Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0
#8
No to jedziemy. Pozwolę sobie odpowiedzieć wpierw na ostatni post, potem na wcześniejsze.
Anonymous - dopóki nie zaczniesz/zaczniecie się podpisywać chociażby z nicka polchatowego twoje/wasze apele przysparzają mi jedynie trochę śmiechu.
W kwestii systemu kupowania nicków - jest jaki jest, jest dużo bardziej dopracowany niż to było na początku. Nie można kupić nicka administratora, w zaistniałym przypadku był to nick byłego administratora. Nawet jeśli, że ktoś kupiłby nick osoby posiadającej uprawnienia sopa - te uprawnienia w momencie zakupu są ZEROWANE.
Sprawa druga, dlaczego osoba nie została zweryfikowana? Błąd ludzki. Zdarza się, miejmy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.
Czy dziwne, że właściciel nicka nie zna hasła na forum? Otóż nie dziwne, ale jak się nie wie to fajnie się opluwa innych prawda? Forum polchat było połączone z bazą nicków, nicki rejestrowały się automatycznie, hasło było takie samo jak do nicka prawda? Otóż nie dla wszystkich. Ze względów bezpieczeństwa administracja ma/miała osobne konta.

Wniosek? Krowa, która dużo muczy mało mleka daje.

Sprawa trzecia - a gdzie jest napisane, że broni ? Wcale nie broni. I teraz ku Twojej zapewne niepełnej uciesze. Wczoraj na naszym zebraniu karola została pozbawiona mastera pokoju za włamanie i skasowanie forum.
Żeby było jasne: EvilRaven nie jest współwinny zniszczenia forum, Evil zrobił błąd, nie zrobił tego z premedytacją. Jeżeli masz problem z rozróżnieniem sprawcy od ofiary - polecam udać się do weterynarza.

Kwestia mojego niezrozumienia wynika jedynie stąd, że nie potrafisz składnie używać języka polskiego, a nie z powodu teorii spiskowych.

W odpowiedzi na pytania wieńczące twój post: Nie negocjujemy z terrorystami.

LePasseMuraille pewnych rzeczy nie zapomniałem, tak samo jak to, że walkę to ja prowadziłem, ale  z kidem a nie z Devvilem. I przy okazji - nigdy nie walczyłem o kształt personalny Polchatu - zawsze dorzucałem dużo swojej pracy i pomysłów zamiast tylko pluć jadem na forum. Devvil mnie wcześniej nie znał, a mimo to uznał, że chce ze mną tworzyć ten projekt.
Sprawa forum - nie wiem co było wcześniej, przykro mi, byłem na urlopie. Nigdy nie publikowaliśmy szczegółowych informacji na temat włamań itd - ale nie ma sprawy. taka jest wola użytkowników - założyłem specjalny wątek na forum z informacjami. Ale nie spodziewajcie się tam nic poza suchymi stwierdzeniami bez możliwości komentowania.

A tak między nami, "władza" na Polchacie nigdy nie była i nie będzie wybierana w sposób demokratyczny. Jak to sobie wyobrażasz? Wybory ? Wyłożysz 50 tyś zł na stół to będziesz mógł zrobić z Polchatem co zechcesz. Czy prezes w prywatnej firmie wybierany jest demokratycznie ? Nie jest.
To my wybieramy sobie ludzi, z którymi CHCEMY współpracować i z którym się dogadujemy. Jak sobie wyobrażasz wybory ? Ludzie wybiorą 5 s-opów, 3 największe pokoje na Polchacie będą miały swoich przedstawicieli i nikt się ze sobą nie będzie dogadywał. Co dalej ?
Takim gadaniem osiągniecie w końcu to, że na Polchacie zapanuje anarchia. Tak tak, prima aprilis się zbliża.

W kwestii ewentualnych ruchów GG w kierunku Polchata. CZEKAMY na to z wielkim utęsknieniem. Odkąd GG jest pełnym właścicielem Polchat.pl nie było żadnego ruchu z ich strony. ŻADNEGO. Ty myślisz, że czytali oficjalne forum Polchata? Nie rozśmieszaj mnie.

To chyba wszystko, wydaje mi się, że wyczerpałem temat. Jeszcze jakieś pytanie i uwagi w sprawie unopa karoli? (bo taka jest nazwa tematu). Mam nadzieję, że nie.

Mimo wszystko też pozdrawiam.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0 - przez fekal - 24-03-2012, 18:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości