Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobiety i ich "duma"
#11
Ja jestem dumna ze swojej inteligencji, mądrości i zaradności życiowej... z tego, że mam świadomość tego wszystkiego....
no i jeszcze.... tak z innej beczki... ze swoich dłuuuugich czarnych włosów  8)
plum...
#12
[i][color=maroon]Z tego, że mimo wielkich kopniaków od życia umiałam się pozbierać...

Z moich wspaniałych dzieci... Jak patrzę na swoją nastoletnią córkę, jak widzę jej czyny, postępowanie to rozpiera mnie duma... Chyba jednak nie jestem złą matką skoro mam tak mądre, rozsądne dziecko Smile

Ze swojej łazienki jestem dumna, a co! Tongue Wink
#13
No dobrze, to ja też uściślę. Jestem dumna z tego, że wciąż chce mi się uczyć, zdobywać wiedzę. Tak, w jakiś sposób napawa mnie dumą, to, że mam ukończone 4 fakultety i pewnie na tym nie koniec. Jestem dumna z tego, że ktoś mnie wybrał na żonę, na przyjaciela. Jestem dumna z tego, że potrafię w odpowiednim czasie słuchać, mówić, wybaczać i czekać. Jestem dumna z tego, że wierzę w Boga.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#14
W sumie "duma" ,a duma -to roznica.
Ciekawe ,ze dla mężczyzny "duma" to zazwyczaj penis.
#15
(10-10-2007, 09:24)kk link napisał(a):W sumie "duma" ,a duma -to roznica.
Ciekawe ,ze dla mężczyzny "duma" to zazwyczaj penis.

Mezczyzni traktuja swoja "dume" instrumentalnie...
u kobiet...  "duma" w jakims stopniu postrzegana jest identycznie(zalezy od kobiety)jak u mezczyzny... przewaznie owa duma to osiagniecie...cos co zdobylysmy.. itp.

ok, koniec filozofii.

Buź!
#16
a moze faceci sa bardziej powsciaglliwi w byciu dumnym?
#17
moze po prostu CZASAMI nie maja niczego innego, z czego moga byc dumni?

;)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#18
(10-10-2007, 09:24)kk link napisał(a):W sumie "duma" ,a duma -to roznica.
Ciekawe ,ze dla mężczyzny "duma" to zazwyczaj penis.
Rozumiem że prowokujesz Kasiu:-) ale to co napisałas to akurat nieprawda ... bardziej adekwatne byłoby ze dla niektorych mezczyzn penis to powod do dumy ...choc przyznam szczerze że zupenie tego nie rozumiem:-) ... dodam tylko ze ja i moj penis jestesmy prawdziwymi przyjaciołmi i kazdy z nas moze miec powod do dumy ze ma takiego przyjaciela:-)
#19
f- wisze Ci juz dwie zupy Wink

Zastanawiające ,ze o "dumie" męzczyzn,rozmawiamy w wątku kobiecej "dumy"Smile

Ps. :Smile
#20
I dlatego Kasiu można by wysnuć tezę iż powodem kobiety do dumy, jest penis faceta z którym jest w związku  Wink

Pozdrawiam
];>
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości