•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 59
  • 60
  • 61(current)
  • 62
  • 63
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(08-08-2008, 18:22)Iskandir link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=106.msg12548#msg12548 date=1218208908]
Mam pytanie, po co Wy ciągle bijecie pianę?
My pytamy sugerujemy oczekujemy odpowiedzi ..... no przynajmniej ja ... chwilami też bronię swojej osoby kiedy jestem nazywany pospolicie bez obrazy  :Smile
[/quote]

A czy jest jakieś konkretnie zadane pytanie?
Bo przyznam, że nie chce mi się przebijać przez te wszystkie posty.
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
Panowie ,prosze mi napisać z jakiego konkretnego powodu sie "odduszacie" .
Nie widze konkretów...

ps <ta sama sekunda Wink>
(08-08-2008, 18:30)_KOTKA link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12549#msg12549 date=1218208971]
[quote author=_KOTKA link=topic=106.msg12548#msg12548 date=1218208908]
Mam pytanie, po co Wy ciągle bijecie pianę?
My pytamy sugerujemy oczekujemy odpowiedzi ..... no przynajmniej ja ... chwilami też bronię swojej osoby kiedy jestem nazywany pospolicie bez obrazy  :Smile
[/quote]

A czy jest jakieś konkretnie zadane pytanie?
Bo przyznam, że nie chce mi się przebijać przez te wszystkie posty.

[/quote]
Tak jest ... wylądowało w Odduszniku pewnie dlatego się tutaj ciągnie ta sprawa ... cóż opowie jak pisałem będący jednocześnie moderatorami forum utrudniają komunikację przynajminiej na poziomie pytań o zachowania opów

(08-08-2008, 18:30)kk link napisał(a): Panowie ,prosze mi napisać z jakiego konkretnego powodu sie "odduszacie" .
Nie widze konkretów...

ps <ta sama sekunda Wink>

Ja się odduszam bo pogoda brzydka za oknem ... opy mlodsze odemni mnie od gówniarzy wyzywaja - chociaz już ustalilismy z server opem ze spoko może tak być wg. kilku słowników ... no nie wiem ... bo mi duszno
...bez komentarza...
(08-08-2008, 18:37)kk link napisał(a): ...bez komentarza...
Oj KK najwazniejsze ze sie oddusiłaś
Oj kk, konkrety były dawane nie raz, nie chce mi się ich powielać w kółko, chcę zrozumieć wasz tok myślenia, czemu skargi innych są bardziej wartościowe od naszych?czemu dostałem bana za rzekomą "groźbę"? która była defacto "bardzo ukryta" w ogóle nie wiem czy "niemiłą" rozmowę można nazwać groźbą ale ok. Czemu techni za "pojechanie", po moim ojcu, po moich kolegach, nie dostał nawet głupiego upomnienia, czemu techni wchodzi do mojego pokoju, i próbuje robić w nim burdel? i na końcu czemu Leia nie pokazała całego loga, tylko jakieś wyrwane z kontekstu fragmenty?czekam na odpowiedź.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(07-08-2008, 16:38)CzerwonaSukienka link napisał(a): Zawsze temat oddusznik kojarzył mi się z możliwością odduszenia. Wypowiedzenia kilku zdań dla "zrobienia sobie dobrze". Ostatnie posty z tego szlachetnego zamysłu/tematu zrobiły śmietnik! Dlatego proponuje zrobić z ostatnich postów odzielny - śmietnikowy - temat. Był już śmietnik Carrroliny, może być i Trójcy ... Przynajmniej będę wiedziała, które miejsca forum omijać.

O własnie, temu miał i ma służyć oddusznik!

KK "bicie piany" toczy się od strony 30 oddusznika. Dalej podtrzymuję swoją opinię by te, teraz już 11 stron, przenieść do śmietnika. Tam będzie odpowiednie miejsce.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(06-10-2007, 00:25)blinker link napisał(a): Zycie wlasnie dowiodlo, ze ten watek jest uniwersalnie potrzebny niezaleznie od forum na ktorym jestesmy zainstalowani.

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie

CS i znów piszesz coś przeciwnego do załozeń oddusznika ... oto te którymi posłużył się blinker ... radze przeczytac dwa razy wypić szklankę wody i jeżeli cię to nie dotyczy omijać iść na humor albo sobie pokopac na erocie lub tez zwyzywac kogos kiedy brakuje Ci argumentów
(08-08-2008, 18:35)Iskandir link napisał(a): Tak jest ... wylądowało w Odduszniku pewnie dlatego się tutaj ciągnie ta sprawa ... cóż opowie jak pisałem będący jednocześnie moderatorami forum utrudniają komunikację przynajminiej na poziomie pytań o zachowania opów

Jestem zarówno operatorem jak i moderatorem Forum, zwracam się z uprzejmą prośbą o wskazanie mi i innym Forumowiczom miejsca, w którym utrudniam komunikację czyjąkolwiek z kimkolwiek?
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
(08-08-2008, 18:46)zuzanka link napisał(a): [quote author=Iskandir link=topic=106.msg12554#msg12554 date=1218209715]

Tak jest ... wylądowało w Odduszniku pewnie dlatego się tutaj ciągnie ta sprawa ... cóż opowie jak pisałem będący jednocześnie moderatorami forum utrudniają komunikację przynajminiej na poziomie pytań o zachowania opów

Jestem zarówno operatorem jak i moderatorem Forum, zwracam się z uprzejmą prośbą o wskazanie mi i innym Forumowiczom miejsca, w którym utrudniam komunikację czyjąkolwiek z kimkolwiek?
[/quote]

No akurat wypowiedz bardziej tyczyła się przeniesienia mojego tematu do oddusznika ... nie ty? ciebie nie dotyczy ... a piszę ogólnie zgodnie z przyjętą zasadą nie pisania nicków

i dodam to jeszcze - chwala blinkerowi za Oddusznik dzieki temu wiekszosc spraw tutaj laduje przynajmniej poczatkowo ... zamiast być kasowanymi dlatego, że są krytyczne dla opów
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 59
  • 60
  • 61(current)
  • 62
  • 63
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości