•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
No i mam odpowiedz na moje niezadane pytanie...
Bo rzeczywiscie ominely mnie te "rewelacje" Tyngi i malo z tego wszystkiego zrozumialam.
Wlasnie dlatego jestem przeciwna kasowaniu czegokolwiek, bo pozniej nie mozna wylapac sensu czytajac ciag dalszy.
Jules,

napiszę inaczej - to nie od nas zależało (w tym przypadku) co i kiedy usuwamy. Jeśli usunęłabym od razu - to gdyby, załóżmy, Hack chciał tyngę pozwać, to nie byłoby "dowodów".

Zgodnie z jego życzeniem wszystkie TEMATY dotyczące jego osoby napisane przez tyngę zostały wykasowane, to były niemiłe i nieprawdziwe informacje o nim samym, więc to on miał prawo do rozporządzania nimi.

Co dalej? wydaje mi się, że resztę tematów z tego "ciągu" też wypada usunąć, żeby niepotrzebnie nie wzbudzać, jak to ktoś dziś ładnie określił "bazarowej sensacji". JEDNAK - to już sprawa zuzanki i blinkera, decyzję zostawiam im, ja się włączam w "ekstremalnych przypadkach" (tematy były zakładane na całym forum, nie tylko na erocie, stąd mój udział).
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
Blink obiecałem słowa dotrzymuje i pisze Tongue ;D
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
Poniewaz dowiedzialam sie, ze nie moge sie wypowiedziec w temacie w ktorym zamierzalam, wiec zrobie to w odduszniku:-)

Gdyby bylo dla wszystkich JEDNAKOWO to mezczyzni powinni miec okres i powinni rodzic dzieci!

Ps. Dopiero wieczorkiem poczytam wasze przemyslenia w tym i innym temacie.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(11-04-2008, 14:07)CzerwonaSukienka link napisał(a): Poniewaz dowiedzialam sie, ze nie moge sie wypowiedziec w temacie w ktorym zamierzalam, wiec zrobie to w odduszniku:-)

Zawsze mozesz, z ta mala uwaga ze jest to nie na miejscu
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
[Obrazek: Chillout-base_01.gif]

Chyba sie wszystkim przyda Big Grin

tam się właśnie udaję ;p See Ya
...
reka swiezbi gdy ludzie o podwojnej moralnosci probuja umoralnaic innych ....
[i][color=navy]A jaka to podwójna moralność maniek?
w zaleznosci od okolicznosci :-) ... jak zdrowko ? lepiej?
Podwojna to ta lepsza atko:-) Na zasadzie: "Skoro tuzin roz jest dobry na przeprosiny, to dwa tuziny sa jeszcze lepsze". Rzecz jasna wylacznie dla osob nie majacych pojecia o znaczeniu slowa ostentacja.
;D
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości