•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 79
  • 80
  • 81(current)
  • 82
  • 83
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Proszę zatem o konkrety, a nie o "bla bla"znowu.
(22-09-2008, 00:25)zofija link napisał(a): Proszę zatem o konkrety, a nie o "bla bla"znowu.

Konkrety to były podawane ok. 10 stron temu, zresztą co Tobie Zosiu dadzą te konkrety?Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
    Nie wypowiadałem  się w tym temacie ale powinniście dać już spokój... Od dłuższego czasu to wyłącznie mielenie wody... Ciekaw jestem kto wykaże odrobinę dojrzałości emocjonalnej i umysłowej i zamilknie zamiast dopisywać kolejny "wtórny" post... A może prościej "mądry ustąpi głupiemu"... Tylko kto jest tym drugim z przysłowia... To już pozostawiam waszej ocenie. Sądząc po temacie dokładnie o tym jest ta dyskusja...

        LonGMan
(22-09-2008, 01:31)Marcin link napisał(a): [quote author=zofija link=topic=106.msg13455#msg13455 date=1222032314]
Proszę zatem o konkrety, a nie o "bla bla"znowu.

Konkrety to były podawane ok. 10 stron temu, zresztą co Tobie Zosiu dadzą te konkrety?Big Grin
[/quote]
Ja nie myślę tylko o sobie, Marcin. Proszę, przedstaw je raz jeszcze, punkt po punkcie. Tutaj.
(22-09-2008, 08:50)LonGMan link napisał(a):     Nie wypowiadałem  się w tym temacie ale powinniście dać już spokój... Od dłuższego czasu to wyłącznie mielenie wody... Ciekaw jestem kto wykaże odrobinę dojrzałości emocjonalnej i umysłowej i zamilknie zamiast dopisywać kolejny \"wtórny\" post... A może prościej \"mądry ustąpi głupiemu\"... Tylko kto jest tym drugim z przysłowia... To już pozostawiam waszej ocenie. Sądząc po temacie dokładnie o tym jest ta dyskusja...

        LonGMan

Jestem za a nawet przeciw ... popatrze sobie na historie postów.
Mój ostatni 4 wrzesień ... odduszający się; później jeden pościk do Marsika ... bez odnoszenia się do opów ... to jakos 10 dni później było - ogólnie totalna olewka tematu tu ciągniętego ... i moje wielkie greckie zdziwienie ktoś ciągnie temat zeby było śmieszniej na czacie z próbą że tak powiem jak zamknąć mi usta i wytrącać argumenty. W związku z czym post Odduszający czyli pokazujący co mnie drażni
No to sorry Long kto wraca do tematu?? kto nie pamieta zarzutów wypisywanych?? kto poprostu banuje \"zamyka\" możliwość pisania??

A teraz się oddalę w stronę swiatła - czytaj ciekawszego tematu na ciekawszym forum Big Grin
(22-09-2008, 08:51)zofija link napisał(a): Ja nie myślę tylko o sobie, Marcin. Proszę, przedstaw je raz jeszcze, punkt po punkcie. Tutaj.

chcesz mnie zabić, tak?
(22-09-2008, 09:39)Iskandir link napisał(a): [quote author=LonGMan link=topic=106.msg13457#msg13457 date=1222062655]
    Nie wypowiadałem  się w tym temacie ale powinniście dać już spokój... Od dłuższego czasu to wyłącznie mielenie wody... Ciekaw jestem kto wykaże odrobinę dojrzałości emocjonalnej i umysłowej i zamilknie zamiast dopisywać kolejny \"wtórny\" post... A może prościej \"mądry ustąpi głupiemu\"... Tylko kto jest tym drugim z przysłowia... To już pozostawiam waszej ocenie. Sądząc po temacie dokładnie o tym jest ta dyskusja...

        LonGMan

Jestem za a nawet przeciw ... popatrze sobie na historie postów.
Mój ostatni 4 wrzesień ... odduszający się; później jeden pościk do Marsika ... bez odnoszenia się do opów ... to jakos 10 dni później było - ogólnie totalna olewka tematu tu ciągniętego ... i moje wielkie greckie zdziwienie ktoś ciągnie temat zeby było śmieszniej na czacie z próbą że tak powiem jak zamknąć mi usta i wytrącać argumenty. W związku z czym post Odduszający czyli pokazujący co mnie drażni
No to sorry Long kto wraca do tematu?? kto nie pamieta zarzutów wypisywanych?? kto poprostu banuje \"zamyka\" możliwość pisania??

A teraz się oddalę w stronę swiatła - czytaj ciekawszego tematu na ciekawszym forum Big Grin
[/quote]

idąc tym samym tropem, pora ułożyć parę spraw w życiu REALNYM. do widzenia się z państwem.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(20-09-2008, 22:32)niezla_sztuka link napisał(a): to w podobnym tonie ktoś powinien wrzucić, że brakuje jeszcze Ciebie..

średnio to było fair, w każdym razie.

no z pewnością by mógł, ale ja bym na to zareagowała z humorem, a nie fochem.

tak ogólnie nie to nie mam czasu i nie bardzo ochoty, żeby tu przyłazić regularnie.

co do toczącej się "wojny" - zupełnie nie wiem o co chodzi, ale to na pewno coś baaaardzo ważnego skoro tyle osób się wypowiada  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(20-09-2008, 22:32)niezla_sztuka link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=106.msg13436#msg13436 date=1221936831]
hehe
co sobie nie wejdę to jakaś awantura Smile
dobre!

stare, dobre czasy się przypominają  Wink
tylko mi srbk i eskimoski brakuje  ;D ;D

to w podobnym tonie ktoś powinien wrzucić, że brakuje jeszcze Ciebie..

średnio to było fair, w każdym razie.
[/quote]


Buehehehehehu.Faktycznie brakowało jeszcze divinity.;-D




uwaga na nisko latające przecinaki  Big Grin
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 79
  • 80
  • 81(current)
  • 82
  • 83
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
51 gości