Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faceci i ich ''duma''
#11
Subka , bo my cisi i pokorni jestesmy jAK BARANKI  ,to i nie ma o czym pisac  :-[
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#12
(08-10-2007, 20:10)srubencja link napisał(a): Zawsze mnie to ciekawilo, z czego jestescie najbardziej dumni(chodzicie jak pawie)...chodzi mi o was samych, co najbardziej w sobie lubicie?
Panowie ...jak to jest z wami? Tongue

Być człowiekiem, to w istocie być odpowiedzialnym. To znać wstyd w obliczu nędzy, chociaż ona nie wydaje się od nas zależna. To być dumnym ze zwycięstwa, które odnieśli nasi towarzysze. To kładąc swą cegłę czuć, że się bierze udział w budowie świata.
#13
(09-10-2007, 12:48)On__ link napisał(a): [quote author=srubencja link=topic=112.msg2799#msg2799 date=1191863442]
Zawsze mnie to ciekawilo, z czego jestescie najbardziej dumni(chodzicie jak pawie)...chodzi mi o was samych, co najbardziej w sobie lubicie?
Panowie ...jak to jest z wami? Tongue

Być człowiekiem, to w istocie być odpowiedzialnym. To znać wstyd w obliczu nędzy, chociaż ona nie wydaje się od nas zależna. To być dumnym ze zwycięstwa, które odnieśli nasi towarzysze. To kładąc swą cegłę czuć, że się bierze udział w budowie świata.
[/quote]


dobra, dobra.... a z czego Ty jestes dumny? On'ie?

Izul.
#14
(09-10-2007, 09:17)srubencja link napisał(a): i stalo sie tak, jak podejrzewalam.....
wypowiedzialo sie dwoch panow... coprawda jeden jest dumny z swojego gadulstwa a drugi z rozumku...heh, liczylam na wiecej wypowiedzi...bardziej powaznych.... no i... MESKICH !


Iz.
Panowie maja mnostwo powodow do dumy . Mysle , ze doskonale zdaja sobie z tego sprawe , ale latwiej jest im obrocic cos w zart , niz napisac cos od "srodka". Co sie dalo zauwazyc wyzej .
Oczywiscie ze swoich malych rozumkow tez potrafia byc dumni. I niech se beda Tongue mi to nie przeszkadza.
Ja im zazdroszcze opanowania i cierpliwosci . Nie wszyscy posiadaja ta zalete , ale wiekszosc i owszem Smile
#15
CindySmile dobrze kombinujesz Smile

Panowie ? Czym jeszcze, mozna Was zachecic -byście ukazali miastu i światu swoją dumę?


Cięzko bedzie wykrzesac pare slow prawdy.
Dumą zazwyczaj jest zakaz  wejscia  do męskiej "jaskini"- i egzekwowanie tego zakazu.

Bo to "jego" jaskinia...i zadna baba nie ma do niej wstepu !!!! Smile

Dumny ,ze swojego terytorium,ze swojego- "moje".


#16
(09-10-2007, 15:15)srubencja link napisał(a): [quote author=On__ link=topic=112.msg2861#msg2861 date=1191923299]
[quote author=srubencja link=topic=112.msg2799#msg2799 date=1191863442]
Zawsze mnie to ciekawilo, z czego jestescie najbardziej dumni(chodzicie jak pawie)...chodzi mi o was samych, co najbardziej w sobie lubicie?
Panowie ...jak to jest z wami? Tongue

Być człowiekiem, to w istocie być odpowiedzialnym. To znać wstyd w obliczu nędzy, chociaż ona nie wydaje się od nas zależna. To być dumnym ze zwycięstwa, które odnieśli nasi towarzysze. To kładąc swą cegłę czuć, że się bierze udział w budowie świata.
[/quote]


dobra, dobra.... a z czego Ty jestes dumny? On'ie?

Izul.

[/quote]
Czy chec pomagania innym nie powinna napawac duma?
#17
(09-10-2007, 12:48)On__ link napisał(a): Być człowiekiem, to w istocie być odpowiedzialnym. To znać wstyd w obliczu nędzy, chociaż ona nie wydaje się od nas zależna. To być dumnym ze zwycięstwa, które odnieśli nasi towarzysze. To kładąc swą cegłę czuć, że się bierze udział w budowie świata.

Przepraszam za offtopic, ale zapomniał pan podać autora tych pięknych słów, co niniejszym czynię - A. de Saint- Exupery. 
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#18
dobre  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#19
Masz racje Smile).Dziękuje za uzupełnienie wyczuwam w tym małą dygresjeSmile?
#20
(09-10-2007, 21:36)On__ link napisał(a): Masz racje Smile).Dziękuje za uzupełnienie wyczuwam w tym małą dygresjeSmile?

aluzję? ironię?

ale dygresję? hmmm

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości