Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka
#1
Witam
Swoj post kieruje do władz polchatu...bo na władze pokoju sado maso club nie mam co liczyć...
Nie robią nic, na ataki poszczególnych userów przez nie jaką kolysanke26 vel carotke...znaną na wielu pokojach....

Częstotliwość ataków, sposob zachowania, wysławiania,jak i ogólna frustracja tej dziewczyny przyprawia o niesmak i niechęć bywania na czacie...
Nie liczni operatorzy pokoju szybko reagują, inni po setkach obelg dają kolor zółty<co jest kolorem kary w pokoju sado maso>by za chwile go zdjąć po odpowiedzi na ich pytanie : juz się uspokoiłas kolysanko? odp: tak, kolor wraca, a cała masa obelg, wyzwisk, celebrowania jaka to nieszcześliwa jest kołysanka staje się priorytetem...

Na sprzeciw takich działań np. przeze mnie i pytanie dlaczego tak się stało, ze czuje sie zmęczona, zniesmaczona itd... ze pójde z tym w koncu na polfan, moze tam sie znajdą silni na kolysanke, pada odpowiedz : TO GROZBA....nie to nie jest grozba....

Nadmieniam , iż od dawna jako user obserwuje cyrk w pokoju, fulle sa bez uprawnien, potem je znowu mają, opom zabiera sie uprawnienia ,za jakieś tam winy, potem nadaje im się tempy , jest generalnie dziwnie...

Pamietam pokój sado maso club jako pokój z zasadami, teraz nie ma ich wcale, ,,władzy'' nie widuje sie wcale , albo chwilowo,wpadają...nie wiem, pokoj ponoć ma ,,wzięcie'' ale to pokoj sado maso, pokoj dla zboczenców, jesli nie bedzie zasad, botow i dobrej obsady opowskiej to niestety, bedzie jeden wielki śmietnik, który własnie sie nie daje okiełznać...

Na kazde moje pytanie operatorów pokoju dlaczego nic się nie robi na wyzwiska pada odpowiedz : ma neo..nic nie mozemy zrobić...to jest smieszne, ja też mam neo, znaczy mam się czuć bezkarna?? mam biegać po pokojach i wyzywać ludzi bo mam neo?? to chyba jest sprzeczne...ze wszelkimi zasadami...bywalnosci na czatach.

Pytam dlaczego do pokoju nie moze wejść goraca cipa bo ma bana na wejscie, a kolysanka pisze głupie ci** i siedzi w pokoju...dlaczego wielki ch** dostał bana, a kolyska pisze "hoooje" i siedzi nadal...słowo to samo, tylko bot oszukany, ale są operatorzy wiec?????? pisze dziewcze rowniez dziw*, stare kur* i tez nic sie nie dzieje....

Dziś padło stwierdzenie , kolyska nie jest w stanie nikogo obrazić, i co mam sie tym stwierdzeniem zadowolić...?? jakoś do mnie nie przemawia....

Kiedyś na forum dostałam mase obelg od owej dziewczyny czym sie skonczyło....ostrzezeniem...to zart prawda...? bo chyba śnie...


TO JA SIE TERAZ PYTAM da się coś z tym fantem zrobić????

PS
Hannibal chciałes logi, mam ich tysiace, operatorzy tez mają...ale to bedzie trollowisko, wiec uznaje ze nie warto...choć na zyczenie władz moge przesłać...

_____________________________________________________________________________________________________
edit by f:
zmieniłam temat, sprawa dotyczy zarówno pokoju, jak i osoby. w ten sposób, żeby nie przenosić do wiadomego tematu z innego działu.

* mimo wszystko - cenzura
  


Wiadomości w tym wątku
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez _Floo - 17-06-2008, 17:11
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez f - 17-06-2008, 17:43
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez m - 17-06-2008, 17:48
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez kk - 18-06-2008, 17:48
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez f - 19-06-2008, 11:00
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez m - 19-06-2008, 12:09
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez f - 19-06-2008, 13:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości