•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(10-12-2007, 18:29)_WHY_ link napisał(a): <...> mi tu chlopcze ze niechwodzisz na erota a dziennie migasz tu pajacu 15 do 24 razy wiesz co takim glodnym textem mozesz karmic kociakia ktory nie lubi rybek eeeeeeee i tu masz beke bo kot biega za rybkom powiem ci jedno denny maly <...> jestes dlamnie <...> ktry chce cos pokazac wiesz co ...powiem ci twoje slawa trafiaja ale nieuzywasz tych slow ktorych bys chcial  ........................................koniec

Why udalo Ci sie znizyc na zupelne dno, przy Tobie Armstrong to niewinny harcerzyk!!!!
Badz uprzejmy z chamskimi wyzwiskami przeniesc sie do watku "oddusznik".
wez  ty sie <cenzura> jula za pozadnego chlopa bo ci chyba sie <cenzura> wejbie do kogo ty mowisz tylko to ! anie ci <cenzura> mlodziency stara <cenzura> welbie

Moderator, zuzanka
arm sory jednak niektore opy powinny <cenzura> z erotycznego na <cenzura>

Moderator, zuzanka
(10-12-2007, 18:53)_WHY_ link napisał(a): wez  ty sie<..> jula za pozadnego chlopa bo ci chyba sie <...> wejbie do kogo ty mowisz tylko to ! anie ci <...> mlodziency <....> welbie


Pozwole sobie nie skomentowac
a ja jednak skomentuje, Why po tym co tu przeczytałem i jak sie odnosisz do kobiety to po prostu dałbym ci tu bana. po pierwsze co cię obchodzi z kim pisze Ju ? po drugie daruj sobie podobne wypowiedzi naprawdę... żałosne .. po trzecie myślałem ze jesteś mądrzejszy
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
PO CZWARTE - DAJCIE SOBIE SPOKOJ,

jesli ktos sie chce wyzywac, to prosze osobiscie, a nie tak, zebysmy wszyscy musieli w tym uczestniczyc. PROPONUJE ZAMKNAC TEMAT!
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
Why, ostrzegam !

Ocenzurowałam Twoje posty i nie życzę sobie tutaj takich tekstów. Potraktuj to jak ostrzeżenie, bo na Forum też można zarobić bana. Zostawiam póki co, to co napisałeś, ale tylko w dwóch celach - po pierwsze może za kilka dni, jak to przeczytasz, to się zawstydzisz i przeprosisz tych, których uraziłeś pisząc w taki sposób. A po drugie - jako dowód Twojej wątpliwej kultury. Mam nadzieję, że wyciągniesz z tego wnioski dla siebie. Jeśli nie .... Będę zmuszona podjąć inne kroki. Nie mam zamiaru narażać ani siebie, ani innych użytkowników tego Forum na  takie zniesmaczenie, jakie niosą Twoje posty !

Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
moze mam jej jeszcze czekoladki kupic no niewydaje mnie sie i moje zdanie na ten temat sie niezmieni a za wulgaryzmy strasznie przepraszam bo zachowalem sie jak wiperz ale tylko za wulgaryzmy
(10-12-2007, 20:02)_WHY_ link napisał(a): moze mam jej jeszcze czekoladki kupic no niewydaje mnie sie i moje zdanie na ten temat sie niezmieni a za wulgaryzmy strasznie przepraszam bo zachowalem sie jak wiperz ale tylko za wulgaryzmy

Dla wyrażania opinii na czyjkolwiek temat - a zwłaszcza takich jakie zaserwowałeś nam w powyższych postach - niech niezmiennie pozostanie PW, priv lub .... wstrzemięźliwość. Jej brakuje nam najbardziej, zwłaszcza w opiniach, w stosunku do ludzi, których tak naprawdę nie znamy.
Czekoladki - w tej sytuacji są niestosowne.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Why, Ty masz jeszcze szanse, żeby się czegoś nauczyć. Arm zresztą też (możesz mu to przekazać na gg jeśli będzie się pytał co na erocie...)
To, że czasami na czacie się wygłupiamy, nie oznacza, że mamy zatracać granice dobrego smaku a przede wszystkim - zarówno na czacie jak i w życiu ludziom należy się SZACUNEK, zwłaszcza starszym od nas, i zwłaszcza tym, których nie znamy. Gdybyś nie był bezczelny, nie musiałbyś przepraszać.
I proszę się puknąć w głowę czymś ciężkim. Może się coś poustawia jak należy.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • 34
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości