•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(28-10-2007, 15:27)lullaby link napisał(a): Mój jeden post skierowany do divinity również został edytowany przez yes2mike.dlaczego?Co w nim było.?

<---nie wie o co biega  :-\


p.s.

(28-10-2007, 18:29)niezla_sztuka link napisał(a): komu wylizać dupę?

niezla_sztuka jaskolki mowily, ze nie lubisz takich zabaw.
no coz. widac nie nalezy wierzyc plotkom.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
zanim zaczniesz cokolwiek artykułować w moją stronę sprawdź sobie w słowniku takie fajne, całkiem przydatne słowo pod tytułem: IRONIA i nie licz na odzew z mojej strony, cokolwiek zechcesz jeszcze napisać. mnie walczenie z wiatrakami nie bawi.

on topic:

domagam się odpowiedzi na pytanie LULLABY (i moje zresztą też.)
(29-10-2007, 01:23)niezla_sztuka link napisał(a): zanim zaczniesz cokolwiek artykułować w moją stronę sprawdź sobie w słowniku takie fajne, całkiem przydatne słowo pod tytułem: IRONIA

aby rozszyfrować moją poprzednią wypowiedź,
będzie Ci potrzebny ten sam słownik, w którym wyszukałaś słowo "ironia"
tym razem przerzuć na stronę ze słowem "sarkazm",
może się zdarzyć, że będzie tam napisane, drobnym druczkiem, że są to synonimy.
miłej lektury.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Długo jeszcze tak będziecie sobie piłeczkę odbijać?
Jeśli tak, to może na pw?
Tak sobie czytając "akcje" z Srbk, teraz z Esią, mówiłem sobie, że się nie wypowiem. Ale..
Czy teraz aby poczytać coś "normalnego" na forum trzeba przebijać się przez posty, które mają na celu obrażania siebie nawzajem?
Div, nudzi Ci się?  :-\
Tak sobie czytam ten temat i dochodzę do wniosku, że większość z Wam zapomina o tym co i do kogo pisze.
Oczywiście, że nikt nikogo lubić nie musi, ale okazywanie tego w taki sposób, jak robi to parę osób jest lekko mówiąc niestosowne.
Oczywiście: wolność słowa Smile
Jest jednak subtelna różnica miedzy wolnością słowa, a zwykłym chamstwem.
Pamiętajcie o jednym: Jak Was widzą, tak Was piszą.

Mafia, są pewne granice tego tematu, a Ty zaczynasz je momentami przekraczać. >Sad



Honesta res est laeta paupertas.
(29-10-2007, 11:46)gheh link napisał(a): Tak sobie czytając "akcje" z Srbk, teraz z Esią, mówiłem sobie, że się nie wypowiem. Ale..
Czy teraz aby poczytać coś "normalnego" na forum trzeba przebijać się przez posty, które mają na celu obrażania siebie nawzajem?
Div, nudzi Ci się?  :-\

poczytaj wszystko raz jeszcze, ze zrozumieniem, gheh Smile
w temacie srbk, wiekszosc moich postow dotyczylo mafii, a chyba zaledwie dwa srbk
wypowiadalo sie tam wiele osob, wiec nie rozumiem czemu pijesz do mnie?

co do lullaby - ja zaczepki nie szukam, ale kazda jej wypowiedz w moja strone bedzie ripostowana, bo nie pozwole , zeby dziewczynka sobie uzywala moim kosztem, z klakierami, typu mafia i niezla_sztuka, za plecami.

milego dnia.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(29-10-2007, 12:13)_divinity_ link napisał(a): [quote author=gheh link=topic=106.msg5117#msg5117 date=1193647570]
Tak sobie czytając "akcje" z Srbk, teraz z Esią, mówiłem sobie, że się nie wypowiem. Ale..
Czy teraz aby poczytać coś "normalnego" na forum trzeba przebijać się przez posty, które mają na celu obrażania siebie nawzajem?
Div, nudzi Ci się?  :-\

co do lullaby - ja zaczepki nie szukam, ale kazda jej wypowiedz w moja strone bedzie ripostowana, bo nie pozwole , zeby dziewczynka sobie uzywala moim kosztem, z klakierami, typu mafia i niezla_sztuka, za plecami.

milego dnia.
[/quote]

Hahah... teraz to się ubawiłam ...Big Grin
Jaka Ty potrafisz..być śmieszna.. sama prowokujesz..ba... nawet się do swoich prowokacji przyznajesz a potem atakujesz ..w tym samym czasie starając się udowodnić że to ja Ciebie się czepiam.W dodatku jeszcze inne osoby ze mną mieszasz. Może jeszcze napisz że ja je na Ciebie "szczuję".

[i][color=brown]..."A świstak siedzi i zawija je w sreberka"...

P.S.
Jeszcze chyba nigdy erot nam się tak nie podzielił...
Niesmacznie się Was czyta...
Ciekawa jestem kto będzie mądrzejszy i pierwszy złoży broń...
Robimy zakłady?

mam propozycję do wszystkich, do których _divinity_ pisać będzie wątpliwej inteligencji zaczepki
(jest jednak zasadnicza różnica między inteligentną ironią a sraniem w banie za każdym razem, jak ktoś napisze NIE TAK JAK SIĘ KOMUŚ PODOBA - z ironią można rozmawiać, do dennych tekstów można tylko załamywać ręce, bo JAK WIDAĆ, nic nie dociera):

NIE REAGUJCIE

a teraz robię off forumowy do odwołania (zakładam, że moja wypowiedź nie przejdzie bez echa, bo EGO nie pozwoli przejść obojętnie i zaakceptować, że ZE ŚCIANĄ NIE ROZMAWIAM - więc zapewne bardzo, bardzo długo. Płaczcie i zgrzytajcie zębami, możecie się nawet pociąć szarym mydłem)'


A TERAZ DROGIE DZIECI, POCAŁUJCIE MISIA W D...



P.S. nie mam zamiaru uczestniczyć w tym swiatku wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy na około dostają po głowie, a _divinity_ się zawsze musi upiec, bo ma "tylu oddanych przyjaciół". RZYGAM TYM. Zrobiła tak _KOTKA_, srbk, zrobię i ja... ile można rzygać i znosić to? Organizm wykańcza się rzyganiem, tak też umysł wykańcza wieczne, denne zaczepki.
BAWCIE SIE DOBRZE W TYM... wiadomo czym.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
9 gości