•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 95
  • 96
  • 97(current)
  • 98
  • 99
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(15-01-2009, 22:38)EA link napisał(a): Dla niewtajemniczonych pieprzących bzdury odnosnie mojej osoby: bede w Wa-we 23/24/25 i najprawdopodbniej wejde na małe piwo na zlot na jakies 30 min, nie bede soba unieszczesliwial wiele zaklamanych ludzikOOOffff z /ops Smile))

(15-01-2009, 23:46)EA link napisał(a): A czy ja sie z kims przepycham ? Zofijka chyba dobrze wiesz ze ja mam chat i wiekszosc ludzi z chata gdzieś, stad z kim ja mam sie przepychac, litosci. Mam swoje realne zycie i tylko ono sie dla mnie liczy a nie...
Pozdrawiam.

Jak to ostatecznie jest? Masz chat i większość ludzi gdzieś, dlatego nie będziesz ich unieszczęśliwiał swoją obecnością przychodząc na zlot i ostentacyjnie wychodząc po 30 minutach? Bardzo spójna linia rozumowania, jak na kogoś kto z pasją oddając się realnemu życiu w ciągu trzech godzin wysyła w cyberprzestrzeń trzy posty...
Pffffffff.... starasz sie byc bardzo mądra widze Smile

;D Wchodze bo bedzie tam SQN ktorego chce poznac + 4-5 innych osob, dla nich przyjezdzam by poznac na zywo, porozmawiac i sie ulatniamy do centrum. Co w tym dziwnego i nie zrozumialego.. zeszta do cholery nie musze sie tlumaczyc nikomu co bede robil, to chyba moja sprawa i co Cie to obchodzi w ogole czy bede na zlocie czy nie. Moje ogolne podejscie do chata jest chyba znane ? Nie znasz ? Powtorze: mam go w dupie, co nie zmienia faktu ze do garstki ludzi mam wielki szacunek. A to ile wysylam postow w dzien czy w tydzien czy miesiac zrob sobie statystyki i narysuj hormonogram i przedstaw go w polowie lutego.
;D Po pracy mam prawo usiasc przed komputerem i odpoczac. To tyle, so f.off.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
Nie wiem w zasadzie, o co sie spieracie, klocicie, czy jak to inaczej mozna nazwac jeszcze.

Kto chce, to sie zjawi. Kto zas nie, to nie.
Nie lubita sie? Ok., mozecie sobie do gardel z tego powodu nawet skoczyc, ale nie pod publike.
Mnie to ani ziebi, ani grzeje. Zawsze mialem swoje podejscie do czatu, ktore wraz z uplywem czasu wyrobilo sie i teraz jest takie, nie inne.
Kiedy jednak obserwuje co niektore osoby, to i widze, ze ZA BARDZO zyja czatem, biora do siebie pewne sprawy BARDZIEJ, niz ustawa przewiduje.
Haaaaallo! Swiat rzeczywisty to ten za oknem, nie na monitorze. Szkoda czasu na pierdoly, Dobrzy Ludzie!  ;D
LA: mowie o tym wlasnie w kazdym poscie, tylko w bardziej charakterystyczny - dosadny dla siebie sposob Smile

Pozdro
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
(17-01-2009, 13:37)EA link napisał(a): Pffffffff.... starasz sie byc bardzo mądra widze Smile

Niektórzy podejmują wysiłek starań. Inni mają
(17-01-2009, 13:37)EA link napisał(a): ...go w dupie...

Efekty widać.
Manipulacja cytatami i przeinaczanie slow, zaloze sie ze jestes wyborca PiSu - to ich metody Smile
Wpisalem na forum 12 postow, powycinaja sobie z kazdego kawalek i uloz ladny wierszyk jak Ci sie nudzi.
Koniec tematu i tej pseudo rozmowy.

P.S.

Slabe te Twoje starania... słabiutkie...
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
Rzucić podwórkową łaciną tu, dodać inwektywę tam, a później odwołać się do emocji związanych z oceną tej czy innej partii by wymigać się od używania sensownych argumentów. Dziękuję za uświadomienie mi czym jest "prawdziwa" rozmowa będąca wynikiem intensywnych umysłowych starań.
Wpierniczyc sie tu... namieszac tam... wsadzic kij w mrowisko i czekac na rozwoj wydarzen? Walka do ostatniej kropli krwi? Oby moje bylo na wierzchu? A moze dosc tych dziwnych wojenek?



Ma ktos ochote na porcje szpinaku?  Big Grin



Pillock.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
Dziekuj dziekuj Big Grin

ROTFLLLLLLLLLLLLLLLLLL !!!!!!!!

Wojenek ? Hahaha.

Na forum jest smieszniej niz na chacie ;-)
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
Pillock,
Twój nick jak ulał pasuje do treści postu...Nic dodać, nic ująć.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 95
  • 96
  • 97(current)
  • 98
  • 99
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
49 gości