•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Dortmund. A czy to wazne ? Widziales Ty te ciala ?! Ty sie ciesz, ze wogole dadzom sie oczyscic!
Ja osobiscie zastosuje technike nowa, tarcie strategiczne waznych czesci polaczone z jednoczesnym lizaniem z lekkimi wstawkami ssania oraz kasania. Mysle, ze beda czyste jak nic jak sie do roboty zabierzemy.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): divi daj namiar na tę piekarnię,bo w całej Warszawie chleb po minimum 2 złote....

LIDL Warszawa,  ul Świderska Tarchomin
1,30 zł

(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): właściciel zrobi złoty interes i na procent od sprzedaży możesz liczyć.
tego nie bede komentować,
bo pewnie nie rozumiesz pojecia "bezinteresownosc"

(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): Czy poprzednia akcja zostala juz rozliczona?
(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): gwarancje, ze WSZYSTKIE srodki zostana wykorzystane na zakupy, skoro po ostatniej akcji mowilas, ze pieniadze zostaly na Twoim koncie?

nie na moim prywatnym i nie "mieszaja" sie z moimi pieniedzmi. to inny numer. drugi. zostały, gdyż kupiłymsy wszystko co bylo potrzebne <jedzenie + chemia> i zostały srodki. to co mialam zrobic? zwrocic kazdemu z wplacajacych po 10pln? nie. zostały  na nastepna akcje.

(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): Jaka mamy (ofiarodawcy)
ostatnio ofiarodawca,  z tego co pamietam, nie bylas, wiec nie wiem czym sie klopoczesz.

a co do innych. zakupy etc robilysmy z Tanya. Ja przychodze na erota ponad 3lata, Tanya jeszcze dluzej. wiekszosc z Was, zna nas doskonale i NAM UFA. rozumiesz??? UFA.
stad nie bylo problemow ze zbiorka pieniedzy.

dla Twojego spokoju moze dodam, ze obie z Tanya pochodzimy z dosyc zamoznych domow, wiec te pieniadze są nam niepotrzebne, o wlasnym sumieniu juz nie wspomne.

generalnie to jestem zazenowana Twoim postem.



(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): Jesli zechce kupic kwiatek, to oznacza, ze jestem za tym zeby dzieci glodowaly?
rob co zyczysz.
tak mnie zniesmaczyłas swoim postem, ze jak dla mnie, to mozesz w ogole nie przychodzic.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(26-10-2007, 09:53)Muschelsucher link napisał(a): Dortmund. A czy to wazne ? Widziales Ty te ciala ?!

eski ciało??widziales? to ja też chce zobaczyc.
ona taka zawsze tylko wirtualna...
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(26-10-2007, 01:01)jedyna link napisał(a): divi daj namiar na tę piekarnię,bo w całej Warszawie chleb po minimum 2 złote....właściciel zrobi złoty interes i na procent od sprzedaży możesz liczyć.

Czy poprzednia akcja zostala juz rozliczona? Jaka mamy (ofiarodawcy) gwarancje, ze WSZYSTKIE srodki zostana wykorzystane na zakupy, skoro po ostatniej akcji mowilas, ze pieniadze zostaly na Twoim koncie? Bo przeciez podalas swoje, prawda?

Jesli zechce kupic kwiatek, to oznacza, ze jestem za tym zeby dzieci glodowaly?

Jedyna, jeśli masz przychodzić tu tylko po to, żeby w ten sposób się wypowiadać to może oszczędź sobie trudu?
Jeżeli aż tak bardzo Cię interesuje, na co poszły zebrane ostatnio środki to mogłaś o to inaczej zapytać, nie sugerując od razu, że któś mógłby być nieuczciwy - a taki jest właśnie ton Twojej wypowiedzi... Dziwi tym bardziej, że jak napisała Div, nie było w tych pieniądzach wpłaty od Ciebie...
Tak jak napisała Kaśka - nasze relacje polegają w głównej mierze na ZAUFANIU !
Takie akcje <zbiórki> były robione już kilkakrotnie, czy to pieniądze czy środki czystości i nigdy NIKT nie miał wątpliwości co się z nimi stało.
Żenująca wypowiedź.

vec
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
[i][color=brown]Jedyna, możesz nam zdradzić jaki nick nosisz na czacie?

Niesmacznie się robi nawet w temacie o zlotach <bart>
za to ty jestes taka realna ;D
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
(26-10-2007, 10:34)_divinity_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=106.msg5008#msg5008 date=1193381636]
Dortmund. A czy to wazne ? Widziales Ty te ciala ?!

eski ciało??widziales? to ja też chce zobaczyc.
ona taka zawsze tylko wirtualna...
[/quote]

Divka, zejdź ze mnie dobrze? Jestem przecież  tylko wirtualna ,więc nie musisz być zazdrosna Big Grin
na zazdrosc raczej sie nic nie poradzi, ;D a jeszcze w jej wypadku... ;p
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
(26-10-2007, 11:55)lullaby link napisał(a): Divka, zejdź ze mnie dobrze? Jestem przecież  tylko wirtualna ,więc nie musisz być zazdrosna Big Grin

to nie zazdrość, to ciekawość Smile

zazdrościć nie bardzo mam czego....bo niby czego? zagubienia się za monitorem? Smile nie, nie. jestem
realną osobą.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Tak to sobie tłumacz.A te słowa o zagubieniu to zawsze'wykorzystujesz' kiedy nie masz nic mądrego do napisania? Z tego co zdążyłam zauważyc ..to pisałaś tak do kilku osób już:>
Uważaj żebyś się też nie zagubiła bo ostatnio siedzisz na forum całymi dniami.Big Grin

P.s Nie można tutaj jakoś dać ignora? Nie chcę czytać prowokacji tej głupiej blondynki.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości