•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
#41
"inne osobliwosci" to nicki typu: jozefek, badz inni flooderzy. wiec nie czepiajmy sie slowek. Smile

Cytat:to teraz ja tylko jedno słówko, bo w istocie, nie wiem co miałaś na myśli
ale Twój monolog, wyglądał tak
" srbk: bosz, dzieci specjalnej troski"
"srbk: albo zakompleksione bufony    "
"srbk: komedia Smile"

p.s.2. ale zeby sprawiedliwosci stalo sie zadość, to sadze ze warto zwrocic uwage na to, co mowil mafia. srbk zaczela i potem zamilkła, a cala kontynuacja to "zasluga" mafii i cala awantura pozniejsza, zostala wywolana tym co ON mówił.- cytaty w poscie moniki, plus wiele innych, rownie "ciekawych".

ostatni raz odpowiadam, a postu iskandra nie skomentuje.

chyba wiesz jak dziala ignor. u mnie wygladalo to tak:

" srbk: bosz, dzieci specjalnej troski"
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY wiec widzialam tylko "wchodzi" "wychodzi" jakies przypadkowe nicki.(nikt tego nie zauwazyl?) i to nie byla reakcja na widok dzieci , tylko na to jak byly pokazywane w tym dokumencie.

"srbk: albo zakompleksione bufony"
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY wiec widzialam tylko "wchodzi""wychodzi" jakies przypadkowe nicki.

"srbk: komedia Smile"
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY wiec widzialam tylko "wchodzi""wychodzi" jakies przypadkowe nicki.

jak zauwazylas, u mnie to monolog. ty poskladalas to wg siebie bo nie masz nikogo w ignorze? nie wiem.
jeszcze raz podkresle: nie zdarzylo wam sie napisac wyrazu, i nie dokonczyc mysli?


Cytat:od wczorajszej rozmowy? bo jeszcze rano, bądź dzień wcześniej (nie pamietam dokladnie) reagowałaś na to co mówię.....ba..nawet udawało Ci się z zołzą ładnie po mnie jechać - tyle, ze awantury nie było, gdyż postanowiłam nie reagować, stąd to był monolog, a raczej Wasz dialog.
z resztą niewazne. to nie ten temat. tamten uważam za zamknięty, nie chce mi się denerwować.

nie, ciebie mam zignorowana od paru dni. a o plotach ktore stworzylas  na moj badz zolzy temat juz sie nie wypowiem. (jesli juz sie czepiamy) na poziomie. wlasnie, nie ten temat i nie na forum... prawda?


koniec mojego,wiecej nie brne.





#42
(14-10-2007, 14:32)srubencja link napisał(a):

teraz najwazniejsze wiec prosze tego nie przegapic:

wyraz "dzieci specjalnej troski" byl napisany pod wplywem tego, co zobaczylam w TV i tylko tym.. w sumie dziwi mnie(zaraz,nie dziwi mnie juz) to, ze nikt nie spytal... "hm... dlaczego ona to napisala?" zauwazcie, ze majac zalozonego/wlaczonego  ignora na te osoby NIE WIDZI sie ich /komentarzy. nikt nie zwrocil na to uwagi?
(przypomne znowu, zeby nie bylo czepiania sie slowek... MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY)


przepraszac nie mam zamiaru, bo niczego zlego nie zrobilam, zal mi tylko o tego, ze krytykujecie mnie 'potwora' a nie osobe ktora wyrazila swoje poglady ostrzej na temat dzieci....sami wiecie kto?

nie zdarzylo wam sie napisac wyrazu, i nie dokonczyc mysli?


z dzieci w zyciu bym nie szydzila, ba, pracowalam z nimi jak bylam mloda...wiem jakie kochane sa. dlatego nastepnym razem prosze spytac o powod albo ugryzc sie w palce zanim ktos cos napisze.



21:41:33] srbk: bosz, dzieci specjalnej troski
[21:41:35] whiskey_tango_foxtrot: szalejesz Monia, ot co ;p
[21:41:36] ** wychodzi ~ROBERt_34...
[21:41:36] techni: Div - oczywiscie !!
[21:41:37] _madmar_: ja
[21:41:40] srbk: albo zakompleksione bufony   Â
[21:41:41] ** wychodzi ~Lemur34Poznan...
[21:41:45] _divinity_: techni no to uscisk Tongue
[21:41:46] srbk: komedia Smile

[i][color=maroon]A co zrobiłaś w tym momencie? Nie szydziłaś? Porównywanie kogokolwiek/czegokolwiek do Dzieci Specjalnej Troski to nie szydzenie z Nich? Więc co to jest wg ciebie?
I śmiesz się jeszcze chwalić tym, że pracowałaś z dziećmi i wiesz, jakie są kochane po tym jak rzuciłaś publicznie taki tekst?
Gratuluję dojrzałości!!!
Tak jak pisałam wcześniej, nie oczekiwałam przeprosin bo wiedziałam, że do tego nie dorosłaś.
Ale myślałam, że jesteś na tyle inteligentna, że przyznasz się do błędu.
Pomyliłam się...
Kretynizm nie zna granic....

PS
Nie oczekuję współczucia bo mi ono do niczego potrzebne nie jest. Ale oczekuję TOLERANCJI. Jedynie tym można pomóc żyć w tym świecie Dzieciom....
#43
nie no bede jednak ten zły - u mnie wygladało to tak:

[21:38:38] srbk: bosz, dzieci specjalnej troski
[21:38:40] whiskey_tango_foxtrot: szalejesz Monia, ot co ;p
[21:38:42] techni: Div - oczywiscie !!
[21:38:42] _madmar_: ja
[21:38:45] srbk: albo zakompleksione bufony    
[21:38:50] _divinity_: techni no to  Tongue
[21:38:51] srbk: komedia Smile
[21:38:51] ~BrzydkiWredny34Wawa: divi: a przeczytalem jak do mnie srubka pije na forum  bez wymieniania nicka
[21:38:53] _madmar_: to on sam wszedl
[21:38:54] SaveMySoul: ałaaa....
[21:38:57] whiskey_tango_foxtrot: a ja dzis sobie popijam.. sok <na zdrowie> :p
[21:38:59] techni: Arm mnie chcial wysfatac z Matka
[21:39:01] elvien: kapucha sie dzisiaj  kisi  całe 80kg  ale ja czytam Kapuścińskiego no.... w skrócie Kapucha Tongue
[21:39:02] SaveMySoul: kłuje mnie w piersiii    
[21:39:03] _Schweppes: padam na pysk....
[21:39:04] _Schweppes: zw.    
[21:39:06] _madmar_: jeso ja [poprosze unopa
[21:39:07] srbk: fcuk jaki sok?Wink
[21:39:08] _divinity_: iska, ide poczytac
[21:39:10] techni: Div dzieki po prostu przejde dor rzeczy
[21:39:10] ~BrzydkiWredny34Wawa: ciekawe co jej nie pozwala zwrocic sie bezposrednio
[21:39:15] m_o_n_i_k_a_: ide siq
[21:39:17] _divinity_: techni  hehhehee    
[21:39:17] ~zdziebelko_ciepelka_ona: hahaha
[21:39:20] _madmar_: jutro zglaszam to na forum opow    
[21:39:27] _madmar_: i mam to w dupie
[21:39:28] srbk: nie mozna zadnego postu napisac, to odbieraja go do siebie    
[21:39:29] whiskey_tango_foxtrot: jakis taki.. czerwony :p
[21:39:30] techni: ale sie wpierw przedstawie
[21:39:31] _divinity_: a czemu mad?
[21:39:31] srbk: dzieci normalnie

wiec wymyś inna bajeczke niż reakcje na TV
#44
(14-10-2007, 15:11)srubencja link napisał(a): chyba wiesz jak dziala ignor. u mnie wygladalo to tak:

" srbk: bosz, dzieci specjalnej troski"
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY wiec widzialam tylko "wchodzi""wychodzi" jakies przypadkowe nicki. i to nie byla reakcja na widok dzieci , tylko na to jak byly pokazywane w tym dokumancie.

"srbk: albo zakompleksione bufony"
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY wiec widzialam tylko "wchodzi""wychodzi" jakies przypadkowe nnicki.

"srbk: komedia Smile"
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY wiec widzialam tylko "wchodzi""wychodzi" jakies przypadkowe nicki.

nie ma znaczenia
naprawde te slowa napisalas, w odstepie kilku sekund, po tym co zobaczyłas w TV?????
nie pograżaj się Smile



(14-10-2007, 15:11)srubencja link napisał(a): nie, ciebie mam zignorowana od paru dni. a o plotach ktore stworzylas  na moj badz zolzy temat juz sie nie wypowiem. (jesli juz sie czepiamy) na poziomie.


koniec mojego,wiecej nie brne.

hehe
na Twoj temat nie rozmawiam, bo zupelnie mi zwisasz, i  nie interesuje mnie co robisz/nie robisz etc
jestes mi totalnie obojetna.
jesli mi cos zarzucasz to znaczy, ze masz podstawy/dowody. poprosze, ale juz na prv, bo to nie temat na forum.

nie znasz mnie. ci co mnie znaja, wiedza ze ja NIE PLOTKUJE.
a to co Ty sadzisz na moj temat...no coz...trudno.
jest mi to obojetne. jak kiedys dorosniesz i wyjdziesz ze swiata netowego, do real, to moze zrozumiesz. wydaje mi sie, ze sie troszke pogubiłaś. nie moja sprawa z reszta.

p.s. "w ignorze" nikogo nie mam, gdyz dosc czesto dostaje klocki, a op ignorów zalozonych miec nie moze.


ja juz naprawde eot, bo i tak pisanina nic nie da.
jest ladna niedziela.
wole poczytac ksiazke.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#45
dupa, dupa, dupa.
Oddusiłem się i wszystkim Wam tego również życzę.
Temat z założenia jest taki, a nie inny, tylko czy nie szkoda życia na plucie sobie w twarz i szukania na siłę punktów zapalnych? (pytanie retoryczne)
Honesta res est laeta paupertas.
#46
Zaczynają się pojawiać oszczerstwa, radzę - więcej powściągliwości. "Partnerzy" w dyskusji, w każdej chwili - mogą zażądać wyciągnięcia kart na stół i poparcia się dowodami*.
Umiar bywa dobrym doradcą...

*Widzę, że właśnie pojawiły się logi.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#47
tak wyglada wlasnie bledne zinterpretowanie slow wyrwanych z kontekstu, bez ówczesnego spytania sie o znaczenie.

dziekuje za uwage. pojezdzijcie jeszcze troche skoro az tak was to bawi. Smile

szkoda mojego czasu.
#48
[i][color=maroon]Gdybyś nie rozdawała ignorów na prawo i lewo to widziałabyś, że po twojej wypowiedzi najpierw spytałam co masz do dzieci specjalnej troski.
Nie widziałaś, nie odpowiedziałaś, nie obroniłaś się, więc się nie dziw, że taka reakcja.
I nie udawaj niewiniątka, że niby do dziś nic nie wiedziałaś bo Mafii zignorowango nie masz i czytałaś co on pisze, więc doskonale sobie zdawałaś sprawę o co biega.
I po całym tym durnym tekście na main pisałaś jeszcze na forum, a tam wypowiedzi na temat tego co zaszło na czacie już się pojawiły i nie przeczytać ich nie mogłaś gdyż na forum ignora nie ma.
Swoją drogą długo zajęło ci wymyślnie historyjki o powodach twoich tekstów na czacie.
#49
az dziwne ze jeszcze nikt mnie nie zje**al tutaj w koncu to ja pojechalem po dzieciach specjalnej troski LOL.

xD

atka oj oj bo sie poplaczesz, uwazaj bo ci w koncu pikawka stanie a tego wszyscy bysmy nie chcieli...

;P buehehe
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#50
(14-10-2007, 15:39)Mafia link napisał(a): atka oj oj bo sie poplaczesz, uwazaj bo ci w koncu pikawka stanie a tego wszyscy bysmy nie chcieli...

;P buehehe

Mafij, dwie kwestie - po pierwsze - tak jak już pisałam - temat jaki się wczoraj wywiązał na Forum jest dość poważny i przykry, więc proszę - nie błaznuj w ten sposób. A po drugie - nie dolewaj oliwy do ognia.
Żartować, jeśli trzeba, też można inteligentnie i na poziomie.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości