Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia
#6


"Grupy facetów..."
jasneSmile oczywiścieSmile ...Kobiety tego dnia pokazują, że jak zwykle wsio im dynda, nie będą wszak robić jakichś wyjątków...
I nie zrobią wyjątku w Czekaniu Na Okazywanie UczućSmile Wręcz przeciwnie...będzie Czekanie Bardziej
I niestety drodzy Panowie...rozczarowanie...okażesz czy nie okażesz to zostaniesz:

a) zakłamanym draniem
b) nieczułym draniem

sam wybierasz Szanowny Kolego kim zostaniesz danego dnia!

Z drugiej strony ta "poboczna kobieta"...no jakoś mi to niezbyt pasuje...powinni faceci leżeć ze sobą...po co mieszać kobity w te brudne męskie zagrywkiSmile

A tak serio.Bez sexistowskich zagrywek anty stereotypowych.

Zakłamanie? Czy dotyczy tylko tego dnia? Chyba nie. Zjawisko powszechne. Wręcz Zjawisko Masowego Rażenia zakazane przez kilkanaście konwencji, wszystkie religie i wszystkie światopoglądy świeckie.

Grupy ostentacji?
ja bym powiedział, że niektórzy mają podobne poglądy w określonych sprawach.
Niektórzy bywają ostentacyjnie ostentatyczni względem ostentacji.wszak. Ja bym tego nie nazywał grupą...

Pozwolę sobie na wyrażenie własnego zdania na Temat.
Dzień Zakochanych? 3 Razy Tak!
Wypaczenia?* Wielokroć Nie!



* wypaczenia: działania o charakterze wiejsko odpustowo obciachowym: serduszka nawet na papierze toaletowym, podpaski St.Valentine Day (z serduszkiem), napisy u Szewca (walentynkowa promocja) itd itd...
I doskonale wiecie moi drodzy o co mnie sie rozchodzi...coś jak z listopadowym Wesołych Świąt !!!!  i 1000 mikołajów na witrynach sklepów już 3ciego listopada...Tandeta Związana Z Komercją i Konsumpcją. W przypadku akurat tej konsumpcji..to nawet najlepsze towarzystwo Pięknej Lukrecji/Wymarzonego Adonisa nie pomożeSmile



Pomyślności Zakochanym!
Miłości Tym Jeszcze Niezakochanym!
Św Spokoju Tym Co Nie Chcą Się Zakochiwać!

i to by było na tyle.

Seth







A kto umarł..ten..nie żyje..
  


Wiadomości w tym wątku
Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 14-02-2008, 11:50
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 14-02-2008, 14:02
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 14-02-2008, 14:10
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez Seth - 14-02-2008, 14:52
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez m - 14-02-2008, 15:47
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez m - 14-02-2008, 16:37
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez kk - 14-02-2008, 17:04
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez zofija - 14-02-2008, 17:26
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez f - 14-02-2008, 19:07
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez lullaby - 14-02-2009, 02:44
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez zofija - 14-02-2009, 16:16
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 15-02-2009, 14:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości