•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Zabierzcie ten wiatr!!!!! :X



kurcze...

Nie pomogło ;(
...
ZABIERZCIE TROLLI.

(!!!)

nie pomoże...
Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
weźcie wszystko...
zabierzcie mojego szefa..... i utopcie  >Sad to by pomogło  >Sad

a moze ja to powinnam napisac w dziale "marzenia" czy jakoś tak  ???
plum...
__Jules__
Niezmiernie łatwo jest wojować przy użyciu ostrych argumentów wiedząc, że nic za takie wywijanie szabelką nie grozi. Może dla sprawdzenia na ile rzeczywiście jesteś oddana  ideałom, których bronisz z takim zacietrzewieniem, spróbujesz do nich przekonać przypadkowego przechodnia na ulicy Rijadu?

Niestety do tej pory z Twoich postów wynika jedno. Chcesz nie tyle przekonać do swoich racji, co
ośmieszyć osoby mające inne zdanie. Co więcej próbujesz też zdyskredytować osoby,które mają
takie samo zdanie,ale wyrażają je w odmienny od Twojego sposób.

(27-11-2007, 17:36)__Jules__ link napisał(a): A co to w ogole za temat?
Myslalam, ze to normalka, az sie dziwie, ze niektorzy jeszcze na ten temat debatuja...

Karl Popper byłby z Ciebie dumny. Tylko, że jego definicja nietolerancji chyba nie była aż tak szeroka by za nietoleranta uznać kogoś kto ośmiela się myśleć i mówić co innego. I z pewnością nie obejmowała swym zakresem prawa do dyskusji jako takiej.

Poczyniłaś również odważne założenie, iż każdy rodzaj nietolerancji oznacza chamstwo, przestępstwo lub głupotę. A może oznacza tylko inny system wartości? Przecież odmienne poglądy nie implikują aktywnego działania w kierunku likwidacji nietolerowanego zjawiska. A jeśli tak by się stało i zagrażałoby to chronionym wartościom, to mamy społeczeństwo z jego instytucjami by takiemu szkodliwemu działaniu zapobiegać. Odmiennie od Twojego podejścia a'la Popper preferuję poglądy Johna Rawlsa, który właśnie w równości formalno-instytucjonalnej zapewnionej przez skuteczny system ochrony praw obywatelskich upatruje gwarancji sprawiedliwości.

Nie toleruję przekłamań historycznych, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy zakazywać komuś twierdzić, iż np. August II Mocny prowadził skromne i cnotliwe życie...
Zdrowaś Jedyna
jadu pełna

blogoslawionas Ty miedzy userami
i blogoslawione Twoje posty na forum Erota

święta Jedynie
Matko intelektu
modl sie za nami nierozgarnietymi
teraz i w godzine plamy Twojej

Amen


.uh...a sie oddusiłam Wink Wink Wink
fajnie po weekendzie poczytac:-) ... choc ci co nie kumali nadal nie kumaja ... 
nie podoba mi się kobieca, to co napisałaś
proponuję nie żartować sobie z modlitw
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(26-02-2008, 01:55)_divinity_ link napisał(a): nie podoba mi się kobieca, to co napisałaś
proponuję nie żartować sobie z modlitw

a mi się podoba i to bardzo  ;D

dawno się tak na tym forum nie uśmiałem, jak po przeczytaniu posta Kasi  Big Grin
(26-02-2008, 02:50)gheh link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=106.msg9027#msg9027 date=1203980119]
nie podoba mi się kobieca, to co napisałaś
proponuję nie żartować sobie z modlitw

a mi się podoba i to bardzo  ;D

dawno się tak na tym forum nie uśmiałem, jak po przeczytaniu posta Kasi  Big Grin

[/quote]

Personalna niechęć dwóch lub więcej osób to jedno. Wpisanie tej niechęci i jadu jakim trąci w kanon modlitwy może razić. I z pewnością razi nie tylko Divi...
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
16 gości