•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(24-10-2007, 00:56)lullaby link napisał(a): [quote author=m link=topic=187.msg4826#msg4826 date=1193138130]
Kalifornia zakazała używania w podręcznikach słów "mama" i "tata". [/b]

Mhm a teraz Kalifornia płonie... czyżby zbuntowane dzieci? Wink))
[/quote]

kiepski żart
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(24-10-2007, 01:05)_divinity_ link napisał(a): kiepski żart

Kiepski komentarz.
(24-10-2007, 01:22)lullaby link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=187.msg4896#msg4896 date=1193177128]

kiepski żart

Kiepski komentarz.
[/quote]

niewatpliwie pasujacy do tekstu o tragedii vs dzieci

p.s. ok, a teraz ktos to moze do oddusznika przeniesc
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
Ohhh.!...rzuć się na mnie tak jak na śrubkę..z pazurami  bo zażartowałam że przez zbuntowane dzieci ("Kalifornia zakazała używania w podręcznikach słów "mama" i "tata") Kalifornia płonie.
nie rozśmieszaj mnie  Big Grin

i tak na przyszłość...troche obiektywizmu życzę...albo zrozumienia tekstu pisanego...

eot
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
A pobijcie sie troche i powyzywajcie  Wink.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(24-10-2007, 11:03)Muschelsucher link napisał(a): A pobijcie sie troche i powyzywajcie  Wink.
No, i to najlepiej w kiślu Tongue
I dajcie popatrzeć  ;D
(24-10-2007, 11:03)Muschelsucher link napisał(a): A pobijcie sie troche i powyzywajcie  Wink.

nie bije słabszych  Wink Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(24-10-2007, 11:15)_divinity_ link napisał(a): nie bije słabszych  Wink Wink

Hmm..przypomniały mi się pewne słowa ,nie pamiętam czyje one są... ale aż palce mnie swędzą by je zacytować..
" Lepiej osła poganiać niż z głupim dyskutować"
EOT.
dobrze
będę Cię...poganiać
Big Grin
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości