•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 99
  • 100
  • 101(current)
  • 102
  • 103
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(23-01-2009, 19:33)EA link napisał(a): A ja mam wiekszy problem - dostawe lekow w nocy i musze sie nia zajac,

Problem z lekami masz niewątpliwy. Chyba Pan Doktor musi zapisać ci jakieś inne, bo te, które bierzesz teraz przestały działać-bredzisz nieustannie...
(24-01-2009, 01:48)jedyna link napisał(a): [quote author=EA link=topic=106.msg15269#msg15269 date=1232728383]
A ja mam wiekszy problem - dostawe lekow w nocy i musze sie nia zajac,

Problem z lekami masz niewątpliwy. Chyba Pan Doktor musi zapisać ci jakieś inne, bo te, które bierzesz teraz przestały działać-bredzisz nieustannie...
[/quote]

parafrazujac: ..."madrali" nie sieja, sami sie czepiaja...

jedyna, czepiasz sie! musisz bo inaczej sie udusisz?

zdajesz sobie z tego sprawe ?

to ty bredzisz nieustannie!, zastanow sie, moze to ty unikniesz niechybnej wizyty u lekarza!



trzeba sie bylo oddusic!

jedyna to delfina? nawet sie rymuje  Big Grin


pozdro.
Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
(24-01-2009, 12:54)pillock link napisał(a): [quote author=jedyna link=topic=106.msg15307#msg15307 date=1232750931]
[quote author=EA link=topic=106.msg15269#msg15269 date=1232728383]
A ja mam wiekszy problem - dostawe lekow w nocy i musze sie nia zajac,

Problem z lekami masz niewątpliwy. Chyba Pan Doktor musi zapisać ci jakieś inne, bo te, które bierzesz teraz przestały działać-bredzisz nieustannie...
[/quote]

parafrazujac: ..."madrali" nie sieja, sami sie czepiaja...

jedyna, czepiasz sie! musisz bo inaczej sie udusisz?

zdajesz sobie z tego sprawe ?

to ty bredzisz nieustannie!, zastanow sie, moze to ty unikniesz niechybnej wizyty u lekarza!



trzeba sie bylo oddusic!

jedyna to delfina? nawet sie rymuje  Big Grin


pozdro.
Pillock

[/quote]

Weź ogóle z nią nie rozmawiaj ona ma swój świat, widzi wszystko jak chce widzieć, i może nich tak zostanie. Wink

Jedyna może coś na uspokojenie jakaś melisa?czy coś?:>
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Najlepiej wszyscy weźcie sobie coś na uspokojenie i dajcie już z tym spokój. Szkoda miejsca na serwerze na takie brednie.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
Był kiedyś dowcip o milicjantach i wkręcaniu żarówki. Po przeczytaniu paru ostatnich postów owi milicjanci mogliby się poczuć naprawdę dowartościowani...
Domooowe przedszkole, wszystkie dzieci kocha...[Obrazek: Brian_Dancing_Banana_by_zorkky.gif]
[me=SaveMySoul]odduszona. Smile)) [/me]

...
Jak to reagował kiedys bot zwany erotycznym "Obśmiałem się jak tchórzofretka" czy jakoś tak - idę się pozbierać i kontynuować wakacje IRL
O, otworzyłam lodówkę....
powaznie to oddusza, zoha??

Wink

ide natychmiast wyprobowac Big Grin

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(23-01-2009, 19:53)EA link napisał(a): hahaahahaaa

Haha troche prawdy i juz przydupasy moderuja.

Pozdro dla kuleczki i jej przyglupa : ))))

dobrze ze pozniej wziałes te leki:-) troche cie wyciszyły
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 99
  • 100
  • 101(current)
  • 102
  • 103
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
17 gości