•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
#91
(15-10-2007, 11:05)_Leia_ link napisał(a): Ja tam bym chociaż z kopa...  Wink  Big Grin

nóg by Ci nie starczyło  Big Grin Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#92
(15-10-2007, 01:58)lullaby link napisał(a): A ja chciałam pogratulować(ironia) tym co się przyczynili do tego że Szrbka opuściła forum. Kurczę.. zazdroszczę Wam ludzie bez wad...

               Dodam tylko , iz pare osob , ktore zywily swoja niechec do Srbki mialy swietna okazje pojezdzic sobie po niej i wykazac sie swoja      
               hm.." inteligencja " ?
#93
nie obrażaj słowa inteligencja, Cindy... (tak, wiem - cudzysłów.)

DUSZĘ SIĘ, może też puszczę ignory, hm?
#94
(15-10-2007, 15:30)Cindy_ link napisał(a): [quote author=lullaby link=topic=106.msg4122#msg4122 date=1192402689]
A ja chciałam pogratulować(ironia) tym co się przyczynili do tego że Szrbka opuściła forum. Kurczę.. zazdroszczę Wam ludzie bez wad...

               Dodam tylko , iz pare osob , ktore zywily swoja niechec do Srbki mialy swietna okazje pojezdzic sobie po niej i wykazac sie swoja      
               hm.." inteligencja " ?
[/quote]

Fakt zgodzę się z toba w 100% ... tylko dodam od siebie ze nadal nie rozumiem wielokrotnych ataków na moją osobe w wykonaniu srbk ... a może nie ataków ... bo czy atakiem można nazwać używanie epitetów w stosunku do mojej osoby?? ... tak masz racje "inteligentne"

Co do niechęci ... to jeżeli można nazwac stosunek obojętny do jej osoby niechęcią to byłem jej zdecydowanie niechętny.
ps. czy ignory daje się osobom do których zywi się swego rodzaju niechęć??? czy też przeciwnie???


po poście div
stop - nie pisze tu niesprowokowany
#95
STOP JUZ!!
starczy....

prosze.......

update:
po edit'cie iska
sztuka doroslosci jest rowniez, nie ulec prowokacji i umiec zamilknąć Wink
EOT no!
:*
Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#96
Ciezko sie czyta ostatnio forum ,kiedy to ,co chwila ktos/cos edytuje.
Opanujcie sie.
#97
e no divi przeciez mowilem ze nie jestem doskonaly <zeby> ;D

ps. o napisalem niesprowokowany  :o
#98
(15-10-2007, 18:37)kk link napisał(a): Ciezko sie czyta ostatnio forum ,kiedy to ,co chwila ktos/cos edytuje.
Opanujcie sie.

Kasiu,
edit nie jest zły, jesli wiadomo o co biega.
gorzej, jak komus nerwy puszczaja i robi "delete"
Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#99
no i w ten oto sposob doszlismy do tego momentu, ze na forum, czytac watki powinni ci, ktorzy wiedza o co biega....reszta w buraki ma sobie isc.....a przeciez nie o to chodzi :-\

pamietajcie wiec wszyscy, jesli nie wiecie o co chodzi od pierwszego postu, pozniej nie zagladajcie bo i tak nie zrozumiecie  :o
Cześć smarkacze,
to Ja.

Tak sobie siedze i patrzę co jakiś czas.
Jak bawicie sie w piaskownicy.
Oj dzieci dzieci, czepiacie sie jak pijani płotu mysli przewodniej...
i nieeeee puuuuszczaaacie.
Nie nudzi sie wam?
ruszcie dupska i zróbcie coś dla kogos bezinteresownie, zamiast sobie dopieprzać.
Odbija wam?

Normalnie jak mohery od Rydzyka.

pkt 2. Poczytalem sobie pewnego loga.
PRZESADNA REAKCJA.
I tyle.
Wytknąłbym każdemu coś z przeszłosci co można tak rozdmuchac.

Wasza Nowa Niańka
Seth






A kto umarł..ten..nie żyje..
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
53 gości