•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 88
  • 89
  • 90(current)
  • 91
  • 92
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Nowe haslo na Erocie "dyskryminacja".Smile
Jedyna ,jak zauwazylas -zamiar i checi byly - czas jednak ,robi różne niespodzianki,te mile i te mniej.
Efekt koncowy- informacja ,ze jednak w tym roku zlot z okazji "Katarzynek" sie nie odbedzie.


PAP ,BBC,Sztokholm,rzecznik praw obywatelskich...i prawie jak bal u Prezydenta z okazji obchodow Niepodleglości Polski.
Kto "za" ,kto "przeciw"...

Dziękuje -skończylam ,prosze wyprowadzic sztandar.

Big Grin  tak sobie wyobrazalem kk   Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
kk, bal to dopiero będzieWink

jedyna, cytowanie fragmentów zdań wyrwanych z kontekstu i sklejanie ich w jedną całość jest bez sensu nie wspominając o tym, że przeinacza moje wypowiedzi. jeszcze gdyby była zachowana odpowiednia kolejność...
1.Mamy jeszcze trochę czasu, dziś jest 6 października, Katarzynki 25 listopada, jak coś ustalimy to na pewno będzie o tym temat na forumSmile - wypowiedź z 6 października kiedy nie wiedziałyśmy o różnych powodach, które nam przeszkodziły w zorganizowaniu zlotu...
2.(...)informujemy, że w tym roku zlotu z okazji "Katarzynek "nie planujemy, mamy ku temu powody osobiste i bardzo prosimy o uszanowanie naszej decyzji.  wypowiedź sprzed kilku dni, kiedy było już wiadomo, że zlotu nie zrobimy
3.A czy nasze zaproszenie prywatne tak nie brzmiało? powtórzę się - NIE MAM OBOWIĄZKU informowania kogokolwiek o tym, że robię prywatną imprezę - zdanie z wczoraj, o zaproszeniu na naszą prywatną imprezę
Kolejność robi zasadniczą róznicę, a zmiana wersji? nie musiałaś nigdy zmieniać swoich planów? były plany zlotu, była odpowiedź na pytanie o zlot. Plany się zmieniły, była o tym informacja. To wszystko.
Jaśniej się już chyba nie da.




Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
(18-11-2008, 19:53)Kathi link napisał(a): zmasowany atak, Mariuszq? Smile Chyba mylisz pojecia..

Ja sie poczulam po prostu wywolana do tablicy, wiec odpowiedzialam.
Wlasciwie post Vectry, ze z powodow osobistych nie bedziemy organizowac w tym roku Katarzynkowego zlotu powinna byla wg mnie wystarczyc, no ale..

Sadze, ze teraz juz wszystko zostalo od a do z wyjasnione Smile

Pozdrawiam
Kat

akurat ciebie kasiu nie miałem na mysli:-)
mysle ze faktycznie nie ma juz czego wyjasniac bo prawie kazdy wie jak sprawa juz wyglada:-) a dalsza prezentacja sytuacji publicznie jest obarczona pewnymi ogranicznienami :-)

w kazdym razie zycze udanej zabawy i mam nadzieje ze sie wykurujesz do tego momentu ... no chyba ze czarnulka z poznania juz tego dokonała:-)
pozdrawiam serdecznie
MG


jesoooooooooooooooooooos Big Grin normalnie nastepnym razem zagladajac na polfan albo postawie obok lapka lusterko albo wlacze kamere, bo nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak bardzo oczy wychodza mi z orbit Big Grin


czegos nie kumam, ktos (jestem w szoku, nie pamietam, kto) zapytal, co z katarzynkami, czy nie wystarczylo odpowiedziec: katarzynek w tym roku nie bedzie? i koniec. nawet gdyby sie pojawilo milion pytan, to chyba kazdy jest dorosly i nikt przed nikim sie nie musi tlumaczyc, osoby organizujace co roku nie robia i juz. i tu swietnie rozumiem przyklad przytoczony o szkole przez Jedyna. Jak ktos chce zlotu, niech organizuje. swietny jest pomysl dorta, by katarzynki zmienic w erotynki. jesli sa chetni do zlatywania sie, a nie tylko bicia piany o brak katarzynek ofc.   

no Big Grin to sie oddusilam. ze smiechu Big Grin
napo a ja nie mogę się napatrzeć na Twój avatarek  Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Wlasnie. Fajny maluch. :-)
noooooooooooooooooooooo ;-))) moze powinnam go czasem wpuscic na erota Tongue dzieki ;-)
(19-11-2008, 21:32)napoleonka link napisał(a): noooooooooooooooooooooo ;-))) moze powinnam go czasem wpuscic na erota Tongue dzieki ;-)

odradzam, żeby się zgorszył?
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(19-11-2008, 21:32)napoleonka link napisał(a): noooooooooooooooooooooo ;-))) moze powinnam go czasem wpuscic na erota Tongue dzieki ;-)
za jest młodyTongue jeszcze by kto zbanował?Smile
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 88
  • 89
  • 90(current)
  • 91
  • 92
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości