Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słowa za które bot daje bana na 15 minut
#9
(24-10-2010, 22:53)Viki_Caryca link napisał(a): Moi drodzy nie bardzo wiedziałam gdzie to napisać i uznałam, że to będzie odpowiedni temat. Od jakiegoś czasu jest jedna osoba na czacie, która obraża innych i nie będę tu tchórzem jest to osoba o nicku Cyniczna bądź o innych różnych nickach i wszyscy wiemy o jaką osobę chodzi. Niestety moje prośby kierowane do opów obecnych przy tym spełzły na niczym, gdyż nikt nie raczył nawet słowem upomnieć ową osobę, ba nawet ja byłam atakowana za to, że śmiałam napisać na mainie swoją uwagę kierowaną do Niej. I przez to, że niestety albo stety zostałam dobrze wychowana i nie używam ani obraźliwych ani wulgarnych słów sprawiło, że do tej pory nie zwróciłam uwagi na jej zachowanie jednak są pewne granice, których kulturalny człowiek nie przekracza a przepraszam słowo dupek użyte przez Nią jest jednak obraźliwe. Jestem już trochę czasu na tym czacie i mniemam, iż nie zastosowanie się do Waszych regulaminów powinno skutkować upomnieniem a gdy upomnienie nie pomaga usunięciem. Myślę, że większość osób nie przychodzi na czat żeby się wyżywać na innych ale po to by miło spędzić czas. Bardzo proszę o zajęcię się tym faktem gdyż zachowanie tej osoby jest po prostu złą wizytówką zarówno nas czatujących jak i Was wszystkich opów.

Fakt, użyte przeze mnie słowo ''dupek'' było chamskie i przepraszam.

Nie uważam jednak, bym była przez kogokolwiek i kiedykolwiek faworyzowana.

Uważasz, że jestem chamska ? Poczytaj sobie niektóre odzywki kierowane do mnie przez ducha ;-). I to on sam szuka guza, bo ja zazwyczaj w ogóle nie zwracam na niego uwagi.

Jeszcze raz przepraszam, jeżeli któraś z moich wypowiedzi uraziła Ciebie, bądź Twojego znajomego, to się więcej nie powtórzy.
Jeżeli jednak moje wypowiedzi tak bardzo pieką Was w oczy, polecam opcję ignor. Myślę, że tak będzie najprościej. Pozdrawiam.
Ludzie! Smarujcie tyłki wazeliną, bo nadchodzą ciężkie czasy...
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Słowa za które bot daje bana na 15 minut - przez Cynia - 25-10-2010, 00:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości