Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLFAN - konieczność corocznej opłaty za domenę
#1
Ponieważ nie każdy zagląda na forum polchatu  http://www.polchat.pl/forum/viewtopic.ph...2b49a2b4f5... pozwolę sobie  i tu skopiować wpis rata:

Cytat:domena polfan.pl dobiega konca
przez rat w Śro Kwi 21, 2010 7:23 pm
Jak co roku domena polfan.pl z koncem kwietnia traci swoja waznosc.. rok temu wystarczyl sms do f, dwa lata temu chyba bylo podobnie.. niestety w tym roku f "nie ma czasu na pierdoly" dlatego musialem sie zarejestrowac.. ;] nie wiem czy chcecie dalej przedluzac ta domene, inaczej zostanie zablokowana. Prosze o informacje tu lub na moj email: racio@racio.pl czy bedziecie w dalszym ciagu przedluzac domene. Czemu ja to pisze? Poniewaz w dalszym ciagu jestem jej wlascicielem.

Przedluzenie domeny u aktualnego providera czyli home.pl kosztuje dla domeny .pl - 108.58

Jesli przedluzacie - dajcie znac, podam dane do przelewu dla Home.pl, jesli nie to poprostu zignorujcie temat.

Rat.



[color=navy][i]W związku z powyższym musimy przeprowadzić zbiórkę na ten cel ... jakim jest utrzymanie naszego forum sprawnie działającym.

Osoby zainteresowane tematem proszone są  o zgłoszenie się na PW do naszego Bajeczka.

Pozdrawiam,

olka

[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
  


Wiadomości w tym wątku
POLFAN - konieczność corocznej opłaty za domenę - przez wybredna__39 - 23-04-2010, 22:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości