•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 73
  • 74
  • 75(current)
  • 76
  • 77
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
''Mowisz jako lekarz? czy z obserwacji niepotwierdzonej? i tak mam problem kurde jak na to wpadlos (kurde to chyba rodzaj nijaki) zdecydowany problem ... chociaz go jeszcze nieznam ale mam nadzieje ze zostane uswiadomiony  ... a jak nie jestes ... no coz ... gratuluje wyobrazni''

kurde to wykrzyknik :-) a wiec nie ma rodzaju ...
(01-09-2008, 11:25)m link napisał(a): ''Mowisz jako lekarz? czy z obserwacji niepotwierdzonej? i tak mam problem kurde jak na to wpadlos (kurde to chyba rodzaj nijaki) zdecydowany problem ... chociaz go jeszcze nieznam ale mam nadzieje ze zostane uswiadomiony  ... a jak nie jestes ... no coz ... gratuluje wyobrazni''

kurde to wykrzyknik :-) a wiec nie ma rodzaju ...

grunt to dokładna odpowiedz nie pomijająca niczego ... hmmm ... chyba tego zabrakło w tej odpowiedzi czyli sztandarowe bla bla bla czy jak to eski ujmowala

i lekko do mojej wcześniejszej wypowiedzi odnośnie bana na Marsa ... nie za mocno restrykcyjny banik jest na nasze "pracowe" IP? może chociaż dajcie poczytac i się zalogować na forum ... ja rozumiem że niektórzy tyraja z nosem w papierach ale ja czasami miewam czas i bym poczytał jakies wypociny
facio mieknie:-)
Moze zauwazyli, ze nikt tego juz nie bierze na serio?
Jak to latwo "przedobrzyc"
(02-09-2008, 12:17)m link napisał(a): facio mieknie:-)
powtorze się masz niesamowita wyobraznie polaczona z brakiem przelewania mysli na forum i prawidłowym odczytywaniem informacji - szczególnie skoro tak banalne pytanie traktujesz jako zmiekniecie - to co ja mam powiedziec ze admin forum przychylajac się do mojego pytania jest miekki?? czy jeszcze coś gorszego? myśl chlopczyku poprostu czasami

(02-09-2008, 16:08)__Jules__ link napisał(a): Moze zauwazyli, ze nikt tego juz nie bierze na serio?
Jak to latwo "przedobrzyc"

Może? tak ogólnie mówiąc to ja nigdy nie jestem na serio w necie Smile bez przesady to tylko forum i to jedno z wielu Smile
a ja ogólnie mam to w dupie.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(02-09-2008, 23:31)Marcin link napisał(a): a ja ogólnie mam to w dupie.

haha zakasowałes iske jednym zdaniem ... beda z ciebie ludzie marcin :-)
(02-09-2008, 23:30)Iskandir link napisał(a): [quote author=m link=topic=106.msg13088#msg13088 date=1220347037]
facio mieknie:-)
powtorze się masz niesamowita wyobraznie polaczona z brakiem przelewania mysli na forum i prawidłowym odczytywaniem informacji - szczególnie skoro tak banalne pytanie traktujesz jako zmiekniecie - to co ja mam powiedziec ze admin forum przychylajac się do mojego pytania jest miekki?? czy jeszcze coś gorszego? myśl chlopczyku poprostu czasami

(02-09-2008, 16:08)__Jules__ link napisał(a): Moze zauwazyli, ze nikt tego juz nie bierze na serio?
Jak to latwo "przedobrzyc"

Może? tak ogólnie mówiąc to ja nigdy nie jestem na serio w necie Smile bez przesady to tylko forum i to jedno z wielu Smile
[/quote]

ciekawa konstrukcja tego posta ... dwie czesci ... jedna przeczy drugiej:-)
(02-09-2008, 23:31)Marcin link napisał(a): a ja ogólnie mam to w dupie.

1. Nie wierze, zeby Ci sie tam duzo zmiescilo....
2. Gdybys istotnie cokolwiek tam mial nie sledzilbys tego tematu z takim upartym zainteresowaniem.


P.S.

Na wypadek, gdybym byla w bledzie  chetnie rzucilabym okiem...
Kto wie co kto i gdzie ma... Dopuszczam pomylke, przy zdaniu niekoniecznie musze sie upierac...
tia ..dawno nie bylo konkursu na ...

Klate? czy meskie posladki ?!!!!!!  ;D ;D

<szał na trybunach>
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 73
  • 74
  • 75(current)
  • 76
  • 77
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości