•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
#61
To ja chcę nową klawiturę.
Michał w św.Mikołaja się chcesz zabawić? ;D
#62
kla wia...tura....zapisane...
adresat: An..ia zapisane...
klawiatura raz, dla Ani...

Ktoś cos jeszcze chce?
A kto umarł..ten..nie żyje..
#63
ciekawe jak to:
(12-10-2007, 23:54)Mafia link napisał(a): ja nie glosuje bo mam w dupie ten dzisiejszy rzad i nie zamierzam tracic czasu na jakies glosowania. moze i glupie ale coz.. Smile

ma sie do tego
(14-10-2007, 17:48)Mafia link napisał(a): nacjonalista, jestem za swoim krajem i on jest dla mnie najwazniejszy z faszyzmem nie mam nic wspolnego(sam bym Adolfa zabil gdybym mogl) Smile

tak jak w slowach pewnej piosenki:

"Nazywaja Cie Faszysta bo kochasz swa Ojczyzne" Smile

to gdzie ta milosc?

mysle, ze jest tak samo udawana -na pokaz, jak proba pokazania sie za twardziela i wielkiego "oha i aha", do tego bardzo zabawnego
a rzeczywistosci wychodzi na to, ze mamy do czynienia z niedojrzalym emocjonalnie dzieckiem, ktoremu popitrasił się real z netem, ktory swe kompleksy probuje zatuszowac kablem od komputera i chowa sie za monitor, bo tam nie ma szans na konfrontacje. wiele osob jest mocnych tylko w literkach, a na codzien sa zahukanymi dziecmi z dowodem, ktore nie potrafia poradzic sobie z problemami swiata doroslych.
proba uczlowieczania go, mysle ze nie przyniesie skutku, acz gleboko wierze, ze kiedys zmadrzeje
chociaz z drugiej strony, gotowa jestem poprzec wczorajsze slowa moniki " ja mysle, ze to nigdy nie nastapi"

Marcin - tak, wiem. niestety nie poradzę.

ps. mafia. daruj sobie odpowiedz na tego posta, bo wiem ze bedzie ograniczal sie do "hehehehe", badz maksymalnie do " mam to w dupie. jestem chamem i mi z tym dobrze"
naprawde ci wspolczuje.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#64
ekhm..ja nie wiem, czy to jest w gestii i mocy Sw. Mikolaja, ale ja nowe gardło poproszę Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#65
gardło?
gardło raz dla divi...
ale to już ostatnie...
nie bedziesz dostawać gardła za każdym razem jak zachlejesz...
i nikt mi nie wmówi żadnego wirusa!!!!
o!Tongue

A kto umarł..ten..nie żyje..
#66
jezeli kogokolwiek urazilam lub poprzez zla interpretacje moich slow wyrwanych z kontekstu, poczul sie zraniony przepraszam.. nie mialam na mysli urazic niczyich uczuc... 

temat uwazam za wyczerpany.
#67
(14-10-2007, 17:48)Mafia link napisał(a): nacjonalista, jestem za swoim krajem i on jest dla mnie najwazniejszy z faszyzmem nie mam nic wspolnego(sam bym Adolfa zabil gdybym mogl) Smile

tak jak w slowach pewnej piosenki:

"Nazywaja Cie Faszysta bo kochasz swa Ojczyzne" Smile
Skoro uważasz się za nacjonalistę, to skąd w Tobie ta nietolerancja?
Kochasz kraj, to kochasz jego obywateli, bez względu na to jacy są.
Dbanie o interes wszystkich obywateli, to dbanie o dobro całego kraju.
Cytat:Nacjonalizm (z łac. natio – naród) to postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro.
Naród to my.
Honesta res est laeta paupertas.
#68
(14-10-2007, 18:24)Seth link napisał(a): i nikt mi nie wmówi żadnego wirusa!!!!
o!Tongue

hehehehehhehee
no fakt, w tropikach żadnych nie byłam Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#69
(14-10-2007, 18:25)srubencja link napisał(a): jezeli kogokolwiek urazilam lub poprzez zla interpretacje moich slow wyrwanych z kontekstu, poczul sie zraniony przepraszam.. nie mialam na mysli urazic niczyich uczuc... 

[i][color=maroon]Jeśli te przeprosiny są również do mnie to je przyjmuję.
Nie wracam więcej do tematu.
#70
To ja chcę,żeby moja kierowniczka wyjechała "na koniec świata" ;D
i przestała mi szarpać nerwy >Sad
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości