•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 78
  • 79
  • 80(current)
  • 81
  • 82
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Ale czy ja podważam jego autorytet jako fulla?czy ja piszę że nie był fullem?wszedłem na czat, pierwszy raz chyba od jakiegoś miesiąca(coś koło tego) zresztą mniejsza z tym, a tu od razu full "miało Cie tu nie być"(faktycznie, miłe powitanie) Big Grin

Widzisz Iskandir, burz jest techniczny bo postawił bota na shellu(Faktycznie, kupa roboty) Big Grin

[drwiącym głosem 18-latek się śmieje]
Młody człowiek za nazwanie "dzieciakiem" nie może się obrazić, poczuć urażony, za to starszy człowiek za nazwanie go "staruchem" jest wielce oburzony.

PS. Macieju tak jak już to pisałem na czacie, młodości możesz mi jedynie pozazdrościć.

Tyle na dziś. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(20-09-2008, 12:14)Marcin link napisał(a): [drwiącym głosem 18-latek się śmieje]
Młody człowiek za nazwanie "dzieciakiem" nie może się obrazić, poczuć urażony, za to starszy człowiek za nazwanie go "staruchem" jest wielce oburzony.

Dzieckiem każdy z nas był, staruchem nikt nie będzie. Daj Boże, byśmy mogli być starcami, staruszkami lub zwyczajnie starymi ludźmi. Ale nie staruchami. Bo to jest OBRAŹLIWE.
Zanim znów zadrwisz, zastanów się dobrze. To co napisałeś uraża i pewnie nie tylko mnie.

Starsza od Maćka.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Ja do niczego tylko pokazałem jak bardzo zorientowani są niektórzy jednocześnie zarzucając innym tą niewiedze  ;D

najogólniej to się nazywa to się wymiana zdań podczas "nieobecności" zainteresowanych ... popularnie mowiąc obrabianie 4 literek innym w pieknym wykonaniu opów ... i to na forum publicznym  ;D już nie dodam, że wciskanie nieprawdy w wypowiedzi innych

ja tam tylko czekam na info ze chciałem być opem  ;D ;D ;D i że to wszystko zawiść że nim nie jestem  ;D
hehe
co sobie nie wejdę to jakaś awantura Smile
dobre!

stare, dobre czasy się przypominają  Wink
tylko mi srbk i eskimoski brakuje  ;D ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
(20-09-2008, 21:53)_divinity_ link napisał(a): hehe
co sobie nie wejdę to jakaś awantura Smile
dobre!

stare, dobre czasy się przypominają  Wink
tylko mi srbk i eskimoski brakuje  ;D ;D

to w podobnym tonie ktoś powinien wrzucić, że brakuje jeszcze Ciebie..

średnio to było fair, w każdym razie.
(20-09-2008, 21:31)Iskandir link napisał(a): Ja do niczego tylko pokazałem jak bardzo zorientowani są niektórzy jednocześnie zarzucając innym tą niewiedze  ;D

najogólniej to się nazywa to się wymiana zdań podczas "nieobecności" zainteresowanych ... popularnie mowiąc obrabianie 4 literek innym w pieknym wykonaniu opów ... i to na forum publicznym  ;D już nie dodam, że wciskanie nieprawdy w wypowiedzi innych

ja tam tylko czekam na info ze chciałem być opem  ;D ;D ;D i że to wszystko zawiść że nim nie jestem  ;D

NIE!NIE!NIE! Przecież to ja jestem od marzeń, o prawach operatora. Smile Przecież to taka DUMA, mógłbym wreszcie pokazać że jestem KIMŚ. Smile

<post_pisany_na_kacu> logika -10

PS. No tak...Jak Wy o wielcy MENTORZY obrażacie nas, jest świetnie, za to jak coś Wam się nie spodoba to jest fatalnie! nie oczekujcie ode mnie przeprosin. Smile

tyle ode mnie w tym temacie.OUT Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(21-09-2008, 14:39)elvien link napisał(a): wtóruje Ci Iskandir, który tylko podbija Twoje uczucia złości w chwili obecnej..

nie czuje się jakbym wtórował ... wypraszam sobie bardzo  ;D

A czy Marcin się złości?? wątpię ... obnażanie innych to złość??

Przyrównałaś go do "polityki" więc jak opisać politykę opów?? mnie pasuje głęboki komunizm - zamykanie ust innym / kto nie jest z nami jest przeciw nam / brak merytoryki w wypowiedziach bo przecież zawsze można tak "i to jest jeden argument ktorym mozna go gasic za kazdym razem" ... / pozbywanie się niewygodnych osób z forum ... pewnie mógłbym jeszcze napisać wiele ... piszesz też, że "gdybyś był politykiem - to przy takim podejściu do sprawy ten kraj już dawno popadłby w konflikty i wojny z innymi krajami.. " .... a ja bym obecną sytuację mógł przyrównać do wojny domowej która jest niestety dużo tragiczniejsza

A odpowiadając na twoje pytanie ... co mnie daje ... już raz napisałem że nie dąże do niczego czyli nic mnie to nie daje poza masą śmiechu

a co do poziomu ... cóż ... przebij się przez całość (tego ci współczuje) a zrozumiesz być może że staramy się pisać tak jak nam odpisują
przypomnę jeszcze tylko że jest to Oddusznik
(21-09-2008, 18:58)elvien link napisał(a): no cóż Iskandirze..
owszem jest to ODDUSZNIK..

stąd moje pytania, co Wam dają wpisy tutaj, bo jak ktoś się oddusza, to robi to raz, no dobra, dwa, bo za pierwszym razem w tym samym temacie nie oddusił się wystarczająco dość... ;-)
sami macie świadomość, że nie będzie z tego żadnego efektu - to po co?

brniecie dalej..
                                      ...a na końcu jest światło?
Które zgasi ostatni. Ach, kto to będzie, kto to będzie???  ;D
(21-09-2008, 19:43)zofija link napisał(a): Które zgasi ostatni. Ach, kto to będzie, kto to będzie???  ;D

ja bym zapytała KIEDY to będzie ?
Wink
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
Bla bla bla, nie wydaje mi się żebym się jakoś złościł, ale pewnie Wy wiecie lepiej.Krzywdę zrobił?wątpię, odbieram to trochę inaczej, porównywanie czatu[osób z czata] do polityki[polityków] moim zdaniem jest zupełnie czymś niepoważnym, tam jest życie tu jest internet.Odwet?jaki odwet?wydawało mi się że rozmawiamy o sprawiedliwości, a nie o jakiś odwetach.Rozmawiałem parę razy na skype z Iskandirem, nie wyczułem w jego głosie płaczu, raczej dobry ubaw Big Grin

sliff: Po prostu wkurza mnie że jak nie zgadzasz się z czymś[kimś], próbujesz to w jakiś sposób nagłośnić, powiedzieć co jest nie tak, co byś zmienił/a od razu pojawiają się komentarze typu "Pewnie chciał/a być opem, nie dostał/a go to teraz się odgryza", ludzie zrozumcie że wcale tak nie jest.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 78
  • 79
  • 80(current)
  • 81
  • 82
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
18 gości