•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Ja jedynie napisze ze nie umywasz sie do Eski ktora pod kazdym wzgledem cie przewyzsza. Wink

pzdr.
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
ach ta niezwykła DOROSŁOŚĆ i DOJRZAŁOŚĆ umysłowa...

powalające...

<turla się pod stołem>

Co do walk wszelakich: NIE WARTO.
Po co odpłacać agresją za agresję? Potem przychodzi frustracja, grożenie czynami i innymi debilizmami..

Lepiej się turlać pod stołem.

<turlu turli tur turli..>
(26-10-2007, 12:10)lullaby link napisał(a): Tak to sobie tłumacz.A te słowa o zagubieniu to zawsze'wykorzystujesz' kiedy nie masz nic mądrego do napisania? Z tego co zdążyłam zauważyc ..to pisałaś tak do kilku osób już:>
Uważaj żebyś się też nie zagubiła bo ostatnio siedzisz na forum całymi dniami.Big Grin

tak. dwóch. obydwu zagubionych Smile
poza tym, mam wrażenie, że lepiej sformułowanych i mądrzejszych argumentów, mogłabyś nie zrozumieć.
(26-10-2007, 12:10)lullaby link napisał(a): P.s Nie można tutaj jakoś dać ignora? Nie chcę czytać prowokacji tej głupiej blondynki.

echh dziecko, dziecko
hehe
rozczulasz mnie Smile tak łatwo Cię sprowokować.....opanuj emocje.


(26-10-2007, 12:21)niezla_sztuka link napisał(a): <turla się pod stołem>

uwaaaaaaaaazaj na głowę!!!
chociaż nie...i tak już chyba  nie pomoże Smile

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
<turli turl turlu tur tiru riru turu turlu tur>
Divi,
Prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Czyżby zajadłość ataku będącego odpowiedzią na zarzuty
świadczyła o chwili zastanowienia i zaburzenia idealnego obrazu samej siebie?

Zakładnanie zaufania wszystkich wokoło wobec własnej osoby jest dość ryzykowne. Deklaracje zaufania kółka adoratorów to jednak nie to samo,co zaufanie całego polchatu czy choćby pokoju erotycznego,prawda?

Ciocia Divi wpadnie ze dwa razy do roku z prezentami grzejąc się w uśmiechach obdarowanych i dodatkowo wszyscy wokoło dowiedzą się jaką jest altruistką,czyż to nie wspaniałe?

Podwyższanie swojego poczucia wartości w żadnym razie nie jest bezinteresownością. Działanie z takich pobudek jest z jednej strony policzkiem dla tych,którzy rzeczywiście chcieliby pomóc a z drugiej wobec ludzi,którzy tę pomoc otrzymują.  Zapewniam Cię, że ubodzy też nie lubią być traktowani przedmiotowo-jako środek wiodący do poprawy czyjegoś humoru,wizerunku czy przysparzania popularności.

Divi ile chlebów kosztuje paczka papierosów? A butelka najlepszego płynu do kąpieli-baileysa?

Swoją drogą-tłumaczenie "jestem zamożna więc nie muszę okradać biednych" to istne mistrzostwo świata...Może jednak lepiej tłumaczyć się rzeczywistą przejrzystością działań?

P.S.

Dla jasności-nie kwestionuję idei pomocy, nawet w takiej(dorywczej/incydentalnej/przypadkowej)formie,ale równie ważne "co",jest także to "jak" to się robi.
Ojesu
No to dziewczyny dałyście nam pokaz nieistniejącej koalicji, czyli inaczej mówiąc PO PIS buahhhahahaha ;D
Julka oczywiscie mogę ,tylko że Div właśnie chodziło o to by publicznie mi  za przeproszeniem 'dowalić' Zawsze szuka tylko okazji by to zrobić.I nie sądzę abym się myliła.
Zosiu masz racje ..głupie to.Wstyd mi,ale nie cierpię ludzi którzy za wszelką cenę chcą pokazać jacy są CUDOWNI pod każdym względem.
Tyle ode mnie...
Teraz możecie gromami ciskać w moją stronę albo nie wiem co.. ja już nie zareaguję...
Hej, przestańcie się kłócić  :Smile nawet w tym temacie tak trzeba? ehhh...jest oddusznik, może tam lepiej, co?
Katarzynki to było zawsze fajne "święto" - w tej chwili raczej tego nie czuję.
I nie dotyczy to wypowiedzi jedynie jedynej (heh...)

Tak czy inaczej, czekam na tą imprezę Smile Mam nadzieję, że pojawią się wszyscy i że nikt nikomu nie będzie sugerował, że "jak dla mnie możesz nie przychodzić"... <---nie ładnie, bo impreza jest kilku osób Smile

Pozdrawiam wszystkich Smile
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
Oj eski Smile
Nie ciskaj się Wink Ja np. bardzo bym chciała Cię poznać. Szkoda, że w ub.roku (chyba..) się to nie udało. Wydajesz się intrygującą kobietą Smile ot i tyle...

A Div nie jest głupią blondynką. A to, że czasem coś "chlapnie", no to przecież każdemu może się zdarzyć Smile Każdy z nas ma jakieś wady/krzywości.
A ja tak sobie myślę, że jakbyście się poznały to zupełnie inne były by Wasze relacje.
Już kiedyś była podobna sytuacja, więc wiem co piszę Wink

Ps. Albo zwyczajnie jesteście BARDZO do siebie podobne, stąd te zgrzyty Tongue pffff..

Ps2. Napiłabym się Baileys'a ;> .......... i Blinki - nie alkoholiczki, tylko degustatorki/smakoszki ;D


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
(26-10-2007, 19:51)Dzika link napisał(a): e "jak dla mnie możesz nie przychodzić"...

<turli turl turlu turl>

ja z takimi "jak dla mnie (...)" po prostu się nie witam i sprawa prosta.

Zresztą, czy będę wyjdzie w praniu. Dobrze/źle zależnie od relacji z poszczególnymi.

PISs on you! (le joke que on should not c'est gniewać)

CHEERS!
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
14 gości