Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0
#1
(Jako że Evil się panoszy na fanowskim forum polchata jesteśmy zmuszeni założyć kolejny temat...)

O, EvilRaven, Witamy. Czekaliśmy na Ciebie. Widzimy że prawdą jest to co na Twój temat mówią. :-P

1. Przestań grozić.
2. I tak nic nie możesz zrobić.
3. Słabe ogniowo Polchat.pl, gdyby nie Ty tematów by nie było  (myślę że ta informacja da Wam do myślenia).
4. To nie są prywatne urazy-domagamy się sprawiedliwości.

Cytat:chciała dla nas zrobić i udostępnić nam forum na płatnym serwisie, a więc sporo lepsze od tego, z którego korzystaliśmy do tej pory
Widać że Twoja wiedza jest nikła w tym temacie.. Lepsze od tego.. nie wierzę serwery GG są tak słabe  ?
Rozumiem że chciała postawić Wam forum na jakimś dedyku, za 300-400 stówki miesięcznie. Zapewne stało by na skrypcie IPB lub VB, koszta w granicach 800 zł. Wtedy pewnie byłoby lepsze.

Cytat:Poza tym trzeba Ci wiedzieć, iż Karola podjęła próbę naprawy tego, co zepsuła
Ciekawe jaką ? Musiałaby znać phpbb3 w stopniu przynajmniej dobrym, od strony administracyjnej. A Wiemy że ledwo udało jej się zniszczyć forum... Więc nie pisz o próbie odbudowy. Ośmieszasz się.
Wszystko dałoby się odzyskać z kopii bezpieczeństwa, jaka jest robiona na bank na serwerach gg. Nie ma chyba już hostingów które takich kopii by nie robili.. Nie chce już mi się tutaj pisać o nieudolności serwer-operatorów, to jest jak widać oczywiste. ;]

LePasseMuraille, wszystkie informacje są prawdziwe. Trochę osób poznało te fakty. My postanowiliśmy to upublicznić, wydaje nam się że dobrze zrobiliśmy. ;-) Ludzie mają prawo wiedzieć o tym co się dzieje na ich portalu. Bo jak dobrze zauważyłeś, to Wy ten portal tworzycie, a administracja zachowuje się jak widać wyżej. ;-)

Mam nadzieje że przekazałem Wam kolejną dość istotną informację.

Pozdrawiam. ;-))
  


Wiadomości w tym wątku
Apel do Serwer-Operatorów UNOP KAROLA v 2.0 - przez anonymous - 23-03-2012, 19:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości