•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Ja tam dla dobra ludzkosci sie poswiece i po heroicznej walce Divi z Lulla obejme funkcje oczyszczania ich z resztek budyniu..... ;D.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
Muschel nie badz taki lakomczuchem ,bo przytyjesz .Wiesz co ? Pomoge Ci bardzo chetnie  Tongue Tongue Tongue
ps.    mam tylko pytanie -lizemy czy scieramy ???
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
..wysysacie Wink
To ja sie poswiece bardziej bede sędzią w ich pojedynku .
P.S. Budyn Kisiel i te inne nie wchodza w gre ------ jak juz to Błoto i wtedy bedzie jazda
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
No proszę ..jakie zamiessss(z)aaaanie.. 
kksławo.. ciekawa opcja..z tym ssaniem Big Grin najpierw wylizać potem wyssać Big Grin
(25-10-2007, 01:16)lullaby link napisał(a): Same sobie walczcie w kisielu..budyniu.. nawet w bayleysie Tongue mniam

Taaaa ??? :Smile i naprawdę wyobrażasz sobie, że będąc w Baileysie będziemy walczyć? ;D chyba o to, która więcej wychleje  Big Grin


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
I tym oto sposobem.. nawet w odduszniku moze byc przyjemnie Big Grin

Dobra, Dzik, po polowie (tez Ciem kocham...mrrr).

Chwila.. ktos powiedzial Baileys???

Pozdrawiam
Kat Wink
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
alkoholiczki  ;D
uhmm baileys....ssąco- liżący Dzik mój..
dobra...wchodzę w to!  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(24-10-2007, 22:06)_divinity_ link napisał(a): Dom Samotnej Matki, dla którego robiliśmy już dwie super akcje, aktualnie jest w jeszcze większej potrzebie. Mieszkańcy, wspomnianego, zostali wysiedleni z poprzedniego miejsca, przeniesieni gdzieś do Legionowa i .....jest im jeszcze bardziej ciężko Sad Postanowiłyśmy, że im pomożemy, z Waszą pomocą.

Zdajemy sobie sprawę, że dosyć ciężko byłoby, na imprezie, ogarnąć podarki w formie rzeczy. Dlatego wymyśliłyśmy, że zrobimy puszki na drobne datki. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę którąś z nas czymś odbarować, bardzo prosimy o wrzucenie, zamiast prezentu, pieniążka do puszki Smile Smile
Nawet 5zł, zamiast różyczki, będzie sfinansowaniem, dla dzieciaków, przynajmniej 4 chlebów.

Liczymy na Waszą pomoc i taki troszkę inny sposób ofiarowywania prezentów. Dajmy je tym, którzy tego bardziej potrzebują  Smile
Z zebranych pieniędzy zakupimy wszystko to, co aktualnie jest tam najbardziej potrzebne.
[size=10pt][size=10pt]


d.

divi daj namiar na tę piekarnię,bo w całej Warszawie chleb po minimum 2 złote....właściciel zrobi złoty interes i na procent od sprzedaży możesz liczyć.

Czy poprzednia akcja zostala juz rozliczona? Jaka mamy (ofiarodawcy) gwarancje, ze WSZYSTKIE srodki zostana wykorzystane na zakupy, skoro po ostatniej akcji mowilas, ze pieniadze zostaly na Twoim koncie? Bo przeciez podalas swoje, prawda?

Jesli zechce kupic kwiatek, to oznacza, ze jestem za tym zeby dzieci glodowaly?
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
10 gości