•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 63
  • 64
  • 65(current)
  • 66
  • 67
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Wprowadźcie jeszcze na czat system totalitarny, każdego będziecie mogli kontrolować, a jeżeli będzie miał odmienne zdanie od Was(shit na 2 tyg. bo niby jakim prawem).
Druga sprawa, mocno intryguje mnie, czemu nikt nie odpowiedział na pytanie Iskandir'a
(09-08-2008, 20:58)Iskandir link napisał(a): .?
kk
No dobra to ja zrobie tak

Cytuj: CS ... Gówiarze ...

proszę o zbanowanie Pani CS za chamstwo i co tam jeszcze chcecie

CS bez urazy to poprostu przykład ...
... przedstawiłem "meritum" z mojego punktu widzenia ... bo z tego co juz sie doczytałem to techni obraża - dostaje upomienie / sqn obraża? z logu pokazanego to nie wynika wprost ... dostaje bana. popracujcie nad socjotechnika.  :Smile

bo ja jestem zwykłym szarym użytkownikiem, on jest OPEM. Powinienem słuchać jak mnie obraża, i nic sobie z tego nie robić(łatwo "tym czerwonym" o tym mówić, zwłaszcza że kiedy ich ktoś obraża używają opcji "Kop" bądź "Ban".) ja takiej opcji nie mam.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[i][color=maroon]Masz opcję IGNOR Big Grin.
Współczuję opom, że nie mogą jej używać...


Nie pora już powyrywać chwasty??? Tongue
(10-08-2008, 14:24)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Masz opcję IGNOR Big Grin.
Współczuję opom, że nie mogą jej używać...


Nie pora już powyrywać chwasty??? Tongue

1) nie używam opcji ignor bo jest to zbędne.
2) Współczuj, może kiedyś też zostaniesz opem.
3) "Nie pora powyrywać chwasty" - miłej pracy w ogródku.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Moze darujcie juz sobie ogolnie te opcje dyskutowania?
Bo do czego to niby ma prowadzic? Kto jest be, a kto jest cacy?
Chyba nikt, bo kazdy ma cos na sumieniu. Poza tym ta dyskusja do niczego kontruktywnego juz nie prowadzi. Prywatne wycieczki za to teraz modne sie robia.
Wracajmy na czat i albo zyjmy zgodnie, albo dajmy sobie po szarym kolorze i tyle.
(09-08-2008, 22:28)CzerwonaSukienka link napisał(a): http://pl.youtube.com/watch?v=A0sYLdioT5w

Normalnie CooL kawalek i Kobitka tez  ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
Cloud w pewnym sensie, masz racje, choć nie w każdym, uciszanie tematu nie prowadzi do niczego dobrego ponieważ on co jakiś czas będzie się powtarzał.(chyba lepiej wszystko wyjaśnić do końca żeby następnym razem zapobiegać czemuś takiemu) Ale faktycznie, teraz zrobiło się coś w stylu "nie lubię Cię, to teraz mam okazje wylać swoje żale", więc naprawdę jeżeli nie macie nic do powiedzenia, nie mówcie(to samo tyczy się pisania).Obrażanie zarówno mnie, jak i Marsa czy Iskandir'a też możecie sobie darować. Z tym że każdy ma coś na sumieniu, owszem zgadzam się, ale druga strona medalu jest taka, że niektórzy chcą uchodzić za niemal "świętych", i "przykładnych" ja nigdy taki nie byłem, nigdy nie pisałem że taki jestem.Następna sprawa, nie wiem czemu każdy traktuje to jako jakiś "atak" ktoś prowadzi wojnę?Wojnę to mamy w Gruzji, nie na czacie.Czat ma służyć wymianie poglądów, w której nie zawsze zgadzasz się z rozmówcą. Więc niech teraz wypowiedzą się osoby które naprawdę mają coś do powiedzenia w tej kwestii.


Tak zupełnie PS. Posty że tam współczujecie komuś, też możecie sobie darować.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[i][color=maroon]Ha ha ha ha.....


Sqn, Ty wiesz, że mamy lato? Piękne słoneczko na dworze? Temperatura mrrrr?
Ty pewnie tego lata biały jak papier jesteś... no może prócz chwil gdy robisz się purpurowy... Smile
(10-08-2008, 17:44)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Ha ha ha ha.....


Sqn, Ty wiesz, że mamy lato? Piękne słoneczko na dworze? Temperatura mrrrr?
Ty pewnie tego lata biały jak papier jesteś... no może prócz chwil gdy robisz się purpurowy... Smile

atko nie chce Ci nic mówić, ale to Ty siedzisz od rana na forum, i czacie. Przemyśl co piszesz
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Normalnie, czerwonych nigdy nie lubilem!!!
Ale wtedy nie bylo netu >Sad

http://www.youtube.com/watch?v=7a_dBz746pc
                ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
(10-08-2008, 17:49)Marcin link napisał(a): [quote author=atka_ link=topic=106.msg12634#msg12634 date=1218379443]
[i][color=maroon]Ha ha ha ha.....


Sqn, Ty wiesz, że mamy lato? Piękne słoneczko na dworze? Temperatura mrrrr?
Ty pewnie tego lata biały jak papier jesteś... no może prócz chwil gdy robisz się purpurowy... Smile

atko nie chce Ci nic mówić, ale to Ty siedzisz od rana na forum, i czacie. Przemyśl co piszesz
[/quote]

a przypomniec ci jak ty siedziales na erocie 24/24? Odkad miales bana to sie zmienilo i przede wszystkim teraz na pokoju polchat jestes, wiec nie truj ze to ktos inny od rana do wieczora siedzi - spojrz na siebie  ;D
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 63
  • 64
  • 65(current)
  • 66
  • 67
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości