•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(04-01-2008, 15:32)__Jules__ link napisał(a): W takim razie uprzejmie zwracam sie z prosba do wladz wykonawczych o przyznanie mi statusu "roslinki pod ochrona".

Julcia  Smile jak juz zostanie Tobie przyznany ten status, to ja z checia zostalbym Twym ogrodnikiem  Wink
wyrywal bym chwasty, oslonil przed zawierucha, mowilbym do Ciebie, no i podlewal co drugi dzien  Wink Wink  (przynajmniej co drugi <zeby>)  ;D Wink
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
(05-01-2008, 01:35)NocnyLowca_ link napisał(a): [quote author=__Jules__ link=topic=106.msg7637#msg7637 date=1199449931]
W takim razie uprzejmie zwracam sie z prosba do wladz wykonawczych o przyznanie mi statusu "roslinki pod ochrona".

Julcia  Smile jak juz zostanie Tobie przyznany ten status, to ja z checia zostalbym Twym ogrodnikiem  Wink
wyrywal bym chwasty, oslonil przed zawierucha, mowilbym do Ciebie, no i podlewal co drugi dzien  Wink Wink  (przynajmniej co drugi <zeby>)  ;D Wink
[/quote]

No prosze, a jak sie znajdzie ten czuly, rozmowny i opiekunczy ogrodnik, to zaraz sie okaze, ze ma zone i gromade rumianych dzieciakow.... (o domku i zasadzonym drzewku nie wspomne)
Gdyby nie te przeszkody z radoscia zgodzilabym sie na te zabiegi pielegnacyjne, wspanialomyslnie wybaczajac Ci nawet ten kompletny brak piegow.
Buzia:-)

odgrzewane kluski nie są już tak "interesujące"

ale jakby tak pyzy.., pokroić w plasterki i podrumienić... hmmm...

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(08-01-2008, 16:19)_Leia_ link napisał(a): odgrzewane kluski nie są już tak "interesujące"

ale jakby tak pyzy.., pokroić w plasterki i podrumienić... hmmm...
Aniu, zrób ja przyjadę i spróbujemy ;> hihi

T
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
bawi mnie to, jak ktos koniecznie musi pokazac innym, jaki to jest elokwentny
i ile wyrazów ze słownika wyrazów obcych zna. Big Grin

ubaw po pachy

pomijając wszystko inne   Big Grin
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Jules... Ty jesteś normalnie "mrrrrr"... sorry że w tym topiku ale tu zauwazylam Twoj avatarSmile)))))
Diabeł nie śpi.. z byle kim!
(10-01-2008, 02:41)czekam_na_idiote link napisał(a): Jules... Ty jesteś normalnie "mrrrrr"... sorry że w tym topiku ale tu zauwazylam Twoj avatarSmile)))))

Dziekuje:-))))

Buzia
J.

P.S.
Moj nastepny "maz" bedzie kobieta:-)))
No zobacz jaki milo sie zrobilo hihihihihihhi
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(10-01-2008, 02:16)_Leia_ link napisał(a): bawi mnie to, jak ktos koniecznie musi pokazac innym, jaki to jest elokwentny
i ile wyrazów ze słownika wyrazów obcych zna. Big Grin

ubaw po pachy

pomijając wszystko inne   Big Grin

Prawie pod moimi wypowiedziami, znaczy, ze pod moim adresem?
A moze to komentarz wypowiedzi z calkiem innego watku? Czytajac dzis "jedyna vs Dom Samotnej Matki w Legionowie" pomyslalam sobie dokladnie to samo co Ty, Leiu.

Ju.
Ciekawa jestem jak brzmi tytul tej pracy?Smile <mgr/dypl>
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 34
  • 35
  • 36(current)
  • 37
  • 38
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
15 gości