•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
[i][color=brown]Aż sprawdziłam, ile ja "natrzepałam" postów... Tongue
Eeee to nie jestem pepla Big Grin

Bardzo dziwne zjawisko ten oddusznik .Zauwazylem ,ze  to miejsce jest odwiedzane przez najwieksza liczbe chatujacych, zarowno piszacych jaki i czytajacych .Skad sie bierze  w nas taki pociag do wasni ,do emocji negatwynych?Moze warto zalozyc inny temat .Tak dla rownowagi proponuje zalozyc "Zgodnik" w ktorym bedziemy sie przepraszali  :Smile
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(06-11-2007, 15:24)dortmund link napisał(a): Bardzo dziwne zjawisko ten oddusznik .Zauwazylem ,ze  to miejsce jest odwiedzane przez najwieksza liczbe chatujacych, zarowno piszacych jaki i czytajacych .Skad sie bierze  w nas taki pociag do wasni ,do emocji negatwynych?Moze warto zalozyc inny temat .Tak dla rownowagi proponuje zalozyc "Zgodnik" w ktorym bedziemy sie przepraszali  :Smile

O rany Dort:-)))
Zaczna sobie slodzic az miod bedzie kapac na dywan.
W odduszniku dokladaja sobie szczerze a w tym Twoim zgodniku zacznie sie obludne lizanie tylka. Blagam oszczedz mi tego.
(06-11-2007, 14:17)KROR link napisał(a): Tak nawiasem Internet to ciekawe miejsce. Gdzie nie splunąć, tam domorosły psycholog Wink

Ten tutejszy najwyraźniej specjalizuje się w zagadnieniach osobowości wielorakiej...
No dobrze Julka ..... zatowalem  ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
[i][color=brown]Ja tam stanowczo wolę lizać coś innego niż tyłek  ;D
(06-11-2007, 15:02)atka_ link napisał(a): [i][color=brown]Aż sprawdziłam, ile ja "natrzepałam" postów... Tongue
Eeee to nie jestem pepla Big Grin

Rowiesniczko:-))
zerknij pod Twoj nick, nad fotka... nie zebym koniecznie chciala sie czepiac ale jak byk jest napisane "papla"  Tongue
Buzia
J.
[i][color=brown]A Ty to masz inaczej Jul?Tongue

To kłamie, stoparę napisanych postów to nie papla Big Grin To niemowa prawie  ;D
Wiecie co ?
Mam taki moment w pracy, ze moj mozg musi odpoczac i codziennie przy kawie, mniej wiecej o tej samej porze czytam sobie pudelka (od czasu do czasu wchodze tez na chat),
ten watek przebija pudelka kilkakrotnie Smile ! Yeah !
<o2>
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
(06-11-2007, 14:54)KROR link napisał(a): Jeśli jedna osoba ma coś na myśli, może się mylić, jeśli dwie, to może już coś znaczy, ale jeśli więcej, to trzeba nad tym pomyśleć.

Myślenie nie boli.

Pozdrawiam
];>
Kilka osób z kółka wzajemnej adoracji? Jednak co kilka much to nie milion..

p.s
Od momentu kiedy to CS założyła nowy wątek zacząłeś się intensywniej udzielać.. Fajnie jest czasem wziąć udział w dyskusji tam  gdzie się widzi też osobę której się nie lubi ,prawda Kror?Można sobie wtedy od czasu do czasu  złośliwe teksty podrzucać..troszkę "poszczuć".. pośmiać się..

  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości