchat.pl też można uznać za śmieszne. ;-)))
W nasze ręce wpadło parę informacji, postanowiliśmy się tylko nimi podzielić.
Co do winy EvilaRaven, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;-) Użytkownicy zweryfikują czy jest godny zaufania. Polchat mimo wszystko chyba go potrzebuje, ;-P nikt nie jest w stanie poświęcić tyle czasu na chat. ;-)

"Wniosek? Krowa, która dużo muczy mało mleka daje." - Feki.. wiemy o tym, o czym piszesz. :-P (p.s. nie trzeba kupować nicka sopa by zdobyć uprawnienia, :-P )

Teraz wracając do tematu, mamy nadzieje że wasza narada miałby miejsce, pomimo powstania tego wątku na forum. A wynik spotkania narady jest chyba sprawiedliwy ? Nie ma cieszyć, i nie cieszy.

"Kwestia mojego niezrozumienia wynika jedynie stąd, że nie potrafisz składnie używać języka polskiego, a nie z powodu teorii spiskowych. " - Może problem jednak jest po Twojej stronie, jaki on jest, nie będziemy już wnikać, nie o to w tym temacie chodzi.

"Nie negocjujemy z terrorystami." to zdecydowanie nas rozbawiło, gdyby nie Ci terroryści pewnie do dziś byś nie wiedział czym jest ACTA.

Temat został chyba wyczerpany. Więc pozostaje chyba tylko zamknięcie-usunięcie.

Pozdrawiamy i dziękujemy za miłą dyskusję w doborowym towarzystwie. ;-)))
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0 - przez anonymous - 03-25-2012, 10:35 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości