•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 71
  • 72
  • 73(current)
  • 74
  • 75
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Marcin,
ja również uważam, że Twój pożegnalny post był żenujący.

Skoro żegnasz się z chatem erotycznym dlaczego nie pożegnałeś się z użytkownikami, tylko wystawiłeś cenzurkę opom ?

Czy to naprawdę tak ciężko się przyznać, że marzysz o tym, żeby być jednym z adminów ?

Poza tym, wierzę, że za parę dni znów spotkamy się na chacie. Tylko co wtedy ? Wyedytujesz ten wpis ?
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
(06-10-2007, 00:25)blinker link napisał(a): Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Co za duzo (...)
Zmienmy nazwe na "watek Marcina" ;D ;D
Wszystko co tu od jakiegos czasu pada to jedynie powtorka poprzednich postow, proponuje przestac floodowac ;D

(29-08-2008, 10:56)m link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg12974#msg12974 date=1219947318]
[quote author=m link=topic=106.msg12969#msg12969 date=1219936418]
[quote author=Marcin link=topic=106.msg12933#msg12933 date=1219828678]
nie, specjalnie dla Ciebie będę tu co dzień. ;D

szybko zmieniasz zdanie:-)
[/quote]

a powiedz mi gdzie napisałem że na forum nie będę zaglądał?bo chyba pisałem o czacie?
[/quote]

nie ale o forum tez nie (mowie o twym załobnym/załosnym poscie ...a nie o ironicznej odpowiedzi dla kk) :-) z reszta niewazne faktycznie macie jakis problem ... tzn ty i iskandir
[/quote]

Mowisz jako lekarz? czy z obserwacji niepotwierdzonej? i tak mam problem kurde jak na to wpadlos (kurde to chyba rodzaj nijaki) zdecydowany problem ... chociaz go jeszcze nieznam ale mam nadzieje ze zostane uswiadomiony Big Grin ... a jak nie jestes ... no coz ... gratuluje wyobrazni Big Grin

(29-08-2008, 15:20)ups link napisał(a): Marcin,
ja również uważam, że Twój pożegnalny post był żenujący.

Skoro żegnasz się z chatem erotycznym dlaczego nie pożegnałeś się z użytkownikami, tylko wystawiłeś cenzurkę opom ?

Czy to naprawdę tak ciężko się przyznać, że marzysz o tym, żeby być jednym z adminów ?

Poza tym, wierzę, że za parę dni znów spotkamy się na chacie. Tylko co wtedy ? Wyedytujesz ten wpis ?

Może i był może i nie był kwestia odczuć osobistych mnie osobiscie nie przypdal do gustu ale coz nie ja go pisałem i pewnie on chciał taka a nie inna formę nie oceniam

a skad wiesz ze sie nie pożegnał z userkami?? ze mna sie pożegnał na ten przykład Big Grin dodaj sobie do tego jeszcze ze nie wszyscy userzy maja konto na forum a bez takowego nie wejda i nie poczytaja ... a cenzurka opom ... cóż napisał co o nich myśli ma do tego prawo ... a może nie??

burzam nie wszyscy o tym marzą żeby być opami ale jak mniemam mówisz o własnych doświadczeniach ... cieszę się że twoje marzenia się spełniły ja osobiście mam lekko inne Smile

a jak sie nie spotkacie za kilka dni to co strzelisz baranka o ściane z rozpaczy?? czy może przeedytujesz swoj wpis i a dodatkowo poprosisz moda o usunięcie mojego żeby nie było "dowodu" Big Grin

(29-08-2008, 15:46)__Jules__ link napisał(a): [quote author=blinker link=topic=106.msg2604#msg2604 date=1191619503]

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Co za duzo (...)
Zmienmy nazwe na "watek Marcina" ;D ;D
Wszystko co tu od jakiegos czasu pada to jedynie powtorka poprzednich postow, proponuje przestac floodowac ;D

[/quote]

Jules grzecznie ujmę po co ma pisać gdzieś indziej jak mój temat trafił tu bo się nie spodobał? doświadczenie uczy podobno Big Grin
(29-08-2008, 15:20)ups link napisał(a): Marcin,
ja również uważam, że Twój pożegnalny post był żenujący.

Skoro żegnasz się z chatem erotycznym dlaczego nie pożegnałeś się z użytkownikami, tylko wystawiłeś cenzurkę opom ?

Czy to naprawdę tak ciężko się przyznać, że marzysz o tym, żeby być jednym z adminów ?

Poza tym, wierzę, że za parę dni znów spotkamy się na chacie. Tylko co wtedy ? Wyedytujesz ten wpis ?

Macieju, pomyśl logicznie proszę Cię.
Gdybym chciał zostać opem, myślisz że pisałbym to?myślisz że narażałbym się "władzy"?trochę to nielogiczne ale niech będzie.Wątpię w nasze spotkanie na czacie, ale bądźmy dobrej myśli, nie, nie mam zamiaru nic edytować.Wasze odbijanie piłeczki typu "pewnie sam chcesz zostać opem", jest śmieszne.


(29-08-2008, 15:46)__Jules__ link napisał(a): [quote author=blinker link=topic=106.msg2604#msg2604 date=1191619503]

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Co za duzo (...)
Zmienmy nazwe na "watek Marcina" ;D ;D
Wszystko co tu od jakiegos czasu pada to jedynie powtorka poprzednich postow, proponuje przestac floodowac ;D


[/quote]

Nie, nie, nie, wątek ma już autora, jeden wystarczy. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcin na opa!!!
Marcin na prezydenta!!!
skargi na marcin@**.pl, nie zapomnijcie o logach, i tak nie będą rozpatrzone. Tongue
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
hyhy Smile jak ja lubie jednak czytac ten oddusznik, slowo daje Smile

Uwazam, ze wysmienicie spelnia swoje zadanie - blink mial swietny pomysl jednak.

Jednak uwazam, Marcinq, ze okreslenie mnie poprzez 'jak pierwszy lepszy user' uwlacza.. userom wlasnie, nie sadzisz? Wink ale masz racje, rzecz jasna - bywam rzadko i dlatego oddalam mastera Lei Smile poczekaj jeszcze troszke i spelni sie Twoje marzenie, poniewaz z fulla rowniez niebawem zamierzam zrezygnowac - dotrzymam tylko obietnicy danej Lei Smile

Ale 2-3 lata byles na erocie? no, to widac na poczatku nie tak czesto, skoro mnie tam nie widywales... aaa racja.. przeciez przez jakies 2 lata glownie 'wisiales' nickiem - tak 20 na 24, nie? Wink

pozdrawiam serdecznie
ubawiona Kat Smile
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(30-08-2008, 00:06)Kathi link napisał(a): hyhy Smile jak ja lubie jednak czytac ten oddusznik, slowo daje Smile

Uwazam, ze wysmienicie spelnia swoje zadanie - blink mial swietny pomysl jednak.

Jednak uwazam, Marcinq, ze okreslenie mnie poprzez 'jak pierwszy lepszy user' uwlacza.. userom wlasnie, nie sadzisz? Wink ale masz racje, rzecz jasna - bywam rzadko i dlatego oddalam mastera Lei Smile poczekaj jeszcze troszke i spelni sie Twoje marzenie, poniewaz z fulla rowniez niebawem zamierzam zrezygnowac - dotrzymam tylko obietnicy danej Lei Smile

Ale 2-3 lata byles na erocie? no, to widac na poczatku nie tak czesto, skoro mnie tam nie widywales... aaa racja.. przeciez przez jakies 2 lata glownie 'wisiales' nickiem - tak 20 na 24, nie? Wink

pozdrawiam serdecznie
ubawiona Kat Smile

Pierwszy punkt: Zgadzam się.
Drugi punkt: Mam inne marzenia, nie interesują mnie Wasze obietnice, ani trochę.
Trzeci punkt: A ile byłem?Smile Wiszenie jest zakazane?Trzeba było mnie uprzedzić, bym nie wisiał, poprawka tylko odnośnie 20 na 24, wisiałem 24 na 24. Wink
Czwarty punkt: Również pozdrawiam serdecznie, ubawiony Marcin.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Marcinq, skarbie drogi...
Ja Tobie nic nie obiecuje - nie musze, nie mam takiej potrzeby i nic takiego nie napisalam Smile

Takze samo nigdzie nie napisalam, ze wiszenie nickiem jest zakazane. Po prostu.. skoro wisiales, to mnie i nie widziales i tak naprawde nie uczestniczyles w rozmowach na czacie - taki byl sens mojej wypowiedzi.

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka


          Normalnie nic mi sie nie chce  ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 71
  • 72
  • 73(current)
  • 74
  • 75
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości