•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 61
  • 62
  • 63(current)
  • 64
  • 65
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(08-08-2008, 19:42)Iskandir link napisał(a): Wskaż co cie zniesmaczniło z mojej strony ... tylko pod jednym malym warunkiem "nie użyłem metodyki opa/moda"

Zniesamczył, a raczej zniesmacza mnie wciąż poziom rozmowy, do którego się wszyscy zniżyliśmy.


Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
hmmm ... no coż to akurat metodyka osób z którymi rozmawiam ... zobacz jak podskakuje w górę przy rozmowie z Tobą  Smile
ale powiem jedno tak będzie przynajmniej do czasu az niektore opy przestana się rzucać za mocno na każde stwierdzenie o nich ... wiesz jest doskonala metodyka ... userzy sie skarżą nie dlatego, że sobie wymyślili i posłuchać co mają do powiedzenia ... więc może czas przestać ślepo bronić innych opów i powodować odradzanie się co chwila konfliktu??
Co ciekawe podkreślam po raz już nie wiem który moje pytanie nie było atakiem na żadnego opa ... to opy dorobiły ideologię ataku na swoje osoby.
Zuzanko - jaki watek taki poziom.



(06-10-2007, 00:25)blinker link napisał(a): Zycie wlasnie dowiodlo, ze ten watek jest uniwersalnie potrzebny niezaleznie od forum na ktorym jestesmy zainstalowani.

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie


Rzecz jasna kontrowersyjny okrutnie, ale przeciez dokladnie taki cel zalozycielowi przyswiecal. Nie ma co sie dziwic, ze nikt tu nie sklada innym wyrazow sympatii, podziwu czy innych wznioslych uczuc. Do tego sluza tematy typu "Gratulacje" czy "Podziekowania".

Zawsze istnieje mozliwosc nieczytania:-)
Ale sama widzisz, ze patrzac na liczbe wyswietlen ten temat robi furore!
A czy masowa publicznosc miala kiedykoliwek wygorowane aspiracje intelektualne??

Kasowymi hitami zawsze bywaja ostre kawalki bez zadnych glebszych przeslanek....


A "Oddusznik" nie sluzy przeciez rozwiazywaniu jakichkolwiek problemow tylko czystej rozrywce (poziom pomijajac)
Wiec - rozrywkujmy sie:-)))


Z zyczeniami rozrywkowego wieczoru

Jul.

(08-08-2008, 19:54)Iskandir link napisał(a): hmmm ... no coż to akurat metodyka osób z którymi rozmawiam ... zobacz jak podskakuje w górę przy rozmowie z Tobą  Smile

Nie rozumiem, przyznaję się.

(08-08-2008, 20:00)__Jules__ link napisał(a): Zuzanko - jaki watek taki poziom.
A "Oddusznik" nie sluzy przeciez rozwiazywaniu jakichkolwiek problemow tylko czystej rozrywce (poziom pomijajac)
Wiec - rozrywkujmy sie:-)))
Z zyczeniami rozrywkowego wieczoru
Jul.

Zatem jako op i użytkownik czatu i forum pozostaję w tym temacie jako czytająca. Mimio, że mnie to nie bawi.
A jako moderator, daję słowo, będę powściągliwa, ale konskkwentna.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Zuz:-)

Zawsze najbardziej cenilam Twoj wklad jako moderatora:-) I wierna sobie pozostan.
Buziaki
Ju.


P.S.
Wylamie sie i Ci nie nawrzucam  ;D Musisz sobie zasluzyc  Tongue
(08-08-2008, 20:06)zuzanka link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12576#msg12576 date=1218214483]
hmmm ... no coż to akurat metodyka osób z którymi rozmawiam ... zobacz jak podskakuje w górę przy rozmowie z Tobą  Smile

Nie rozumiem, przyznaję się.

[/quote]
hehe no poziom podskakuje zero tego o czym pisałaś że cię zniesmaczniało Tongue i coraz lepiej z postu na post ... bo chwile mi zajmuje jednak powrót z głębin  :o
[i][color=maroon]Zuza, nie Ty jedna nie rozumiesz Smile
Ale ja uznałam, że to bełkot, więc się nie przejmuję, no Ty niestety tego zrobić nie możesz z racji funkcji.
Szczerze współczuję
(08-08-2008, 20:20)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Zuza, nie Ty jedna nie rozumiesz Smile
Ale ja uznałam, że to bełkot, więc się nie przejmuję, no Ty niestety tego zrobić nie możesz z racji funkcji.
Szczerze współczuję
najważniejsze że sie oddusiłaś atko_  Smile
i w sumie slicznie napisałaś ... otwarte jest pytanie kto bełkocze? wszyscy, kilku userów czy może opy i ich obrońcy? ;D ;D ;D
(08-08-2008, 18:21)kk link napisał(a): Przeniesc to do "pier*oly itd"?..
..ile stron? 3?  ..4?
dla mniej wnikliwych to sie do zgloszenia zgodnie z "regulaminem forum"
mody spicie czy tylko udajecie ze jestescie?
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(08-08-2008, 18:30)kk link napisał(a): Panowie ,prosze mi napisać z jakiego konkretnego powodu sie "odduszacie" .
Nie widze konkretów...

ps <ta sama sekunda Wink>
bo kazdy op to prostytutka, mniej w nim inteligencji niz kieliszek wodka
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 61
  • 62
  • 63(current)
  • 64
  • 65
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości