•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 75
  • 76
  • 77(current)
  • 78
  • 79
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
[i][color=maroon]Ja też jestem za ustami, to w gruncie rzeczy bardziej seksi niż owłosiony tyłek Smile
Jak coś to też mogę oceniać :d

PS.
Mam mokro eski na widok Twojego avatara Smile
hmmm .... ciekawe kto wam to przenosi do Oddusznika ... bo sie pomysłami nie odduszacie raczej  ;D ;D ;D ;D
(03-09-2008, 20:37)lullaby link napisał(a): [quote author=atka_ link=topic=106.msg13129#msg13129 date=1220462675]
[i][color=maroon]Floreski, zwariowałaś?
A fe!


Cemu fe? wszystko co LUCKIE nie powinno być nam OPCE.
To może na najseksowniejsze męskie usta?Smile hyhy.
fe to to depilowanie:-)
(03-09-2008, 20:37)lullaby link napisał(a): [quote author=atka_ link=topic=106.msg13129#msg13129 date=1220462675]
[i]Floreski, zwariowałaś?
A fe!


Cemu fe? wszystko co [color=red]LUCKIE
nie powinno być nam OPCE.
To może na najseksowniejsze męskie usta?Smile hyhy.
/
Wychodzi na to, że muszę cyknąć fotkę pyska Lucka, zeby było seksownie Big Grin
[i][color=maroon]Kurde no!
Depilowana fe jest klata. TAM muszą być włoski Big Grin
Niewydepilowany tyłek jest fe, tam konieczna łysa pała Tongue

(03-09-2008, 16:20)__Jules__ link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg13097#msg13097 date=1220387514]
a ja ogólnie mam to w dupie.

1. Nie wierze, zeby Ci sie tam duzo zmiescilo....
2. Gdybys istotnie cokolwiek tam mial nie sledzilbys tego tematu z takim upartym zainteresowaniem.


P.S.

Na wypadek, gdybym byla w bledzie  chetnie rzucilabym okiem...
Kto wie co kto i gdzie ma... Dopuszczam pomylke, przy zdaniu niekoniecznie musze sie upierac...

[/quote]

śledzę ten temat, bo mam z Was niezłe śmiechy, jak Wy tym wszyscy żyjecie.Faktycznie, śledzę, i będę śledził.Dopiero co wróciłem do domu po 2 dniach, i mam niezłe śmiechy widząc dwie strony zapisane Oddusznika.Tyle ode mnie cya.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcinek ton Twoich wypowiedzi przeczy Twojemu rozbawieniu....
Ale mozesz sobie nadal w kazdej odpowiedzi zmieniac zdanie - a co tam. Nikt Ci nie broni. Przecz sobie do upadlego, niech wszyscy mamy zabawe!

Milego dzionka:-)
(04-09-2008, 08:29)atka_ link napisał(a): PS.
Mam mokro eski na widok Twojego avatara Smile[/b]

...

boże, to nawet nie jest śmieszne................
(04-09-2008, 12:02)zofija link napisał(a): [quote author=lullaby link=topic=106.msg13131#msg13131 date=1220463449]
[quote author=atka_ link=topic=106.msg13129#msg13129 date=1220462675]
[i]Floreski, zwariowałaś?
A fe!


Cemu fe? wszystko co [color=red]LUCKIE
nie powinno być nam OPCE.
To może na najseksowniejsze męskie usta?Smile hyhy.
/
Wychodzi na to, że muszę cyknąć fotkę pyska Lucka, zeby było seksownie Big Grin
[/quote]

do książek, babo, a nie sie luckami zajmujesz!
(04-09-2008, 16:30)__Jules__ link napisał(a): Marcinek ton Twoich wypowiedzi przeczy Twojemu rozbawieniu....
Ale mozesz sobie nadal w kazdej odpowiedzi zmieniac zdanie - a co tam. Nikt Ci nie broni. Przecz sobie do upadlego, niech wszyscy mamy zabawe!

Milego dzionka:-)

po czym poznajesz ton moich wypowiedzi?Chcesz zabawy?idź się przejść, na piwo czy gdzieś, będzie lepiej. Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 75
  • 76
  • 77(current)
  • 78
  • 79
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości