•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(08-11-2008, 04:58)yes2mike link napisał(a): Nie chce mi się szukać właściwego działu.
Skoro mowa o ban'ach, to proponuję przekazać komu trzeba i gdzie trzeba, coby (na serwerze polszmata) edytował plik "polchat.conf" - czy jak tam tera po tych nieudolnych przeróbkach serwera nazywa się - i usunął nałożone przeze mnie kilka lat temu permanentne serwerbany na swego czasu niesfornych użyszkodników.

Aż dziw bierze, ze tylu "fachowców" ma w to wgląd, po wpisaniu w okienku dialogowym czata komendy "/sbans" (to niestety tylko serwerop może) widać kilkanaście wpisów kończących się nawiasem zawierającym skrót "perm.", czyli dożywotnimi (czyt. do czasu kiedy ta parodia polegnie). Część z nich jest bodaj z USA, część należy do ułomnych istot z Tomaszowa Mazowieckiego, dzięki którym była zadyma, bo postanowili w bagażniku, do lasu, wywieźć czatowego, znacznie bardziej ogarniętego kolegę.
Reszty nie pamiętam, ale powinny być obok wpisy, za co, kto i chyba kiedy.

Bany były na maski, zatem uważam że we właściwym miejscu nasmarowałem te bzdety... 

Oby więcej strzałów we własną bramkę Smile Interes złoży się jak mokry namiot na wietrze.


A jak już kogoś wypier*olić z listy serwerop'ów, to najlepiej tak, żeby osoba zainteresowana broń Boże nie dowiedziała sie kto i za co... Wystarczyło  słowo, nawet po fakcie.

_
edit:
permy nie były zdejmowane. MIAŁY być zdjęte, ale NIE ZOSTAŁY zdjęte. najpierw zapytaj, a później sobie używaj.
f.

f: ty edytujesz? ty nietechniczna jestes ... dzieki czemu dla mnie to zabrzmiało miejwiecej tak - "Bany miały być zdjęte ale nie zostały zdjęte bo nikt nie wiedział jak je zdjąc ale zapytac sie nie zapytamy bo wiemy lepiej" :Smile :Smile

yes2mike: sorki ze sie wtracam ... nie wiesz za co? Bo zupa była za słona  :o ;D ;D

(08-11-2008, 03:48)_Leia_ link napisał(a): [quote author=f link=topic=106.msg14284#msg14284 date=1225998343]
o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

Wink ;D
[/quote]

tak Leia bardzo zabawne ... teraz ponowie pytanie ten ban był na mnie ze ja go ciągle mam??
(08-11-2008, 13:17)Iskandir link napisał(a): f: ty edytujesz? ty nietechniczna jestes ... dzieki czemu dla mnie to zabrzmiało miejwiecej tak - "Bany miały być zdjęte ale nie zostały zdjęte bo nikt nie wiedział jak je zdjąc ale zapytac sie nie zapytamy bo wiemy lepiej" :Smile :Smile

Może być nawet, że nie wiemy jak się na czat wchodzi. I sie nie zapytamy bo wiemy lepiej. A teraz się odwal.

y2m - po Twoich tekstach na LC, że nas wszystkich stąd wypieprzysz to bym się nie dziwił na Twoim miejscu. Smile POza tym, trzeba jeszcze coś pozytywnego robić.

Pozdrawiam.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
Yhm. Robić... Pozytywnego. Nie chce mi się na ten temat dyskutować, chociaż miałbym sporo do powiedzenia.


A serwerbany DAWNO POWINNY BYĆ pozdejmowane. To miałem na myśli, pisząc o EDYCJI w/w pliku.
(08-11-2008, 14:02)fekal link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg14298#msg14298 date=1226139434]


f: ty edytujesz? ty nietechniczna jestes ... dzieki czemu dla mnie to zabrzmiało miejwiecej tak - "Bany miały być zdjęte ale nie zostały zdjęte bo nikt nie wiedział jak je zdjąc ale zapytac sie nie zapytamy bo wiemy lepiej" :Smile :Smile

Może być nawet, że nie wiemy jak się na czat wchodzi. I sie nie zapytamy bo wiemy lepiej. A teraz się odwal.

y2m - po Twoich tekstach na LC, że nas wszystkich stąd wypieprzysz to bym się nie dziwił na Twoim miejscu. Smile POza tym, trzeba jeszcze coś pozytywnego robić.

Pozdrawiam.
[/quote]

A jak sie nie odwale to co?? bana zarobie?? czy mnie powalicie swoja merytoryka?? nie no ona juz jest powalajaca
Bana, bana !!! Big Grin


Chyba z żalu założę jakiś własny serwis czatowy Big Grin
Taką małą dygresję wstawię... Ciekawe, kto z kim pije.
Tam... tam daleko ? Sami - zalewają robaka.
witam, witam
(08-11-2008, 15:51)zofija link napisał(a): Taką małą dygresję wstawię... Ciekawe, kto z kim pije.

ciekawe kto z kim chodzi na herbatki Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
sam nie pije, nie jestem alkoholikiem Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Eeee, alkoholik nie musi sam pić Wink Niektórzy wolą na imprezach... 9 razy w tygodniu Wink Big Grin
Nie rób scen.

Elvien ? Wypraszasz sobie co ? Big Grin Że daleko, czy robaka  ? Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
10 gości