•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 60
  • 61
  • 62(current)
  • 63
  • 64
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(08-08-2008, 18:47)Iskandir link napisał(a): No akurat wypowiedz bardziej tyczyła się przeniesienia mojego tematu do oddusznika ... nie ty? ciebie nie dotyczy ... a piszę ogólnie zgodnie z przyjętą zasadą nie pisania nicków

Nie ja i nie podoba się to ogólnikowe wrzucanie wszystkich do jedgnego worka, z podziałem na MY i WY, oczywisćie.
Cała ta dyskusja jest nijaka, bo pozbawiona konkretów, bo pisać można ogólnie o pogodzie, a nie o zarzutach wobec konkretnych osób.


Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Zuzanko konkretne zarzuty byly.
Dotyczyly dwoch operatorow, nazwe ich po nickach "techni" i I________I.
Innych operatorow wysyla sie na "urlop" a tych "najlepszych" sie pozostawia:-)
Ja osobiscie jestem ich najwieksza fanka  ;D ;D

Zaczelo sie od logow Marcina a teraz to juz rzeczywiscie nic innego jak lanie wody, tudziez bicie piany...


Milego wieczoru:-)
Ju.

(08-08-2008, 19:08)zuzanka link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12562#msg12562 date=1218210457]

No akurat wypowiedz bardziej tyczyła się przeniesienia mojego tematu do oddusznika ... nie ty? ciebie nie dotyczy ... a piszę ogólnie zgodnie z przyjętą zasadą nie pisania nicków

Nie ja i nie podoba się to ogólnikowe wrzucanie wszystkich do jedgnego worka, z podziałem na MY i WY, oczywisćie.
Cała ta dyskusja jest nijaka, bo pozbawiona konkretów, bo pisać można ogólnie o pogodzie, a nie o zarzutach wobec konkretnych osób.



[/quote]

Mówisz i masz ... mój temat z pytaniem dotyczącym czy są jakieś różnice pomiędzy użytkownikami w pokoju erotycznym ... został przeniesiony prze Leile do Oddusznika ... w sumie z niewidomych przyczyn. Pomijam to i nie mam o to do niej pretensji etc. Zreszta podobnie sprawa miała się z innymi tematami i moimi wypowiedziami w których nie atakuje nikogo etc. w wykonaniu blinkera ... oczywiście nie mam też do niego żalu. Dodam jeszcze to ty zamknełaś temat odnośnie bana "trójcy" na prośbę jednej ze stron, czy też na uwagę jednej ze stron akurat opa. a ile było skasowanych tematów które to zostały skasowane bez słowa wyjaśnienia?? Jedyną osoba której nie mogę nic przedstawić jest Kotka ... pewnie dlatego, że modem jest od wczoraj. Ach jeszcze f i jej słownik ... bo kurcze jakoś moderować opa to głupio ale dzieki temu podpieranie sie kilkoma słownikami wchodzi chyba w kanony wypowiedzi :> bo z ich pomoca można udowodnić że nie chciało się powiedzieć nic złego
(08-08-2008, 19:18)Iskandir link napisał(a): Mówisz i masz ... mój temat z pytaniem dotyczącym czy są jakieś różnice pomiędzy użytkownikami w pokoju erotycznym ... został przeniesiony prze Leile do Oddusznika ... w sumie z niewidomych przyczyn. Pomijam to i nie mam o to do niej pretensji etc. Zreszta podobnie sprawa miała się z innymi tematami i moimi wypowiedziami w których nie atakuje nikogo etc. w wykonaniu blinkera ... oczywiście nie mam też do niego żalu. Dodam jeszcze to ty zamknełaś temat odnośnie bana "trójcy" na prośbę jednej ze stron, czy też na uwagę jednej ze stron akurat opa. a ile było skasowanych tematów które to zostały skasowane bez słowa wyjaśnienia?? Jedyną osoba której nie mogę nic przedstawić jest Kotka ... pewnie dlatego, że modem jest od wczoraj

Ok, ja rozumiem, że masz/macie konkretne zarzuty do pracy Oeratora/Operatorów, ale nie potarfię pojąć Twojej/Waszej ich artykulacji.
Jules wymeniła nicki opów, którzy podpadli - a więc rozmowa powinna się odbyć pomiędzy zainteresowanymi.
Niepotrzebne stały się tu gniew, złość, żenujące poczucie humoru, dogadywanie sobie, wyziwska i całe to bagienko, w które zmienił się Oddusznik.
Zawsze staram się patrzeć na Forum z 3 stron: moda, opa i najważniejsze - użytkownika. I przyznam się, że tym razem czuję się tym, co zostało tu napisane, zniesmaczona.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
a ja Wam napisze, że jadę se w świat.Miłego pisania(czyli miłego wieczoru)  Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
zuzka: cóż skoro moje proste pytanie rozbudziło ataki/ironie i inne jakieś dzwne wymysły na mnie opów ... cóż swiadczy o nich.
Moje pytanie bylo proste ... ale inerpretacja mogła być różna ... cóż wybrali taką, że ich atakuje ... błąd nie o to mnie chodziło ... a odpowiedzi nie uzyskałem.
Dla niektórych bagienko stało się ich naturalnym środowiskiem dlatego nie widzą w tym nic złego.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(08-08-2008, 19:37)zuzanka link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12565#msg12565 date=1218212320]

Mówisz i masz ... mój temat z pytaniem dotyczącym czy są jakieś różnice pomiędzy użytkownikami w pokoju erotycznym ... został przeniesiony prze Leile do Oddusznika ... w sumie z niewidomych przyczyn. Pomijam to i nie mam o to do niej pretensji etc. Zreszta podobnie sprawa miała się z innymi tematami i moimi wypowiedziami w których nie atakuje nikogo etc. w wykonaniu blinkera ... oczywiście nie mam też do niego żalu. Dodam jeszcze to ty zamknełaś temat odnośnie bana "trójcy" na prośbę jednej ze stron, czy też na uwagę jednej ze stron akurat opa. a ile było skasowanych tematów które to zostały skasowane bez słowa wyjaśnienia?? Jedyną osoba której nie mogę nic przedstawić jest Kotka ... pewnie dlatego, że modem jest od wczoraj

Ok, ja rozumiem, że masz/macie konkretne zarzuty do pracy Oeratora/Operatorów, ale nie potarfię pojąć Twojej/Waszej ich artykulacji.
Jules wymeniła nicki opów, którzy podpadli - a więc rozmowa powinna się odbyć pomiędzy zainteresowanymi.
Niepotrzebne stały się tu gniew, złość, żenujące poczucie humoru, dogadywanie sobie, wyziwska i całe to bagienko, w które zmienił się Oddusznik.
Zawsze staram się patrzeć na Forum z 3 stron: moda, opa i najważniejsze - użytkownika. I przyznam się, że tym razem czuję się tym, co zostało tu napisane, zniesmaczona.

[/quote]

Wskaż co cie zniesmaczniło z mojej strony ... tylko pod jednym malym warunkiem "nie użyłem metodyki opa/moda"
(08-08-2008, 19:40)CzerwonaSukienka link napisał(a): Dla niektórych bagienko stało się ich naturalnym środowiskiem dlatego nie widzą w tym nic złego.
no widzę, że lubisz to miejsce na równi z nami ... więc sie odnosi i do Ciebie  :Smile
oddusze sie: lubie was czytac....  ;D

no juz, odduszone.  Big Grin

Pillock.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 60
  • 61
  • 62(current)
  • 63
  • 64
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości