•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 96
  • 97
  • 98(current)
  • 99
  • 100
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
LOL. Ktos uzyl slownika !!! 

Nie bedziemy sie tutaj licytowac w sprawie nickow, jedyna.
Big Grin



pozdro.

Pillock.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
(18-01-2009, 00:10)jedyna link napisał(a): Pillock,
Twój nick jak ulał pasuje do treści postu...Nic dodać, nic ująć.

nie ma to jak się przyczepiać do każdego prawda jedyna?Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Nie wiem Marcinie. Skoro jednak wypowiadasz się tak autorytatywnie, to pewnie masz doświadczenie w tej kwestii. Pozostaje mi tylko życzyć wiele radości i przyjemności czerpanej z dalszego przyczepiania się do każdego...
(19-01-2009, 00:51)jedyna link napisał(a): Nie wiem Marcinie. Skoro jednak wypowiadasz się tak autorytatywnie, to pewnie masz doświadczenie w tej kwestii. Pozostaje mi tylko życzyć wiele radości i przyjemności czerpanej z dalszego przyczepiania się do każdego...

Oj wiesz doskonale. Może, i doświadczenie mam ale śmiem twierdzić że jest ono dość ubogie w stosunku do Twojego. Przebiłaś mnie doświadczeniem. Smile Niestety w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie czerpię z tego radości, ale co ja będę z Tobą dyskutował jesteś kolejną osobom która odzywa się na forum tylko wtedy jak wie że jest afera. Więc pozostaje mi życzyć Tobie miłego tygodnia. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(19-01-2009, 01:21)Marcin link napisał(a): [, ale co ja będę z Tobą dyskutował jesteś kolejną osobom która odzywa się na forum tylko wtedy jak wie że jest afera.

Ja tez tak czasem mam..ciekawe czym to jest spowodowane?
Jest tu jakis spycholog?
popytaj na czacie, tam ich pełno.  ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Ale tam sami amatorzy. ;D
Liczy sie jakosc, nie ilosc, tak poza tym.
tak wiec wszyskie drogi prowadza do LA :-)
Czytanie waszych wpisow  to uczta dla ducha  ;D dawno sie tak nie ubawilem .A swoja droga ..ta Jedyna ...
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(19-01-2009, 02:38)lullaby link napisał(a): Ja tez tak czasem mam..ciekawe czym to jest spowodowane?
Jest tu jakis spycholog?

czego chciała?
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 96
  • 97
  • 98(current)
  • 99
  • 100
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości