Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#1
W związku z wydarzeniami ostatnich dni, kiedy to nie było zbyt wielu operatorów na czacie a i Erotyczna również nie mogła być i po zapoznaniu się z logami i nagonką na operatorów/obrażaniem/wyzwiskami itp., decyzją fullopów został założony ban dla trzech osób:
gajowy, BrotherFromMars oraz _SQN_

No więc wypada mi jakoś odpowiedzieć na zarzuty, temat został zamknięty więc zakładam nowy(co moim zdaniem jest bez sensu bo za chwile będzie skasowany)

Po pierwsze: Czy bany dla nas były konsultowane z innymi użytkownikami czy tylko z operatorami?
Po drugie: Kresek, dopiąłeś swego, gratuluje udało ci się.
Po trzecie: może w tym temacie chciałbym zobaczyć konkretne logi?byłoby miło.
Po czwarte: Kresek, nie udawaj świętego, bo nim nie jesteś.Też mam parę logów jak narzekasz że cie reka "napier...." więc nie wiem czemu wczoraj wywaliłeś ade za bluzgi?
Po piąte: pozdrawiam szanowne towarzystwo opów.

Marcin vel. _SQN_
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  


Wiadomości w tym wątku
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez Marcin - 25-07-2008, 12:55
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez gajowy - 25-07-2008, 13:29
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez gajowy - 25-07-2008, 14:16
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez lullaby - 30-07-2008, 03:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości