•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
#31
(14-10-2007, 01:05)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon] A mnie eski uwierzysz?
Tak, sruba śmiała się z Dzieci Specjalnej Troski na czacie...
Porównywała kogoś tam do Dzieci Specjalnej Troski....

Aga.. czasem zdarza się że człowiek palnie coś na szybko. nie myśląc i nie zdając sobie sprawy z tego że w danym momencie kogoś obraża.Chyba każdemu z nas się to zdarzyło...
Jestem pewna że tak było w przypadku Szrbki,bo jak wcześniej pisałam wątpię w to by się z tych dzieci wyśmiewała..
Rozumiem Aga że Ty możesz czuć się bardzo urażona.. ale nie rozumiem dlaczego inne osoby robią taką aferę..
Nikt z nas nie jest doskonały..i nie możemy o tym zapominać..
#32
o matko, do czego to doszło. zgadzam się z przedmówczynią. ;-P

co więcej, biorąc pod uwagę fakt, że ta 'zła' srbk ma zignorowane osoby, które źle o niej mówią domyślam się, że nie wie co owe pisały na chacie.

dlatego prosze o powściągliwość w ocenach.

eot.
#33
[i][color=maroon]Nie pierwszy (i pewnie nie ostatni) to raz gdy sruba pokazuje nam "klasę" w swoim przerośniętym ego....
Mam to w nosie, przyzwyczaiłam się do tego.
Skoro to było eski "palnięcie" to dlaczego nikt nie zobaczył na main jej reakcji na gromy? Coś w stylu: no dobra, przesadziłam.. lub coś podobnego (bo słowa przepraszam od niej nie oczekuję)...
Co więcej, każdego wchodzącego na czat, kto z nią rozmawia z rozbawieniem wysyłała na forum, wiedząc, że są już wpisy odnośnie wiadomego tematu.
Nu, chyba nie masz racji uważając, że trzeba przejść obojętnie obok takich wypowiedzi....
Ja nie przejdę nigdy.
I nie ma znaczenia dla mnie kto się źle wyraża o "downach" czy jest to ktoś mi zupełnie obcy, przyjaciel, czy nawet moje dziecko...
Moja reakcja zawsze będzie taka sama.
Przymkniemy oko na "takie" wypowiedzi, potem przymkniemy oko na scenki gdy ktoś bezpośrednio wyzywa/bije Dziecko Specjalnej Troski (i nie tylko Takie Dziecko).
Bo co?
Bo to nas nie dotyczy bo to nie moja sprawa?
A potem mamy maltretowane, zastraszone dzieci.
A może najlepiej to zamknąć chore dzieci w zakładach by świat, doskonały świat nie musiał ich oglądać?
Pamiętajmy, że to co mówimy my dorośli, jak się zachowujemy to naśladują nas w tych zachowaniach nasze dzieci.
My możemy mówić w czterech ścianach, ale dziecko wyjdzie na podwórko i będzie się zachowywało tak jak to widziało w domu. A potrafią być okrutne...

Może mi zaraz ktoś powie, że przesadzam, że wybiegam dalej w swojej wypowiedzi.
Ale tak to wygląda w życiu. I nie jest to wiedza książkowa...
Każda matka Dziecka Specjalnej Troski Wam to powie...

PS
Czekam aż sruba ustosunkuje się do swojej wypowiedzi na czacie.


Miłej niedzieli...
#34
Hmm..znam sytuację tylko z relacji, więc nie mogę oceniać.
Nie byłem wtedy na czacie.
Mogę za to wyrazić własne zdanie.
Uważam, że NIKT i NIGDY nie ma prawa drwić z osób niepełnosprawnych, a
tym bardziej gdy są to dzieci.
To nie podlega żadnej dyskusji..
I żadnemu usprawiedliwieniu.
Dzieci Specjalnej Troski to są po prostu Dzieci.
Myślą i Czują.
Często czują znacznie więcej niż "mądrzy" dorośli..

I chyba nie ma co więcej pisać....
Do niektórych "ludzi" to i tak nie dotrze...
To chyba też rodzaj niepełnosprawności... emocjonalnej...


"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności"

-- Albert Einstein
#35
(14-10-2007, 01:59)lullaby link napisał(a): [quote author=atka_ link=topic=106.msg3831#msg3831 date=1192313139]
[i][color=maroon] A mnie eski uwierzysz?
Tak, sruba śmiała się z Dzieci Specjalnej Troski na czacie...
Porównywała kogoś tam do Dzieci Specjalnej Troski....

Aga.. czasem zdarza się że człowiek palnie coś na szybko. nie myśląc i nie zdając sobie sprawy z tego że w danym momencie kogoś obraża.Chyba każdemu z nas się to zdarzyło...
[/quote]

yyy znaczy sie tak czasami cos sie zdarzy ... znam jednego ktoremu sie zdarza zjechac kobiete od najgorszych nie bede cytowal ... znaczy sie on to robi przypadkiem?? czy jak ja będe ją wyzywał na czacie "przypadkiem" (zaznaczam ze to będą przypadki) i ludzie stana w jej obronie to znaczy że ja jestem czysty??
A jak ci wczoraj mowiłem - mówiąc bierzemy odpowiedzialność za swoje słowa ... chociaż od niej tego nie wymagam coż niektórzy nie dorastaja i nie widza nic poza czubkiem swojego nosa i nadal myslą że świat jest idealny i stworzony dla nich ... coż tacy ludzie najcześciej przegrywają w starciu z rzeczywistościa czego osobiście nie życze nikomu
#36
No jasne.. bo to zawsze najłatwiej jest krzyczeć głośno o tym co kto zrobił źle i wypominać  błędy..zapominając o swoich.

#37
najlatwiej to zapomiec powiedziec przepraszam ... i sorry bardzo ja nie robie odnośników do ludzi w stylu (cytuje z pamieci) "dzieci specjalnej troski .... nadete bufony" etc
nie mnie nie urazila jest za mala i zbyt niedojrzala sorry bardzo ale jedyne co ma to mlody wiek może uroda ... wiec zycie przed nia zeby dojżeć oby nie stało to się za późno dla niej
#38
Widze, ze zaczynaja sie przywatne wycieczki w moja strone a gawiedz cieszy sie z przedstawienia.

Gwoli wyjasnienia.
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY(miedzyinnymi to: dif, atka, iskandir i inne osobliwosci)(tak, mialam czelnosc was zignorowac)  dlatego owych gromow jak sie potem dowiedzialam NIE WIDZIALAM.

teraz najwazniejsze wiec prosze tego nie przegapic:

wyraz "dzieci specjalnej troski" byl napisany pod wplywem tego, co zobaczylam w TV i tylko tym.. w sumie dziwi mnie(zaraz,nie dziwi mnie juz) to, ze nikt nie spytal... "hm... dlaczego ona to napisala?" zauwazcie, ze majac zalozonego/wlaczonego  ignora na te osoby NIE WIDZI sie ich /komentarzy. nikt nie zwrocil na to uwagi?
(przypomne znowu, zeby nie bylo czepiania sie slowek... MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY)

owy komizm byl wyrazem wycieczek w moja strone ktorego autorem jest Iskandir...a zaczelo sie od mleka sojowego.
(przypomne znowu, zeby nie bylo czepiania sie slowek... MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY)

nadety bufon jak raczyl zacytowac iskandir.. byc moze wyszedl spod moich palcow... nie byl kierowany do niego.
(przypomne znowu, zeby nie bylo czepiania sie slowek... MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY)

przepraszac nie mam zamiaru, bo niczego zlego nie zrobilam, zal mi tylko o tego, ze krytykujecie mnie 'potwora' a nie osobe ktora wyrazila swoje poglady ostrzej na temat dzieci....sami wiecie kto?

nie zdarzylo wam sie napisac wyrazu, i nie dokonczyc mysli?


z dzieci w zyciu bym nie szydzila, ba, pracowalam z nimi jak bylam mloda...wiem jakie kochane sa. dlatego nastepnym razem prosze spytac o powod albo ugryzc sie w palce zanim ktos cos napisze.





ps.mala dygresja, prosze zaprzestac tworzenia plot... typu: dala temu i owemu i ile razy.... o nikim... 


tyle mojego. i mam nadzieje ze ta afera na tym sie skonczy. zegnam panstwa.


#39
(14-10-2007, 14:32)srubencja link napisał(a): MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY(miedzyinnymi to: dif, atka, iskandir i inne osobliwosci)
od wczorajszej rozmowy? bo jeszcze rano, bądź dzień wcześniej (nie pamietam dokladnie) reagowałaś na to co mówię.....ba..nawet udawało Ci się z zołzą ładnie po mnie jechać - tyle, ze awantury nie było, gdyż postanowiłam nie reagować, stąd to był monolog, a raczej Wasz dialog.
z resztą niewazne. to nie ten temat. tamten uważam za zamknięty, nie chce mi się denerwować.

(14-10-2007, 14:32)srubencja link napisał(a): dlatego owych gromow jak sie potem dowiedzialam NIE WIDZIALAM.
chwila, chwila
z moje strony te "gromy", to bylo
"spokojnie" "przestancie wszyscy" "bo zaraz zaczne wyrzucac po kolei" etc
(14-10-2007, 14:32)srubencja link napisał(a): teraz najwazniejsze wiec prosze tego nie przegapic:

wyraz "dzieci specjalnej troski" byl napisany pod wplywem tego, co zobaczylam w TV i tylko tym.. w sumie dziwi mnie(zaraz,nie dziwi mnie juz) to, ze nikt nie spytal... "hm... dlaczego ona to napisala?"

to teraz ja tylko jedno słówko, bo w istocie, nie wiem co miałaś na myśli
ale Twój monolog, wyglądał tak
" srbk: bosz, dzieci specjalnej troski"
"srbk: albo zakompleksione bufony    "
"srbk: komedia Smile"

to naprawdę było pod wplywem tego co zobaczyłaś w TV ???????
no to tym bardziej jestem zażenowana ....



p.s. ja naprawde juz bardzo dawno, zaczelam podchodzic mocno zlewczo do niektorych rzeczy, jak tez zero emocjonalnie ...nie denerwuje sie juz, jak kiedyś etc...
ale niestety, przy takim temacie, nie moglam zostać obojętna....

p.s.2. ale zeby sprawiedliwosci stalo sie zadość, to sadze ze warto zwrocic uwage na to, co mowil mafia. srbk zaczela i potem zamilkła, a cala kontynuacja to "zasluga" mafii i cala awantura pozniejsza, zostala wywolana tym co ON mówił.- cytaty w poscie moniki, plus wiele innych, rownie "ciekawych".


dla mnie juz również eot.



Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#40
(14-10-2007, 14:32)srubencja link napisał(a): [color=navy]Widze, ze zaczynaja sie przywatne wycieczki w moja strone a gawiedz cieszy sie z przedstawienia.

Gwoli wyjasnienia.
MAM ZIGNOROWANE PEWNE OSOBY(miedzyinnymi to: dif, atka, iskandir i inne osobliwosci)(tak, mialam czelnosc was zignorowac)  dlatego owych gromow jak sie potem dowiedzialam NIE WIDZIALAM.

Widzisz nawet "tlumaczac sie" używasz w stosunku do ludzi odnośnika "inne osobliwości"
i tak masz racje ignorujesz nas ... w sumie ... masz do tego pelne prawo ... jednak sama odcinasz sie przez to od reakcji innych kiedy w ich mniemaniu robisz cos zle.
A jednocześnie zauważ, że sama oceniasz innych nie chcac byc oceniana Big Grin
to w sumie pasuje do wątka o wywyższaniu sie ponad innych bo być może to Ty robisz coś źle ... i tylko tyle pod przemyślenie bez osobistej wycieczki
ps. jak bede robił osobista naprawde wycieczke do ciebie to inni zareaguja tak samo ostro o to nie musisz się martwić i wtedy ja będe się tlumaczył ...
ps2. no jak ktos tworzy ploty ... to możesz mnie go wskazać oberwie napewno  ;D przynajmniej slowami i nie bede się chamował bo w takich sytuacjach nie ma ze kogos lubie czy nie lubie  ;D
ps3. gwoli wyjasnienia i domniemania Smile choruje na wyzbycie sie emocji Big Grin znaczy sie ich nie posiadam ewentualnie bardzo slabo sa rozwiniete ... w sumie nie wiem o so z nimi chodzi ;D

i ps4 mam nadzieje ostatni Big Grin - ja tylko powiedzialem ze nie istnieje owo mleko (wyjasnienie jest gdzies dziwnie wrzucone) a kto sie na mnie z tego powodu rzucil to nie bede wskazywal palcem bo mialo byc bez osobistych wycieczek
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
13 gości