•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 84
  • 85
  • 86(current)
  • 87
  • 88
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(09-11-2008, 17:37)yes2mike link napisał(a): Eeee, alkoholik nie musi sam pić Wink Niektórzy wolą na imprezach... 9 razy w tygodniu Wink Big Grin
Nie rób scen.

Elvien ? Wypraszasz sobie co ? Big Grin Że daleko, czy robaka  ? Tongue

przepraszam, już nie będę.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
pogrążymy się w ciszy?czy w hałasie? ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
dobra! koniec zartow.

czy ktos mi moze powiedziec,
dlaczego ja co wieczor mam bana?
na caly polchat? Tongue

a wlasciwie to nawet nie potrzebuje wiedziec dlaczego,
tylko potrzebuje go nie miec Tongue

i nie interesuje mnie, ze ktos cos przeskrobal
i caly orange mobilny ma bana Tongue

zadam zmiany!
aaaa!
<;


<tup ze ho ho>
prawie jak barak obama:-)
Czy w kwestii "katarzynek" zrobiła się już odpowiednia pora na pierwsze ustalenia?:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(13-11-2008, 22:23)CzerwonaSukienka link napisał(a): Czy w kwestii "katarzynek" zrobiła się już odpowiednia pora na pierwsze ustalenia?:-)

Drogi użytkowniku CzerwonaSukienka uważam że ten temat nie jest odpowiedni dla tego postu, ponieważ powstał temat "TEMAT O PIERDOŁACH - nie wiesz gdzie coś wpisać? to na pewno tu pasuje Smile " Smile nie dziękuj za moją rade, nie trzeba. :*
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(13-11-2008, 22:23)CzerwonaSukienka link napisał(a): Czy w kwestii "katarzynek" zrobiła się już odpowiednia pora na pierwsze ustalenia?:-)

ja już wiem, że są 'ustalenia'.

ale czekam na obiecaną informację na forum 'dla ogółu' ściśle zaangażowanych...

(ciekawe czy się doczekam, 25. niedługo. HA...... HAAAAAA............ HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA)


p.s. NIE, nie śmieszy mnie to wcale.
A zainteresowane nie życza sobie ,by sprawa "Katarzynek " byla poruszana w odduszniku.Zdaje sie ,ze to nasza sprawa...
(15-11-2008, 15:28)kk link napisał(a): A zainteresowane nie życza sobie ,by sprawa "Katarzynek " byla poruszana w odduszniku.Zdaje sie ,ze to nasza sprawa...
Dokładnie.
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
oczywiście.

wcale nie jesteście osobami rozpoznawalnymi/znanymi/opującymi a co za tym idzie - sprawa imprezy, czyli ZNAKU ROZPOZNAWCZEGO pokoju erotycznego JEST sprawą prywatną/osobistą/wpiszta co chceta - O C Z Y W I Ś C I E.

nic więcej nie mam do dodania,

dziękuję.

Wasza sprawa :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 84
  • 85
  • 86(current)
  • 87
  • 88
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości