•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(05-11-2007, 22:45)_divinity_ link napisał(a): Bo to było użyte, jak już argumentów tej osobie zabrakło.

Ośmielam się twierdzić,że argumentów zabrakło jednak komuś innemu. Maskowanie tego faktu napastliwością i wulgaryzmami słabo wyszło i teraz trzeba się dodatkowo tłumaczyć oraz upewniać w swoich racjach. Działanie zdumiewająco przypominające osoby,które we własnym mniemaniu znakomicie opowiadają dowcipy a widząc brak reakcji publiki usiłują wyjaśnić istotę pointy. Ostatecznie i tak jedyne uśmiechy wywołane u audytorium, to te pełne politowania...

Krorze, to, że duże "M" do Ciebie nie przystaje widać na pierwszy rzut oka,ale kompleksu małego ("m"-żeby była jasność) nie musisz tak ostentacyjnie manifestować...

(06-11-2007, 01:35)jedyna link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=106.msg5412#msg5412 date=1194291953]
Bo to było użyte, jak już argumentów tej osobie zabrakło.

Ośmielam się twierdzić,że argumentów zabrakło jednak komuś innemu. Maskowanie tego faktu napastliwością i wulgaryzmami słabo wyszło i teraz trzeba się dodatkowo tłumaczyć oraz upewniać w swoich racjach. Działanie zdumiewająco przypominające osoby,które we własnym mniemaniu znakomicie opowiadają dowcipy a widząc brak reakcji publiki usiłują wyjaśnić istotę pointy. Ostatecznie i tak jedyne uśmiechy wywołane u audytorium, to te pełne politowania... [/quote]

rozczuliłam się....  ;D

(06-11-2007, 01:35)jedyna link napisał(a): Krorze, to, że duże "M" do Ciebie nie przystaje widać na pierwszy rzut oka,ale kompleksu małego ("m"-żeby była jasność) nie musisz tak ostentacyjnie manifestować...

a to mnie po prostu maksymalnie wzruszyło...


p.s. hehe. bosz.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
... cholera :-) wiedziałem ze z malym ''m'' beda kłopoty ... :-)
(06-11-2007, 11:07)m link napisał(a): ... cholera :-) wiedziałem ze z malym ''m'' beda kłopoty ... :-)

Big Grin
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(06-11-2007, 11:07)m link napisał(a): ... cholera :-) wiedziałem ze z malym ''m'' beda kłopoty ... :-)

[i][color=brown]Widzisz maniek, trzeba być dominującym i pisać się przez duże M, a nie dać się zdominować Tongue
co do okreslen      jestes...      lub zamnknij ... itd.
mam zupelnie inne zdanie
dla mnie jest szokujace to --rozwoj polskiej mowy  (uzytkowej)

z jednej strony juz nie ma normalnych rzeczy  ..sa tylko truskaweczki ..pomidorki  jabluszka "gumeczki"
zamnias truskawki  pomidor jablko "gumka"  itd... :o 
a z drugiej strony wulgaryzmy ktorye mowi sie na codzien  i to nawet w radio i tv

znam inny polski --w ktorym nie bylo wulgaryzmow  i przesadnych zdrobnien
i tak naprawde nie zamierzam sie dostosowywac to tych "nalecialosci"
mozna wypowiedziec sie krytycznie  ale czy do tego potrzebne  sa takie  okoliczniki ? 
co prawda faktu krytyki to nie zmieni ...ale az tak nie  "grzmotnie"
z uszanowaniem  ..
Jedyna.. ja ze swoim, jak to ładnie ujęłaś, ostentacyjnym manifestowaniem kompleksu małego m, czuję się i tak stokroć lepiej, niż gdyby tak jak Tobie, brakowało mi odwagi cywilnej, by czepiać się kogokolwiek, bez wcześniejszego przywdziania maski na twarz.

Tak nawiasem Internet to ciekawe miejsce. Gdzie nie splunąć, tam domorosły psycholog Wink
Cholernie mnie ciekawi skąd niektóre osoby mają  pewność że jedyna jest kimś kogo znają (czytaj wątek wyżej)  I tu pozwolę sobie przytoczyć słowa Kathi " jesli zarzut, to poparty dowodami"
[i][color=brown]Nowicjusz przychodzący pierwszy raz na forum nie wie tyle o kilku latach z życia erota.
Floreski, no nie osłabiaj mnie....
Jeśli jedna osoba ma coś na myśli, może się mylić, jeśli dwie, to może już coś znaczy, ale jeśli więcej, to trzeba nad tym pomyśleć.
Poza tym, to forum jest aktywne od dość niedawna. Ty już zdążyłaś natrzepać ponad 250 postów, a jedyna raptem 11, mimo to dość dużo wie, co można zauważyć między wierszami. Stąd można wysnuć wniosek że jest kimś kogo znają.
Myślenie nie boli.

Pozdrawiam
];>
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
15 gości